hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

#264881
Izvrstno, tiguan. Človek si mora kar vzeti čas za ogled čudovite zbirke. Večina slik skoraj brez oblačka na nebu. Zanima me, če imaš v arhivu tudi kaj posnetkov z Loške stene. Rad bi namreč videl kakšen utrinek z Oblice ali Votlega vrha.
Še veliko užitkov v naših hribih ti želim.
#264890
Tisti Bovški konec sem bil samo lansko leto 1x, je predaleč iz vidika, ko si malo utrujen in je 2 uri vožnje preveč, tako pa 1 ura.

Zanekrat sem tole povečini šel sam, od lanskega leta, ko sem šel vse tiste lažje Stol, Begunjščica, Storžič, Raduha, Debela peč itd jih je veliko, sem šel na Vevnico (ferrata) z nekom + Jalovec (tud z enmu starejšmu), Via Italiana sem šel sam, seveda mi marsikdo reče, da sem budala, ko sem šel brezsamovarovanja, KSA pa vse sam, Mrzla gora, Rinke, Grintovec+Kočna iz Jezerskega, Skuta, Turska gora, Planjava, Dolgi hrbet, Košuta....

Je pa it sam mal težje, čeprav se čez čas navadiš in je prav luštno, v dvoje gre pa vzpon lažje iz vidika, ko imaš večji občutek varnosti, če se ti kaj zgodi pa tud med pogovarjenjem se strah malo porazgubi, to je bilo na začetku, ko sem šel težje poti. Nekak pa, se morda vedno najde družba, kar na izhodišče, ali med potjo, ampak nažalost sem jaz vsaj 2x prehitr, pa tudi malo preveč drzen, neutrudljiv.

Če bo kdo imel željo po skupinskem hribolazenju lahko, kar tu piše.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA