tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 pegaz
#74069
Kako, da mene ni napisanega za polovičko? :shock:
Pegazmobil vozi iz Kosez.

LL, Nadvojvoda :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#74071
pegaz napisal/-a:Kako, da mene ni napisanega za polovičko? :shock:
Pegazmobil vozi iz Kosez.

LL, Nadvojvoda :)


Helou!

1. Po detaljnem pregledu tvojih prispevkov v tej temi, nisem zasledil tvoje eksplicitne potrditve.
2. Tudi če si mi na najinem teku po neklasični Bajsijevi Goladi kaj prišepnil, je iz mojega ementalskega spomina to ušlo.
3. Imaš moderatorske sposobnosti in možnosti :arrow: izkoristi jih!
4. Pa čeprav si Nadvojvoda sem jaz še vedno Njegova Mastnost (po ranku višji) in zato :arrow: glej prve tri točke.
5. Si že zabeležen
6. He, he, he,...
7. Vlajko se je vrgel v rezervacijo Subita.
8. Organizacijska stran
Uporabniški avatar
 klaudi
#74074
Jaz se prijavljam na polovičko. Pridem v Koseze.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#74084
Subito si je vzel "na znanje", da pridemo. :D :wink:

Skratka, zmenjeni smo za "nekaj takega" kot zadnjič. Ob nedeljah svojo birtijo uradno odpirajo ob 12.00, mi pa lahko tja začnemo "kapljati" že po 11.30. Prostora je, preverjeno, dovolj. 8)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#74149
Helou!
NM Bajsi odhaja na vikend počitek, daleč od interneta, službe in podobnih depresij, zato bo dosegljiv šele v ponedeljek.

Vi pa se pridno prijavljajte, časa je samo še dober teden, in razmišljajte kako boste popestrili 16. tek po PST!!

Organizacijska stran
Uporabniški avatar
 MatjazV
#74154
Pridem na celotni PST.

Lp

MatjazV
Uporabniški avatar
 lojzeP
#74158
dejte še enmal na mene računat - zelo verjetno polovička, čeprav me vleče od Dolenjke do konca
 matej-jethro
#74208
Ker gremo v soboto na Kam.sedlo in Brano, bo polovička povsem dovelj. Torej JA, count on me :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#74401
Helou!
Nekako danes se eggy vrača, zato NM Bajsi pričakuje, da prevzame krmilo pri oblikovanju organizacijske strani.

Tovarišice in tovariši, gospe in gospodje, žene in možje, dekleta in fanti, tekačice in tekači, drugovi na drugarice,....!
Ne pustimo, da bi eggy predolgo lenarila po njenem izletu, zasujmo jo s prijavami, naredimo PST zopet tekaški in dajmo zaslužka Subitu.

V glavnem vam NM Bajsi zapoveduje enormno udeležbo. Ne pustite, da vas določi za prostovoljce!!
 bojanm
#74407
Pokorno javljam(citat Švejka),da se prijavljam na celo polovičko in na celo analizo :toast: ,se pravi neke vrste duatlon,pridem v Koseze
 eggy
#74441
Bajsi napisal/-a:Helou!
Nekako danes se eggy vrača, zato NM Bajsi pričakuje, da prevzame krmilo pri oblikovanju organizacijske strani.

Tovarišice in tovariši, gospe in gospodje, žene in možje, dekleta in fanti, tekačice in tekači, drugovi na drugarice,....!
Ne pustimo, da bi eggy predolgo lenarila po njenem izletu, zasujmo jo s prijavami, naredimo PST zopet tekaški in dajmo zaslužka Subitu.


Pozdravljeni.....
Eggy pokorno javlja......da se je zanjo ramadan končal. :)
Lepo ste se prijavljali....
Bajsi NM res hvala....da si me nadomeščal.
Ja....Subito......če ga še niste rezervirali.....se jutri zmenim jaz.
 matej-jethro
#74442
MatjazV napisal/-a:Pridem na celotni PST.

Lp

MatjazV


A ni to mejčkn premal? A boš tist ultrafrikovski walkman k slika tud s sabo prnesu? 8)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#74445
eggy napisal/-a:... Ja....Subito......če ga še niste rezervirali.....se jutri zmenim jaz...

Subito sem že rezerviral, dokončno jih pa res lahko ti pokličeš ter se ob tem gladko lahko sklicuješ name. :idea:

Vendar, nikar jim ne omenjaj Vlajka, ker me v svoji evidenci "vodijo" pod "client name" Vlado. :wink:
Uporabniški avatar
 milkec
#74447
Jaz tudi pridem! Verjetno navadna polovička! Bi se priporočal za prevoz nazaj, ker bom drugače v škripcih :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#74451
Jest tud pridem, za prevoz pa bom tud bl brez :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA