takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo zmagal v teku na 10km ?

Inot
49
49%
Tae
50
51%
Uporabniški avatar
 zatopek
#121878
ŽIVJO OBEMA

To sta se dobr spomnila. Jaz stavim nate TAE saj domačini menda skup držimo a ne. Nagrada za glas je pa tud mamljiva saj mam ravno enga za prebutat pa bi malo borilnih veščin prišlo zelo prav :wink:


ps. To tazadnje je bil hec pa lep pozdrav obema


ZATOPEK
Uporabniški avatar
 Vlajko
#121879
OK, javno. :wink: Moj glas je šel Tae-tu. 8) Pa ne smo zaradi tečaja, čeprav moram priznati, da mi tudi to utegne priti kdaj prav, če me bo po Sorškem polju kdaj "pojala" kakšna štirinožna mrcina. :)
Uporabniški avatar
 Laufer
#121880
Moj glas je šel Tae-tu. :lol:
Uporabniški avatar
 zlopi
#121881
... no pa še jaz javno Inotu, ker me navdušujejo hitri štajerski ultraši :wink:
Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Z*
#121886
Meni se sicer šepaše dopade tole o samoobrambi ... Bi z veseljem sodelovala ... No, stavim pa na izzivalca, torej Inota. Ko si nekaj v glavo vpikne ... :twisted:
Dajmo, Inot! :laola
Upam, da bo Tae tudi nasprotnike na tečaj povabil. Saj rabi modele za demonstracijo ... Slika :hehe:
Uporabniški avatar
 INOT
#121889
Tae glede na tvojo ponudbo predlagam naslednje:
nabavil bi dva pokala enega zlatega in enega srebrnega za poraženca. Gor dam vgravirat podatke katere si želel edino čas bi pol vpisala naknadno. Pokala prinesem na tekmo in zmagovalec dobi seveda zlatega. Poraženec pa pač srebrnega in poravna stroške za nabavo.
Če zmagaš boš tako z veseljem kazal prijateljem, ki bodo prišli na obisk zlat pokal in zraven omenil kako si fental tistega prasca Inota, ki se te je drznil izzvati na dvoboj. :D
Če pa izgubiš boš še vedno lahko rekel, da si bil drugi :twisted:
Torej si za predlog?

Svojim navijačem pa v primeru zmage ali poraza obljubljam kakšen skupinski tekaški trening z palačinkami in pijačo v cilju.

Kot sem že na začetku izrazil željo pride dvoboj v poštev od maja dalje kjerkoli na kakršnikoli razdalji od 5 km dalje.
Uporabniški avatar
 tae
#121892
INOT, dogovorjeno, zmenjeno, važi, se strinjam, o.k., prav,... Skratka evo ti ruka :toast:

Ostajata le še 2 nerešena vprašanja, kdaj in kje. Čakajmo in bo že prilika.
Uporabniški avatar
 50cent
#121893
Jaz sem glasoval za INOT-a, predvsem zato, ker ko zmaga bo moral organizirati Tek na Štenge :lol: :lol: :lol: , ker se sedaj pubec nekaj izmika :evil: ko ga sprašujem kdaj bo organiziral tek.
Torej INOT...moj glas imaš, naslednji dan po zmagi pa ima da objaviš datum za 3 Tek na štenge :twisted: :twisted: .

Lp :)
Uporabniški avatar
 INOT
#121894
50cent napisal/-a:Jaz sem glasoval za INOT-a, predvsem zato, ker ko zmaga bo moral organizirati Tek na Štenge :lol: :lol: :lol: , ker se sedaj pubec nekaj izmika :evil: ko ga sprašujem kdaj bo organiziral tek.
Torej INOT...moj glas imaš, naslednji dan po zmagi pa ima da objaviš datum za 3 Tek na štenge :twisted: :twisted: .

Lp :)


Slabo si informiran. Tek na štenge je že razpisan!

http://www.sportnikoledar.si/prireditev ... engah_2007

Nekam fejst stavite name. Ali to pomeni, da moram aprila začet delat intervale?
Uporabniški avatar
 RoKo
#121895
Je kdo razmišljal, da bi bil rezultat lahko neodločen? Fotofiniša zaenkrat na rekreativnih prireditvah ne premoremo :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#121906
Ne glede na to kdo bo zmagal se je težko odločit med ponujenimi dobrotami. A vseeno sem se odločil
:laola PALAČINKE :laola
Uporabniški avatar
 miro
#121908
Sicer nisem štajerc, pa vseeno: za Inota.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 mirko1
#121909
stavim, da bo inot predzadnji
lp, mirko
Uporabniški avatar
 cvalenti
#121920
No ,kje ste kamničani!!!!!Dejmo podpreti svoje someščana,ga ja ne bomo pustili na cedilu.(glasovno mislim) Zmagal smo pa že,tako da....... :twisted: :twisted:
PS:Tae,če zmagaš in če boš imel pri meni trening samoobrambe jaz vsem ,ki pridejo nanj, razkažem še kamniški muzej....športno-kulturni program :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA