takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

 AinE
#133450
Tae, kot veš meni tudi ustreza prestavitev, kajti jutri ne utegnem. Z veseljem se bom udeležila tečaja na drug določen termin. Mogoče bi bilo res najbolje, da se pozanimaš, kdaj bi bilo možno to srečanje na Zapricah.
Vsem termin (ali vreme) tako ali tako ne bo nikoli ustrezal/o.

Se že velim samoobrambe, če se le da, s palačinkami.

Lp E.
Uporabniški avatar
 tae
#133453
Vidim, da ste nad trenutno odločitvijo uglavnem čisto zadovoljni.
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#133456
Laufer napisal/-a:Men tut, LAČEN Slika Slika


Laufer, kje dobiš te smeškote :lol:

Se že veselim naslednjega termina! 8)

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#133458
kovit napisal/-a:
Fanta je mal minil, a?
A bojo drugi pikniki tud odpovedani?


kovit, o tem sva sicer že govorila. Bil si eden redkih, ki si bil za, upam da bo tako tudi v prihodnje. Nisem vrgel puške v koruzo, kot pravijo in kot morda zgleda. Vsekakor je potrebno upoštevati večino.

Upam le, da nam bo v prihodnje res uspelo najti ustreznejši termin, primerno lokacijo, lepo sončno vreme, nasmejane obraze, dobro voljo in večinsko usklajenost.

Žal imam iz preteklosti slabe izkušnje z raznimi prestavitvami dogodkov.
 kovit
#133465
tae napisal/-a:
kovit napisal/-a:
Fanta je mal minil, a?
A bojo drugi pikniki tud odpovedani?


kovit, o tem sva sicer že govorila. Bil si eden redkih, ki si bil za, upam da bo tako tudi v prihodnje. Nisem vrgel puške v koruzo, kot pravijo in kot morda zgleda. Vsekakor je potrebno upoštevati večino.

Upam le, da nam bo v prihodnje res uspelo najti ustreznejši termin, primerno lokacijo, lepo sončno vreme, nasmejane obraze, dobro voljo in večinsko usklajenost.

Žal imam iz preteklosti slabe izkušnje z raznimi prestavitvami dogodkov.

lepo da nisi vrgel puške v koruzo. Če rečem da pridem pol pridem tud če ušpičene prekle padajo :D
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#133482
Tae, vem da si vložil veliko napora v pripravo dogodka.
Vidva z Inotom sta glavna akterja, ki morata povedati, kdaj dogodek bo.
Zato tudi nisem glasoval.
Ko bo dogodek, se ga bom udeležil.
Organizacija je težka stvar, včasih je treba biti na koncu tudi malo nedemokratičen, ker vsem nikoli ni možno ustreči.
Uporabniški avatar
 dannae
#133484
Včasih ni vse odvisno od nas samih. Tekmovalci rekreativci to dobro veste. In tokrat več dejavnikov kaže na to, da naj se zadevšna premakne. Najprej zasedenost prostora, sedaj pa še vreme. Mislim, da je prav, da poslušamo te znake in se dobimo ob bolj ugodnih okoliščinah. Nekaj na silo nima smisla. Včasih pač ni pravi čas za kakšne stvari. In to je treba sprejet. :wink:
bi se ti pa Tae najlepše zahvalila za DVD in pisna navodila. Mislim pa, da tule vseeno velja praksa. Torej odlično pripravljeno in odlično za predpriprave, glavna akcija pa še pride.
Obema pa želim, da se okoliščine čimprej poklopijo in se vidimo.

Pozdravček
D
Uporabniški avatar
 pegaz
#133510
Tae,
Šele danes sem se prebil do TF-ja, še vedno v službi, kot kaže čez cel vikend bo garaška. Tako da mi ustreza prestavitev.

Vem, da si vložil veliko energije in dela v pripravo piknika, in da si bil poleg Inota vendarle ti gonilna sila, ki je z entuziazmom in veseljem uspela to vnesti tudi v nas.

Pikniki so tricky zadeva, če ne verjameš vprašaj Barb, ki je organizirala že vsaj kake štiri piknike za TF. Vedno pol ljudi nima časa, ali je slabo vreme, ali pa je kaj drugega narobe.

Ne skrbi, če naslednji termin ne bo vsem po volji: kdor bo prišel, bo lahko. Vsi se bomo pa imeli dobro!

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#133523
Kadarkoli bo
pridem, če bom živ
in če ... bo cajt
saj se še nikoli nisem šel samoobrambe s palačinkami :wink:
Uporabniški avatar
 olson
#133538
Tudi meni bol ustreza drugi datum
lp OLSON :lol:
Uporabniški avatar
 tae
#134178
Da ne boste mislili, da sem pozabil na vas. Ko se INOT vrne iz ultra balatona, se dogovorimo za nov termin.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA