Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 treking liga
#137633
23,5 km je bila dolga pohodniška trasa Jureta Črniča, zmerjena z GPS. S tem je postal junak z najdaljšo opravljeno razdaljo, gledano relativno na kategorijo. Sicer so junaki ultra trase naredili enkrat več km, vendar nihče glede na normalno dolžino ni presegle Jureta.

Jure si je kot ponosen lastnik titule 'najdaljši' s tem prislužil nagrado Quo Pro. Postal je lastnik interaktivnega zemljevida Slovenije (25K in 50K), ki mu bo omogočil čim manj takšnih titul na prihodnjih trekingih. Nagrada pride po pošti.

Čestitamo.
 treking liga
#137639
Prav je da razglasimo še zmagovalca Lučke nagradne igre - kot ste lahko ugotovili že iz naslova "In hvala za vse ribe", so bile ribe oz. postrvi tisti izvozni artikel Luč, ki je bil še nekdaj zelo priljubljen tudi v Ljubljani. Pridne domačinke so peš nosile žive postrvi v ličnih lesenih posodah, na poti pa redno menjevale vode v potokih, vse od LJ. Simbol ženske z ribami je našel tudi osrednjem mestu v grbu Luč.

Srečni izžrebanec nagradnega vprašanja je postal Aleksander Močnik, s tem si je prislužil startnino na poljubni prihodnji treking Slovenske treking lige Garmin.

Čestitamo.
 Bovec Trek Race
#137672
Uf, to je pa super nagrada namreč. Glede nato, da sem bil prvič v okolici Luč in to, da sem se izgubil samo enkrat
in pridelal dva kilometra in pol več kot originalna trasa sploh ni hudo. Tista dva kilometra sta zdaj poplačana pa še zanimivo in lepo je blo.
Hvala treking liga, se bom naslednjič spet potrudil, da naredim najdalšo ha, ha, ha!!
LP Jure
Uporabniški avatar
 žine
#138180
Hoj,
malo pozno (bil izven komunikacijske dobe :D ) še moj pogled na "zanko". Bojanov okus za poezijo mi ustreza :D Vsekakor je bila zanka čudovito strasirana. Tisti medidativni svet pod Lepenatko, zobati greben Rogatca....res uživaški spust z Malega rogatca, kje sta me skoraj podrla dva gamsa...5 m od mene sta šla, kot dva vraga, črna,. kosmata in vonjala po prepoteni divjačini...noro! Pa potem, ko se prekobališ na Stare štale...pa jaz sem mislil da sem v nebesih! Tepihasta, travnata kotanja, na robu kotanje pa se je v kaskadah pretakal slapček. Pa Vodotočnik potem....in nazadnje čisti pragozd mimo Jezartice....res, toliko lepot v teh nekaj kiticah-torej res poezija.
Hkrati se strinjam z MatMatom. Bila je prava Ultra in taka Ultra po moje mora biti, težka, orientacijsko nuditi vsaj malo izziva, alternativ...sam sem napravil tri res trapaste napake (ampak, vse skozi se učimo :D ) na startu sem pustil PZSjevo reambulirano karto 1:25000 iz leta 2005 in vzel organizatorjevo, ki je bila res švoh, potem sem na Kalu pozabil še to karto :oops: ...ne morš verjet.....(ampak do Vodotočnika in še malo naprej se je dalo it brez karte) in nazadnje sem se zanesel na tiste izginule trakce :? ...
No ja, okus po poeziji pa vendarle ostane. Upam, da nas bo Bojan v Posavju razvajal v podobnem slogu (da bo vsaj malo zazankano se sicer skoraj prepričan :D ) Se vidimo na Posavskem!
lpŽ

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA