Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 aleksander
#157657
Nekje piše,da bo start znan 5 dni pred pričetkom,zdaj je do starta manj kot 5 dni jaz pa še zmeraj ne vem kje bo..... :wink: :wink:
Kdo bo taprvi prišepnil....

LP Aleksander
Uporabniški avatar
 MatMat
#157658
Pri nas pravimo: Ena ni 'Dobena.' A bo kaj :)?
 treking liga
#157661
Pozdravljeni!

V zadnjem času (per pred dvanajsto...) vam sporočamo, da se bo letošnji VELT dogajal na severnem delu Ljubljane in okolice. Štart in cilj bosta na kmečkem turizmu BLAŽ na Zg. Dobenem.
Glej končno sliko na www.treking.si
To je velika kmetija z večjim notranjim prostorom za prireditve, saj bomo imeli podelitev notri, na toplem.
Do tja se pride iz ceste Trzin-Mengeš, odcep za Dobeno. Sicer pa vsi napotki sledijo in bodite brez skrbi - mislimo na vas!

STLG
Uporabniški avatar
 Bor
#157669
iiiii a pr Blažu.....
he he...
ps. miha je začel pisat na blog.....uf, na ars bo treba !!
:wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#157691
Res je, tako da glej, da bo šlo v soboto vse ok :)

p.s. a si uzel dopust v petek?
Uporabniški avatar
 Bor
#157696
MihaPR napisal/-a:Res je, tako da glej, da bo šlo v soboto vse ok :)

p.s. a si uzel dopust v petek?

ne, ne morem vzet dopusta....delam celo noč , pa direkt na tekmo...tko kt ponavad... :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#157697
ja, pol maš v petek dopoldan frej?
Uporabniški avatar
 Bor
#157700
MihaPR napisal/-a:ja, pol maš v petek dopoldan frej?
veš da..... :D
Uporabniški avatar
 Bor
#157748
MihaPR napisal/-a::) boš šu v izvidnico?
a sem jaz kdaj frej , razen ob sredah.... :D ...nkol
Uporabniški avatar
 žine
#157775
Hoj!

Napetost je z razkritjem štartne lokacije kar malo popustila (OK, če ne omenjam napetosti, ki naraste ob vsakem pogledu na seznam prijavljenih :D , huuuudo). In pa - pogrešam kakšno nagradno uganko??
Ker je verjetno niti ne bo, eko tukajle ena kost:
1) Na potencialni trasi je vsaj 5 gradov. Pri katerem, če sploh bo pri katerem, bo ena od KT?
2) Ob potencialni trasi domuje kar nekaj svetnikov. Pri katerem, če sploh bo pri katerem, bo ena od KT?
Nagrada za pravilno rešitev je osebno zadovoljstvo za uspešno rešeno uganko :D :D
lpŽ
 janezu
#157779
v zadovoljstvo nam bo,ko bomo tam mimo. všeč sta mi tilen,pa fortunat(srečal bomo pa tut use svetnike)od gradov pa smledniški,pa morda goričane,čeprav znamo odkrit tut kakšnega do sedaj neznanega.sicer so mi bolj pri srcu planinske koče (odprte) ALI bomo obiskali kakšno-katero? :D lp ju
 aleksander
#157829
Mene pa zanima kateri zemljevid bo najbolj uporaben...

LP Aleksander
Uporabniški avatar
 Darja
#157855
No, gremo še malo na drugo stran :arrow: . Grad Jable, dodajam pa še svetnika, ki mu delata (skoraj) družbo: Primož in Felicijan. Ajde Srečko, navijam zate. :D
 matej-jethro
#157957
Matr kakšen dan oz. treking romantika: S karto na kolenih nalagam drva! Dobro mi gre :wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA