Moderator: lenči

#239220
katka_25 napisal/-a:No potem bomo pa pogumni polžki :) - če najdemo še tretjega člana...

Nič se bati, rešitev se vedno najde :wink: ...itak nam je za doseženo mesto vseeno. Samo da se imamo luštno...joj, komaj čakam, to bo spet žurka :clap: :laola
#239229
lenči napisal/-a:
katka_25 napisal/-a:No potem bomo pa pogumni polžki :) - če najdemo še tretjega člana...

Nič se bati, rešitev se vedno najde :wink: ...itak nam je za doseženo mesto vseeno. Samo da se imamo luštno...joj, komaj čakam, to bo spet žurka :clap: :laola


Občudujem tvoj optimizrm :laola .Upam da se ga takole spotoma še jaz malo nalezem.
No dajte no tekači in tekačice-potrebujemo še eno prijavo, da ne bo Lenči treba v dveh ekipah tečt!!
:lauf: :lauf: :lauf:

LP
#239286
Takole, tudi Pogumni polžki so prijavljeni.

Sedaj pa še nagradno vprašanje:

Katera ekipa TF Polžkov šteje najmanj pomladi?

Nagrada....hm, le kaj lahko lenči da za nagrado? Muffini za čokoholike :clap: :clap:

Nagrado dobi tisti, ki točno ugane ali se najbolj približa pravim pomladim najmlajše ekipe TF Polžkov. Odgovore sprejemam do 30.11.2010, potem objavim zmagovalko-ca.

Polžki smo zakon :laola
#239289
bernarda napisal/-a:
lenči napisal/-a:Kaj sem rekla? Juhuuuuu, ekipa je popolna, hvala Bernarda, srce si.

Pogumni Polžki
1. Bernarda
2. aliboj
3. larchi
4. katka

Lenči........imam preveč rada smetano, nekaj jo moram tudi jest dobit :--

mi je kr srce zaigralo ;)
mi definitivno nismo najmlajši, smo pa za to za vsak hec :)))
#239291
TF Polžki smo tri ekipe in ja Bernarda, bo treba kar leta napisat....da pa ne bo prehudo, pa dam malo okvirjev....med 110 in 180 let smo vse tri ekipe (tu nekje vmes in ena je najmlajša)...pa ni 110 let :-- . No, malo heca in zabave ne škodi....le pogumno s številkami na plano :laola
#239292
Takole, TF Polžja sekcija je zopet neumorna :clap: :clap: ..naše tri ekipe:

Polžje dušice
1. Lonely
2. Ksenija
3. Levinja
4. Lenči

Sladki polžki
1. Raf
2. Ananda
3. Pajo
4. Urška Sonček

Pogumni polžki
1. Bernarda
2. Larchi
3. aliboy
4. katka

Polžki smo zakon :laola
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA