najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#66283
Včeraj sem se odločil , da se ponovno preiskusim na duatlonu - na žalost samo v sprint razdalji , saj daljše razdalje v Sloveniji sploh ni več.
Ne vem mogoče je preveč težko dobiti dovoljenja za zaporo ceste, škoda, ker so se tudi kranjčani premislili in ubrali lažjo pot s kolesom okoli Brda.
No kakor koli že včerajšni dan je bil zopet lep, poln prijateljskih srečanj in klepetov s "starimi" znanci.
Zjutraj, ko sem se odpeljal od doma je že malce rosilo in če ne bi že imel kolesa na strehi enostavno ne bi odšel na preizkušnjo in s tem naredil veliko napako, saj je bilo v Mekinjah ravno pravo vreme za preiskušnjo.
Organizacijsko je vse "Štimalo" , vse je potekalo brez zapletov, izredno prijazni gostitelji - ravno zaradi njih pišem to poročilo.
"Domačinke" , so napekle toliko dobrot , da sem spoznal kako požrešen sem, resnično sem se prenažrl njihovih domačih dobrot , ki so bile resnično spečene s srcem za "njihove"duatlonce in triatlonce. Klobasa mi ni prišla niti na misel , sem še danes sit od vseh dobrot , ki sem jih včeraj zaužil po tekmi.
Proga lepa, vzdušje odlično , precej gledalcev tudi ob progi, tako , da sem lahko tudi s svojim časom zadovoljen , čeprav sem dosegel zadnje mesto v kategoriji. Ja pozna se , da ne treniram kolesa, pa kaj odšel sem se preiskusit in zabavat , kar mi je tudi upelo.
Bili smo vsaj trije TF-jevci , za drugo leto priporočam ta duatlon tudi ostalim , saj ni pretežak za povprečnega rekreativca , ki se ne obremenjuje z rezultatom.
Toliko za enkrat.
Lp
#66291
miro napisal/-a:Vèeraj sem se odloèil , da se ponovno preiskusim na duatlonu - na žalost samo v sprint razdalji , saj daljše razdalje v Sloveniji sploh ni veè.
Ne vem mogoèe je preveè težko dobiti dovoljenja za zaporo ceste, škoda, ker so se tudi kranjèani premislili in ubrali lažjo pot s kolesom okoli Brda.
No kakor koli že vèerajšni dan je bil zopet lep, poln prijateljskih sreèanj in klepetov s "starimi" znanci.
Zjutraj, ko sem se odpeljal od doma je že malce rosilo in èe ne bi že imel kolesa na strehi enostavno ne bi odšel na preizkušnjo in s tem naredil veliko napako, saj je bilo v Mekinjah ravno pravo vreme za preiskušnjo.
Organizacijsko je vse "Štimalo" , vse je potekalo brez zapletov, izredno prijazni gostitelji - ravno zaradi njih pišem to poroèilo.
"Domaèinke" , so napekle toliko dobrot , da sem spoznal kako požrešen sem, resnièno sem se prenažrl njihovih domaèih dobrot , ki so bile resnièno speèene s srcem za "njihove"duatlonce in triatlonce. Klobasa mi ni prišla niti na misel , sem še danes sit od vseh dobrot , ki sem jih vèeraj zaužil po tekmi.
Proga lepa, vzdušje odlièno , precej gledalcev tudi ob progi, tako , da sem lahko tudi s svojim èasom zadovoljen , èeprav sem dosegel zadnje mesto v kategoriji. Ja pozna se , da ne treniram kolesa, pa kaj odšel sem se preiskusit in zabavat , kar mi je tudi upelo.
Bili smo vsaj trije TF-jevci , za drugo leto priporoèam ta duatlon tudi ostalim , saj ni pretežak za povpreènega rekreativca , ki se ne obremenjuje z rezultatom.
Toliko za enkrat.
Lp



Miro cestitke,

Simpaticna prireditev. Delim tvoje pogresanje za kaksne daljse disece po maratonih dudatlone...

Povje mi jaz uradnih izkusenj z duatloni nimam razen da si kaj sam uprizorim tako privat heheh ...Zanima me kaj pomeni ce se pojavis na duatlonu s kolesom izven serije ..z enim gorskim kolesom.
Imam problem zdaj sem malo vec investiral v gorsko kolo za daljse ture pa ne vem kdaj bom zopet sposobne investirati se v kaksno originalno specialko za duatlon...
KAj bi taksen looser lahko s taksnim kolesom pocel na kaksnem bolj hribovsko usmerjenm duatlonu?
Uporabniški avatar
 miro
#66297
Nič posebnega .Odtečeš prvi tekaški del , potem zajahaš kolo, potem pa zopet tek in v cilj. Ne bi bil edini z gorcem.
Tudi jaz sem prvi triatlon kolesaril z gorcem.
Priporočil pa bi ti , da za asfalt zamenjaš "gume", boš hitrejši!
Drugače pa bo sedaj na Brdu en duatlon z gorskimi kolesi, pa tudi jaz bom verjetno ponovno organiziral rekreativni triatlon , kje bomo uporabljali gorska oziroma trking kolesa.
Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA