najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#71285
Tudi drugi REKREATIVNI gornjesavski triatlon je za nami. Udeležilo se ga je manjše število "lokalnih" vzdržljivostnih zanesenjakov.
Vzrok je verjetno iskati v prenapolnjenem koledarju prireditev, vendar smo se udeleženci imeli zelo lepo -vsaj jaz mislim tako.
Voda v bazenu še toplejša kot lani za kar je zaslužna Barb , ki je lansko leto pohvalila kopališkega mojstra-da je voda toplejša kot zunaj in , da bi najraje ostala kar v bazenu, pa še prijatelj našega Fotra je in se je tudi zato bolj potrudil, potem pa je bil nesrečen , ker je bil "oča" v Jelenddolu.Debitiral je tudi naš Mariolino, ki se je prvič v "domačem" bazenu spopadel s tako razdaljo , vendar je razdaljo tudi srčno premagal s pomočjo svoje navijačice, ki jo je potem v zahavlo spremljal na kolesarskem in tekaškem delu prireditve.
Pri teku in kolesarjenju smo se spontano razdelili na več enakovrednih skupin.
Organizator Športna zveza Jesenice in njihov predstavnik je poskrbel , da smo tekaško opremo dobili v menjalnem prostoru v Kranjski gori.
Nekateri so imeli ob tekaški progi tudi nekaj navijačev, tako , da je bil "štimung "pravi.

Z organizatorjem smo se nekaj dogovarjali , da bi poiskusili še enkrat organizirati akvatlon in to ta četrtek na kopališču Ukova in potem odteči dva kroga po "Razgledni" poti.
O tem nas bo verjetno še obvestil gospod Gaber.

Vsi ki smo premagali triatlon smo prejeli tudi spominsko diplomo.

Toliko jaz, mogoče še kdo?
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Tjas
#71404
Lustno, prijetno in koristno je bilo! :)

Po dolgem casu sem se spet malo naplavala - in v cetrtek se bom lahko spet, juhu :D Voda je bila, kot je ze Miro povedal idealna, prej pretopla, kot premrzla, ampak brez pripomb!!!

Kolesarski del je predstavljal enega mojih prvih (pravzaprav prvi) kolesarkih izletov letos. Se sreca, da bom sla lahko se na kaksen triatlon, npr. na Bled, se malo pokolesarit. Sicer je tudi na kolesu prav v redu, samo precej raje kot na kolo se odpravim na tek.

Kranjskogorskih 10 km imam prav rada, vendar se mi je malo poznalo, da smo tokrat prej se plavali in kolesarili. Druzbo med tekom mi je delal Miro (hvala Miro), sama bi se najbrz se nekoliko kasneje privlekla do cilja.

Lp in upam, da se vidimo v cetrtek na akvatlonu!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA