najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#71521
Tudi danes se nas je zbralo kar nekaj rekreativcev in en pravi triatlonec - jeseničan ,vendar član triatlon kluba iz Ribnice. Seveda je bil on razred zase, tekmo je končal , ko smo nekateri še brcali v vodi.
Bili smo zopet bolj lokalci , za boljšo udeležbo je poskrbela še1PR, ki se je pršla testirati za štafeto na Bledu in je kar lepo plavala, tako , da mislim , da si je izboljšala samozavest, Bravo Alja vsa čast.
No tudi na nedeljskem triatlonu smo imeli ljubljančana , kar sem v prejšnem poročilu pozabil napisati - pripeljal se je Maks, ki je en dan prej tekmoval v Kočevju.

Voda zopet za razvajanje, res hvala mojstru , ki tako lepo poskrbi tudi za nas rekreativne športnike.

Zopet nekaj navijačev in navijačič , zgleda , da se bo ta zvrt športa kar prijela tudi na Jesenicah , seveda tudi s pomočjo vas forumovcev, ki še boste obiskovali te prireditve.
Toliko za enkrat, upam , da bodo kaj dodali še drugi.
Lp
Uporabniški avatar
 še1PR
#71551
Včerajšnji pogled v nebo s sivimi oblaki me je sicer strašil. :? Sploh tja proti Gorenjski je bilo precej temno...
A, ker je bil organizator Gaber prejšnji dan po telefonu prepričljiv :) ter mi je Miro "obljubil", da bo tudi on plaval žabo, sem se vseeno vsedla v avto in odpeljala. Občutek sem imela, da sem prav ocenila koliko časa rabim do Jesenic, a v moji kalkulaciji ni bilo vseh tujcev, ki so ravno v tistem trenutku želeli čez Karavanški predor zapustiti Slovenijo. In mi je skoraj uspelo zamuditi štart! Na Jesenicah je bilo treba najti bazen, a sem imela tudi tu srečo. Je ravno kombi Hitre pošte peljal nekaj v bližino in mi pokazal, kje je treba zaviti.
Ob prihodu najprej predstavitev, prijava, nato pa hitro v kopalke. So mi prav prijazno razložili kako in kaj bo vse skupaj potekalo. Malce so se skrbeli, da se pri teku zgubim, pa sem jim razložila, da sem prišla pravzaprav na trening plavanja pred štafeto na Bledu in da mi tek v tem trenutku sploh ni pomemben. Sploh, ker me je višinska razlika v razpisu cca 300 m na cca 3800 m prav strašila! :shock:
"A gremo?" je vprašal Gaber. "Pa pejmo!" In smo šli. V vodo. Štart. Postavila sem se na srednjo progo, ker sem rabila orientir, da ne bi preveč cik-cakala po bazenu. In mi je ogromni stolp za skoke v vodo prav prišel! Moralo je biti namreč nekaj velikega, ker s plavalnimi očali brez dioptrije vidim bolj na blizu... Na drugi strani je bila neka oznaka, obešena čez bazen, ko sem bila pa že čez pol bazena, sem si pa samo sama pri sebi želela, da se navijači ne bi presedali. Sem si izbrala "eno najbolj vpadljivo majico", ki je sedel(a) ob bazenu. Pomembnih mi je bilo prvih 400 m, kolikor bom morala odplavati tudi na Bledu. A tu je bila razdalja 2,5 krat toliko. In se je bilo treba malce šparat. Ampak tudi, če bom na Bledu za 2,5 krat zmanjšala čas, bom čisto zadovoljna. Upam, da moji sotekmovalki tudi. Tistih 1000 m mi je prav hitro minilo. Potem pa tek. A res moram? No, pa pejmo! "Vse je v glavi!" so mi šle po glavi besede kolegice alpinistke Lidije. "OK. Sej letos mam za sabo že nekaj višinskih metrov. Bo pa tud tole. Če ne drugač, pa na moj vzdih izdih varianto!" In je šlo. V hrib sem hodila :oops: , a ker je to počel tudi eden od sotekmovalcev, sem bila čisto pomirjena. Mal po "ravnem", počas navzgor, pa hitr dol. Dva kroga. Uf, še malo in v cilj. Konec!
Razglasitev rezultatov in skupinsko slikanje, stiski rok, pa nazaj!
Zelo zadovoljna! Predvsem s plavanjem in prijetno družbo! Prijazni organizator Gaber, Miro, Tjaša, Aljoša,...! :clap: Moj tek (hoja) je bil bolj posiljen, pa bo morda kdaj drugič bolje! Ker še pridem :!: :!: :wink: :lol:

PS: Ja res! Ne smem pozabit omenit kopališkega mojstra! Je mojstrsko pripravil vodo! :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#71573
še1PR napisal/-a:Tistih 1000 m mi je prav hitro minilo. Potem pa tek.


še1PR ti si carica, mi je kar žal, da nisem debitiral; kako je pa zgledal transfer :?: :?: (za nas začetnike).
Uporabniški avatar
 še1PR
#71575
:oops: :oops: :oops:

Tudi jaz sem bila prvič na celem ...tlonu. Tko, da upam, da si na Bled že prijavljen! :wink: :wink:

Transfer? Postavljeno je bilo mesto, kamor smo še pred plavanjem naložili svojo tekaško robo. Kaj je kdo pustil, je bilo odvisno od tega, v kakšnem oblačilu se je namenil teči. Sama sem pustila superge z nogavicami, kratke hlače in majico. (No, tud brisačo, ker sem mal razvajena :oops: :wink: ). Nekateri pa npr. le superge.
Po prihodu iz vode sem odložila (sem bila čist premalo motivirana za tek, da bi se mi kam mudilo in bi bilo tu: odvrgla :) ) očala in kapo, se obrisala in navlekla tekaško robo nase pa: ajd! Kar čez mokre kopalke! Ni bilo nič premrzlo. Tudi bliskati se je začelo šele, ko sem parkirala doma pred blokom. :wink:

Približno tko. :wink: :)

Torej :?: A te naslednjič pocukam za rokav in greš zraven?
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#71576
še1PR napisal/-a::
Tko, da upam, da si na Bled že prijavljen! :wink: :wink:


Ne še, a resno razmišljam, pa ne o olimpik-u. Bo tisti za vsakogar kar v redu.
Za prijavo je še nekaj dni časa. Pa bom videl ali bo na vrsti kakšna 21-ka ali pa tale debi. :oops: Hvala za informacije, se priporočam za cukanje za rokav za tekaško, plavalno, kolesarske različne kombinacije, ki me zaenkrat le zabavajo.

:wink: :wink: :lol: :oops:
Uporabniški avatar
 Tjas
#71615
Pa smo spet imeli akvatlon na Jesenicah. :) Se dobro, da mamo Gabra :wink:

Ponavadi me je v tem bazenu (pa se v kaksnem drugem tud) vedno zeblo, sploh spravit v vodo se je bilo zmeraj tezko, letos pa je voda taka, da clovek dobi povecano veselje do plavanja. Voda na Bledu konec drugega tedna najbrz ne bo tako prijetna, kljub temu pa se ze veselim triatlona. Tudi letos sem se opredelila za "vsakogar" in podvig z udelezbo na olimpiku prestavila na drugo leto.

Tek na akvatlonu je bil tud v redu, mal v klanc, malo s klanca; se mi zdi, da sem ta drug krog odtekla celo lazje, od prvega.

Lp
 ZSJgaber
#71852
Pozdrav,
malo pozno ampak vseeno, ni nam delal streznik na strani zato so slike akvatlona malo pozno dodane na naso internetno stran!
www.zsport-jesenice.si

Drugače pa vode v bazenu na zalost ni vec, za letos smo z akvatloni zaključili, pripravljamo pa se na organizacijo tekaske prireditve na Jesenicah!!

Hvala se enkrat vsem akvatloncem in gledalcem za prijetno druzenje, tekmovalnost in udeležbo!!!

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA