najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 Binch
#38211
Mam kolen zjeban... se ne vem kaj bom :roll:
Uporabniški avatar
 davor123si
#38215
Ninocka, jest sm zdele ze od Sezane netekoč, me je kr sram povedat :oops: , pa tut moj prvi duatlon bo to oz. prva taka tekma nasploh, sam kot je ze reku ero to ni noben velik problem, ce si kolikor toliko aktiven; Pejt probat pa je, glede na to da teces bos tut brez dodatnega treninga ze pretekla, bicikl je pa tko vozakanje :) Mene sama menjava ne skrbi, gres pac na lahko, opravis streching in takoj po menjavi ne zacnes na polno; 90 minut je velik casa.

Mam kolen zjeban... se ne vem kaj bom


Sabina POCIVAJ... zdravje je prvo, pol pa use ostalo, sploh pr kolenih k znajo bit zlo delikatna zadeva oz te grehi iz preteklosti hitr dohitijo. Bos sama seb na stara leta hvalezna ce bos pocivala dokler ne bo res ok.. sej tekem je letos malo morje

lp,
Davor
Uporabniški avatar
 Lucifer
#38368
Lucifer bo dirkal, definitivno! Za barve TKG.
Se vidimo.
LP Lucifer
Aja pa še RD mam na ta dan, tko da bom lahk s polnimi pljuči upihnil ?? svečk.
Uporabniški avatar
 *Darja*
#38370
Hojla,
a imate za kolesarjenje vsi specialke? Jaz bi se sicer bolj za foro udeležila kakšnega duatlona, ampak imam gorsko kolo, pa me zanima, a je še kaj takih.
Uporabniški avatar
 tmp
#38372
Brez problema se lahko udeležiš duatlona tudi z gorskim kolesom. Nimajo vsi
specialk na teh tekmah.
Uporabniški avatar
 *Darja*
#38380
Hojla,
kakšen pa je kaj teren? A so hudi klanci?
Uporabniški avatar
 Lucifer
#38601
Konkretno v Ribnici je en klanc (cca 500m), ki pa ni preveč zahteven, ga je pa treba mislm da 4x dol udart, tko da s primernim tempom nč bat!
LP Lucifer
 Ninocka
#39463
Kako je bilo v Ribnici? Sem kar radovedna, saj sem imela res veliko "ambicijo", da se s kolesom pripeljem navijat (in tudi preučiti vse finese duatlonske tekme 8) ). No, 1 km po Rudniku sem ugotovila, da je vožnja po cesti proti Kočevju res preveč nevarna in se odpeljala raje na Gorenjsko.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA