najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 žabc
#93368
Zafi, predvidevam, da te zanima zase.
Kar se tiče treningov in vsega kar paše zraven, zame skrbi Igor Kogoj, do sedaj naš najuspešnejši Ironmenc. Ker pa ima naš klub Triatlonski klub Trisport zelo močno "rekreativno" zasedbo, ki bazira tako na posameznih disciplinah (plavanje, kolo, tek) kot tudi na njihovi povezavi, te vljudno vabim, da nas prideš kdaj obiskat in se na lastne oči (mišice) prepričaš kako lepo je trenirati v pravo sredini.
Če te zanima zase, mi odpiši in ti bom poslal kontakt, če pa te zanima zgolj moje treniranje, pa ti lahko tudi to napišem.

LP, Žabc
Uporabniški avatar
 Matevz
#93415
Super!!! Čestitam.

Mi je kar žal, da se nisem odločil konkurirati ti (je bilo zelo resnov okvirnem planu za letos)

Po meni znanih podatkih (pa se že kar precej let gibljem v teh krogih) si prvi Slovenec, ki je opravil z dvojnim. Velepec in Kregar sta sicer že bila na Ultramanu, ki je nekoliko daljši, ampak je etapna zadeva. Tako si me prehitel in bo treba sedaj na trojnega :) (organizirajo pa tudi 10xIronman - si ne morem predstavljat 420km teka na 1800km podlage na biciklu :roll: )
 žabc
#93436
Ja super, potem bova pa dva Slovenca drugo leto na štartu trojčka. Že to, da razmišljaš o tem, te bo pripeljalo k tvojemu cilju. Kar se pa tiče decatriatlona (10x Ironman), je pa itak vse v glavi! Ko ti bolečina postane domača in ne več neznanka, si ža na pravi poti k temu!
Do sedaj je deca zmoglo v "spodobnem" času (8-10dni) manj kot deset ljudi na svetu, tako da lahko Matevž ime Slovenija poneseva tudi med to ekstremno druščino.

Uživaj z mislijo na trojčka!

Žabc
Uporabniški avatar
 GTA
#93461
Čestitam. Vsaka čast. To je pa tud vse kar lahko rečem. Mene matra že misel na enojnega v nekem spodobnem času, tole je pa...
Uporabniški avatar
 Manika
#93640
V včerajšnjih Slovenskih novicah članek BoFa o Matejevem podvigu.

Zdej pa čakamo na leto 2009.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA