najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 AinE
#101289
Pa še moj pogled na ta triatlon. Prvi za hčerko – cicibanko in zame – le tekačico v štafeti.
Kot mama tekmovalke iz kluba organizatorja sem imela priložnost opazovati del priprav in zakolisje, ki ga drugi tekmovalci verjetno nis(te)o opazili. Očetje mladih tratloncev so šli na Bled že v petek popoldne, da so pripeljali klopi, oraje, slamo,... ; mame smo pekle pecivo. V soboto je iz Stranj oz. Kamnika odpeljal avtobus že pred 6. uro zjutraj. Ko smo prišli na meglen Bled, smo pričeli s postavljanjem oznak, ograj, klopi, pometali, pripravljali vrečke za tekmovalce... Med tekmo smo starši »delali« tudi na kontrolnih točkah.
Precej jih je letos tudi tekmovalo, zlasti v triatlonu za vsakogar ter štafetah. Ena skupina mamic je osvojila celo 3. mesto. Bravo naše mamice! :laola
Potem, ko so vsi tekmovalci že odšli, pa smo spet pometali, pobirali odpadke, podirali ograje, odstaranjevali oznake,...

Ne vem, kako je na drugih tovrstnih tekmah, ker pred to še nisem bila nikjer. Kot tekačica, sem tudi jaz pogrešala vodo na cilju. Mogoče sem preveč razvajena. Saj poznate tisto Kregarjevo reklamo za Peugeot.... :wink:

Čestitke vsem, predvsem pa tisim, ki ste z vsem triatlonom opravili sami.

Lp E.
Uporabniški avatar
 Sončka
#101312
Alja,
fotke so res super!!!
Lp, I.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA