najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 IronR
#104443
Ma ja....saj mi je bilo jasnio, da bo šlo na knap...res so mladinci vendar izredno hitri:)Vendar vsak je odelal le 1/3 proge. Pričakoval sem, da bo kolesarska proga pretrd oreh za Benčino....Henigman vem, da je odtekel izvrstno, Kaplan pa je verjetno nekaj malega zaostal za vodilnimi....
Uporabniški avatar
 lukkka
#104444
IronR napisal/-a:Uf....nagradni sklad je bil 18 000 euro za čipe pa ni bilo.To je prvič v zgodovini dirke. Saj gesta za invalide je o.k ampak verjamem, da bi vsaki tekmovalec rade volje dal še pet Euro zraven pri plačilu štartnine :!:


Pa si kdaj pomislil, da je treba teh 18.000 EUR nekako zbrati... In ker verjetno niso sami iz svojih žepov dajali, misliš, da je možno, da je sponzor poskrbel točno toliko EURčkov, kolikor je bil fond... :?:

Ni lahko organizirat in tud organizator mi je zaupal, da bo komaj + 0 :twisted: in tud, da ne ve kako bo naslednje leto, oz. leto za tem... :roll:
Uporabniški avatar
 IronR
#104449
lukkka napisal/-a:
IronR napisal/-a:Uf....nagradni sklad je bil 18 000 euro za čipe pa ni bilo.To je prvič v zgodovini dirke. Saj gesta za invalide je o.k ampak verjamem, da bi vsaki tekmovalec rade volje dal še pet Euro zraven pri plačilu štartnine :!:


Pa si kdaj pomislil, da je treba teh 18.000 EUR nekako zbrati... In ker verjetno niso sami iz svojih žepov dajali, misliš, da je možno, da je sponzor poskrbel točno toliko EURčkov, kolikor je bil fond... :?:

Ni lahko organizirat in tud organizator mi je zaupal, da bo komaj + 0 :twisted: in tud, da ne ve kako bo naslednje leto, oz. leto za tem...


Koliko sem slišal, da je ta half zadnjič na Mljetu...Škoda! Selil bi se naj v ZG. Vem, da ga ni lahko organizirati....vsaka čast organizaturju za takšen nagradni fond. Vendar jaz raje dam(pa verjetno tudi večina) zraven še tistih-5 ali deset eurov za merjenje časov z čipi. Veš to je v primerjavi z potnimi stroški, kot da bi plunil v morje...

Sam sem bil na vsaj stotih tekmah in ti povem, da recimo v Kočevje več ne grem. Predvsem zaradi tega, ker nimajo urejenega merjenja časov. (po disciplinah) Triatlon ni ena disciplina in meni je pomebno, da vem kako sem dirkal kje(plavanje, kolo, tek)....zanimivo je, da štajerska, ki je najbolj revna regija ima merjenje s čipi (Maribor, Ptuj) medtem ko ostali raje dajo denar v žep :twisted:
Uporabniški avatar
 lukkka
#104500
Mislim, da lahko vsak tud sam sebe štopa - čist vsaka ura dons že meri vmesne čase...
Čipi ja / ne pa po moje res ne more bit razlog, da eno tekmo skenslaš iz svojega "programa"
:roll: Če to ni finoča :roll:
Uporabniški avatar
 bozo
#104507
Se strinjam. Če si vrhunski tekmovalec, kjer je vsaka sekunda pomembna in dostikrat tudi ločuje prvih nekaj tekmovalcev, je zelo pommebno kako narediš menjavo. S pomočjo el. merjenja časa imaš podroben vpogled v posamezne faze tekme. Za vse ostalo pa je to bolj zanimivost, kot pa morebiten faktor, ki bi odločal o udeležbi tekmovanja.
Uporabniški avatar
 IronR
#104511
bozo napisal/-a:Se strinjam. Če si vrhunski tekmovalec, kjer je vsaka sekunda pomembna in dostikrat tudi ločuje prvih nekaj tekmovalcev, je zelo pommebno kako narediš menjavo. S pomočjo el. merjenja časa imaš podroben vpogled v posamezne faze tekme. Za vse ostalo pa je to bolj zanimivost, kot pa morebiten faktor, ki bi odločal o udeležbi tekmovanja.


Vsak se sam odloča kam bo šel....če bi bilo vse tako....potem sploh ne bi merili časov. Bi si jih vsaki sam :D Triatlon je pa sestavljen iz treh disciplin. In vsaka je pomebna. Tek si še odstopaš, nato pa hitro pozabiš stisniti štoparico...Saj ni važno kakšne vrste tekmovalec si....vsak tekmuje....nekdo, da preteče razdaljo, drugi, da premaga soseda, tretji, da izboljša PB itd.

aja....vsak sam odloča o tem kaj mu je važno ....Nekdo gre na dirko, da se lahko nažira na stojnicah, drugi zaradi lepe majice, tretji zaradi pokala....tistemu, ki pa ni mar za tekmovanje pa tako ali tako ne bo prišel...bo raje za svojo dušo sam odtekela, odkolesaril, odplaval itd....
Uporabniški avatar
 lukkka
#104512
IronR napisal/-a:tistemu, ki pa ni mar za tekmovanje pa tako ali tako ne bo prišel...bo raje za svojo dušo sam odtekela, odkolesaril, odplaval itd....


in seveda bo zato našel nek razlog... :wink: tud če je to štopanje, vsak ma svoje, men se o tem ne da več pregovarjat.
Uporabniški avatar
 bozo
#104513
Saj ni nihče rekel, da časov niso merili. So jih pač merili ročno in to za vsako disciplino posebej s tem, da so združili prvo in drugo tranzicijo s časom kolesa. Tudi sam bi rad imel tudi čase tranzicij posebej, ker sem v tej "disciplini" slab.
Sicer se pa strinjam, vsak ima svoje razloge za tekmovanje in udeležbo.
Uporabniški avatar
 lukkka
#104515
božo - a si bil ti tudi tam, ko toliko veš o tekmi? Zakaj pa še sam mal ne napišeš, kako si sam "preživel" tekmo?
Uporabniški avatar
 IronR
#104553
AStrinjam se....nesmiselna debata glede merjenje časov. Dejstvo je, da je Mljet čudovit, dirka pa nekoliko manj :( klanci, stopnice, valovi.... Ampak sam imam rad take.....


A so morda že kje rezultati objavljeni?
Uporabniški avatar
 IronR
#104785
lukkka napisal/-a:
IronR napisal/-a:Pozdravljen...Mljet je kar lušten:)))Sem bil tam trikrat:))))Mene zanima kdo je meril čase, da ni nikjer še rezultatov in še bolj me zanima, če je bila štaveta Ribnice pred zmagovalcem.


Čase so meril kar na roke - :lol: - back 2 basics, baje se jim ni splačal najemat tepihov in aparatur... Je pa res, da so dal 50% od štartnin za invalidne otroke, zaradi česa se tud sam odpovem merjenju časa s čipi :D tko, da bojo ko bojo - takoj vam javim, tud mene zanimajo

Tud štafeti Ribnice ni uspelo prehitet zmagovalca, mislim, da so bili na koncu tretji "absolutno", glih tok da so svojega coacha pajsnl :twisted:


Koliko vidim si ti prespal prijavo itd....časi so bili zagotovo merjeni elektronsko(čipi?), saj so razdelani na stotinke....

Res se mi je zdelo malo čudno, da bi merili čase na roko.....

L.p
Uporabniški avatar
 bozo
#104810
Časi so bili merjeni ročno. Je pa zanimivo ja kje so dobili tiste stotinke.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA