najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 lukkka
#105294
Miki... regeneriraj še malo - to je bilo mišljeno kot hec - da ni valov, ne piha in ni vlage, niti vročine... Pač je nekdo vprašal kakšni so bili pogoji, pa sem napisal eno pravljico :D , ki nikoli ne more biti zgodbica - vsaj kar se Hawaiijev tiče... bi pa pasalo, a ne bi?
Zdej se pa kar lepo nekam zleknite, naročite kak koktajlček in se pustite kakšni strokovnjakinji zmasirat. 8)

Čestitke še 1x!!!! Svaka čast!!!

Aja, a 'mate kej fotk?
Uporabniški avatar
 lukkka
#105363
Ja super ste fantje... 1 klassa, sej lahko tud kakšno lastno doživitev tekme napišete... ma ajde to mal kasnej, k boste zbrali vse vtise.

Sam tole me pa res zanima, a masta šilc pa tomaž une CEP štumfe... A jih kej hvalta, se jima zdi, da gre kej lažje - hitreje?

Dej mal napiš, ker razmišljam, da bi si jih nabavu ( če bo ero še kak popust zrihtal ).
 Mamut
#105414
lukkka,

šink in šilc sta oba tekla s cep nogavicami in sta bila zelo zadovoljna, hkrati pa sta nam dala odgovor, da se tudi v visoki vročini in vlagi dobro obnesejo in niso prevroče

več na www.nogavice-cep.si
Uporabniški avatar
 lukkka
#105444
Mislim, da bo minilo še kar nekaj časa, preden si jih bom omislil... In še veliko mnenj drugih (so)tekmovalcev - in ne samo mamutovo
 Mamut
#105445
lukka, jaz samo odgovarjam na vprašanj glede nogavic cep, ker skrbim za njihov prodor v slovenijo - pa brez zamere
 irony
#105449
lukkka napisal/-a:Mislim, da bo minilo še kar nekaj časa, preden si jih bom omislil... In še veliko mnenj drugih (so)tekmovalcev - in ne samo mamutovo


Evo eno mnenje na hitro iz prve roke, medtem ko pakiram bicikel za pot nazaj v Slovenijo. Sem bil pred tekmo malo skeptičen glede nogavic, predvsem zaradi vročine tu na Havajih. Po tekmi lahko rečem, da s tem res ni bilo problemov. Sicer težko rečem, ali sem bil zaradi nogavic kaj hitrejši, ne čutim pa danes musklfibra, čeprav je šele drugi dan po tekmi. Pa še nekaj, se mi je prvič zgodilo, da na tekmi nisem dobil žuljev, kar pa sicer ni primarna funkcija nogavic. Tomaž
Uporabniški avatar
 IronR
#105474
Čestitam vsem našim!!!

Miki....sam sicer nisem bil niti na Havajih niti na Lanzzarote....Vendar po pogovorih z nekaterimi, bi naj bil Lanzzarote vsaj tako težki kot Havaji....

Tvoje mnenje o tem se pa bistveno razlikuje:)))

L.p

Roki
Uporabniški avatar
 miro
#105717
Lukka, tisti nekdo, ki je spraševal o pogojih je mimogrede tudi že IRONMAN.

Drugače pa iskrene čestitke vsem udeležencem!

Lp
Miro
Uporabniški avatar
 lukkka
#105826
Miro - še 1x - to je bil joke, đoke, fora, hec, nekaj kar je mišljeno v zajebanciji in ne dobesedno. Mišljeno je bilo tako nekako... Ja kakšni pa naj bi bili pogoji na Hawaiih? Če štekaš prov, če ne, pač ne.
Mamut, po štumfih sem spraševal tekmovalce in ne tebe, pač sem dobil filing, da jih že kr mal vsiljuješ in ne samo promoviraš... bom počakal na mnenja tistih, ki jih poznam, pa brez zamere :wink:
Uporabniški avatar
 Matevz
#105882
Evo izkušnje iz prve roke - pa še moje cep nimajo nič z mamutom skupnega :)

Prvič sem jih videl v Celovcu kot gledalec. Čakamo na drugi menjavi vodilne, pa prileti ven eden z belimi dokolenkami. Kaj pa je temu, smo vsi debelo gledali, a kmalu prileti še eden - seveda z belimi dokolenkami. Zadeva je že postajala sumljiva, še bolj pa potem ko jih je od prvih 10 vsaj 7 imelo bele dokolenke. WTF :shock: :shock: :shock: Potem smo se odpravili še malo po štantih in v Hervisovem sem jih našel (enih 50 eurotov so bile - waaaaay too much se mi je zdelo za ene štumfe).

In potem sem za rojstni dan dobil svoje. Tako bom tudi jaz za Ironman po zadnji modi opremljen. Ker pa ni najbolje prvič obuti nogavic ravnoi za Ironman jih je bilo treba vsaj enkrat prej sprobat. Za sprobat po naši vasi sem rabil kar dobro mero poguma in sem čim hitreje zavil v gozd, da bo čimmanj gledalcev blizu :D

Na treningu nisem čutil kakšnih posebnosti, edino stopala so se res dobro oprijemale. Ampak škoditi ne morejo, če "znanstveniki" pravijo da so OK, pa še vsi profiji jih imajo.

Na ironmanu na Madžarskem sem seveda reskiral tisto minuto, kolikor traja dlje da si jih gor navlečeš v primerjavi z navadnimi potem pa v boj. Sem pa bil na celi progi izmed 300 tekmovalcev edini z belimi dokolenkami in vsi so imeli :shock: :shock: :shock:

Izkušnje pa so: pojma nimam ali so kaj pomagale. Vlekel sem se kot megla, a prav gotovo ne zaradi nogavic :D ali bi šel brez njih še počasneje? Ne vem. Pozitivno pa je bilo, da se mi je voda ob polivanju po glavi nabirala okrog meč in ni tekla v superge, poleg tega so mokre nogavice lepo hladile meča. Tako da prihodnje jih bom gotovo še imel. Ali pa bi si kupil še ene, če bi šle te k hudiču? Najverjetneje ne.

Če bom pa ljubljano tekel, jih bom gotovo imel - škodijo gotovo ne, če pa kaj koristijo pa toliko bolje

PS Zanimivo pa je, da pa jih naprenosu s Havajev skoraj nisem videl.
Uporabniški avatar
 Matej
#105888
Matevž, kaj pol, a na havajih drugo leto jih boš imel ali ne? :wink:
Uporabniški avatar
 obi
#105890
Matej napisal/-a:Matevž, kaj pol, a na havajih drugo leto jih boš imel ali ne? :wink:


Matej ti si največji kurjač. :twisted:
Uporabniški avatar
 Matej
#105891
:lol: :lol:
Obi, Matevžev domet je nesluten. Še malo se postara in že bo imel vozovnico za Havaje v žepu, boš videl.
Malo moram pa tudi zase vedeti ali si štunfe kupim ali ne. :wink:
Uporabniški avatar
 GTA
#105967
Jaz sem jih danes sprobal - obul sem jih kar pod pajkice, da se niso videle... ne vem če je efekt enak in če sploh je, ampak ko jih že vsi tako hvalijo pa naj bo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA