najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 zafi
#197287
Spoštovani,



Nekateri IRONMANI so nas obvestili, da se v času (petek 16. oktobra), ko je predvideno 1. SREČANJE VSEH SLOVENSKIH IRONMANOV še ne bodo vrnili s tekme na Havajih. Ker se nam zdi pomembno, da bi lahko zagotovili prisotnost vseh, smo se odločili, da bomo srečanje prestavili za en teden.


Sporočamo vam, da bo 1. SREČANJE VSEH SLOVENSKIH IRONMANOV IRONMANOV v petek 23.oktobra.


Za spremembo se opravičujemo in upamo, da se boste lahko srečanja udeležili. Hvala vsem, ki ste se že prijavili in nam posredovali izpolnjen vprašalnik in tabelo. Vse, ki tega še niste storili pa še enkrat prosimo za sodelovanje in pomoč pri zbiranju podatkov. Ponovno vas prosimo, da nam izpolnjen priložen vprašalnik in tabelo vrnite na naš elektronski naslov: sportnosrce@3ksport.si.


Pričakujemo vašo pomoč in se že veselimo srečanja z vami!


3K ŠPORT

Igor Kogoj

Edo Krnič
#203058
zaenkrat mi še manjka nekaj km do tega srečanja :) , ampak upam, da enkrat bo!

lepo se mejte, pa naj potem en napiše, kako je blo!
#203066
Jaz pa pridem na to srečanje ravno zato, ker mi še manjka nekaj km-jev. Večer v družbi ljudi, ki so cilj, za katerega si prizadevam, že dosegli, je kot kilometrska oznaka na tej poti. :)
#203125
Upam, da ste se imeli lepo. Žal sem imel preveč obveznosti, da bi se pridružil.
Pa drugo leto, če bo srečanje postalo tradicionalno. Do takrat pa veliko uživaških treningov in kak dodaten Ironman pod pasom.
Naj pohvalim Igorja in ekipo, ki je zaslužna za tako srečanje in za prvi pravi zbir podatkov o naših ironmanih in njihovih rezultatov. Zanimivo in stimulativno branje!
#203137
Hoj,

na sinočnjem prvem srečanju Ironmanov smo se imeli lepo. Prišla nas je kakšna polovica povabljenih ter kopica prijateljev in znancev. Veliko znanih obrazov, malo smo poklepetali in nazdravili. Seveda so najbolj blesteli ta frišni Havajci in še posebej naši triatlonci, ki so pred 20 leti kot prvi Slovenci nastopili na Havajskem IM in začeli to športno zgodbo. Do danes je SLO IM druščina narasla že na okoli 140 članov.

Čestitke Igorju in njegovi ekipi 3k sport, Moriju in ostalim za super idejo in odlično organiziran dogodek :laola

Hvala vam za ta krasen večer in za veliko vzpodbudnih besed za naprej :clap:.

Lp, Matjaž
#203141
Res lep večer. Tudi moje čestitke Igorju, ki se mu je porodila ideja in ekipi, s pomočjo katere je vse skupaj uresničil. Upam, da bo stvar zaživela, srečanje postalo tradicionalno in z leti privabilo še več ljudi.

Jaz sem dobil, po kar sem prišel. Olje na plamen goreče želje, da nekega dne tudi sam postanem Ironman in odločitev, da to storim v naslednjih dveh letih. Drugo leto praznujem pol okroglo obletnico in ena "zanimiva prireditev" bo potekala točno na moj rojstni dan. In jaz že vem, kaj si bom podaril... :D

Rad bi se zahvalil tudi "našemu" Lojzetu za par dobrih nasvetov :cast:
#203149
:clap: :clap: :clap: :clap:

Ob prebiranju vaših pozitivnih vtisov s srečanja, mi postaja vse bolj hudo, ker se srečanja nisem mogel udeležiti, vendar moram vseeno izreči čestitke organizatorju.
Še posebno bi rad čestital Igorju, ki ga izredno cenim, spoštujem, tudi zaradi njegovih doseženih rezultatov, prav tako pa sem vesel, da lahko prebiram njegove nasvete, ki jih prispeva na svoji spletni strani :heart 3K Sporta.
V veliko čast mi je bilo, da sem lahko nekaj časa celo tekel v njegovi bližini, na njegovih tekaških treningih (dokler mi je čas dopuščal) in mi je danes velika spodbuda in motivacija za moj spremenjen način življenja (več gibanja, več rekreacije, več pozitivne energije ...).

Se vidimo jutri na štartu LM, do takrat pa lep pozdrav

Boris G. :D
#203170
Ja, super je bilo. Krepko čez 100 se nas je zbralo, srečanja pa se je udeležil tudi Dejan Patrčevič, ki je res fajn dečko in ima tudi zato med Slovenci veliko pristašev.
Mogoče se je predhodno premalo poudarjalo, da je srečanje ravno toliko kot Ironmanom, namenjeno ostalim, ki to nekoč želijo postati, ali drugim, ki jih ta šport zgolj zanima. Ironman je izredno lep šport, ki lahko človaka obogati na vseh nivojih njegovega življenja, zato si ne zasluži ekskluzivizma, ampak je potrebno ustvarjati možnosti, da bodo čisto vsi, ki si to želijo, lahko na zdrav in učinkovit način dosegli svoj cilj. Mislim, da je dobro, da Ironman področje počasi očistimo raznih nepotrebnih mitov, predsodkov in stereotipov.
Igorju je treba dati priznanje, da je povlekel kar nekaj potez, ki konstruktivno in pozitivno prispevajo k temu. Priznanje pa si zasluži tudi Ero, saj TF postaja kar pomemben vezni člen med tekom in triatlonom. Iz tekaških vrst namreč izhaja največ triatloncev.

Pozdrav, Matej
#204005
Vesel sem, da ste se v lepem številu odzvali našemu povabilu. Vaša prisotnost je bila za nas organizatorje nadvse pomembna. Seveda smo veseli pohval. Dobrodošle so bile tudi pripombe, kritiki in predlogi iz česar se lahko še veliko naučimo. Upam, da bomo znali to srečanje izkorisiti in v prihodnosti (in tudi z vašim sodelovanjem) storiti še kakšen korak v smeri popularizacije triatlona. Verjamemo, da je za to še veliko neizkoriščenih možnosti.
#204023
Igor,

a se bo dalo videti kakšno fotografijo, vsaj skupinsko, z našega druženja? Tokrat sem bil prvič brez svojega fotoaparata, pa mi je žal, saj razen na strani lukazoja nisem nikjer zasledil kakšne fotke.

Lp, Matjaž
#204068
Pozdravljeni.

Kot sem obljubil, prilagam nekaj fotografij iz nedavnega dogodka. Slovenski Ironman 2009

Slika

Še zadnje priprave

Slika

Slika

Slika

Slika

In lahko se začne

Slika

Slika

Slika

Dvorana se je počasi začela polniti

Slika

Slika

In začelo se je - uvodni govor

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Potem smo si ogledali kratko zgodovini nastopov na Ironmanih

Slika

Slika

Potem je sledilo predavanje, ki ga je imel Matej Peljhan

Slika

Slika

Predavanje je bilo podprto s kasnejšo razpravo

Slika

Slika

In tako smo prišli do konca

Slika

Sledilo je še nekaj prigrizkov in pijače

Slika

Slika

Ter na koncu skupinsko fotografiranje

Slika

Vabljeni na naslednje srečanje.

Hvala.

P.S. Se opravičujem za tako majhne slike, sem probal z večjimi, pa mi jih je ob strani porezalo, tako da niso bile sele fotografije.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA