najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 Dule
#14595
To Miha. Sem že gruntal kje si oziroma kaj počneš. Ja triatlon dobro se sliš, sam potem moraš znat še dobr plavat, pa kolo vozit, pa še za tek komaj najdem čas za trenirat :? :roll: . Se vidmo na kakšnem teku :P
Uporabniški avatar
 MihaPR
#14671
Trenutno se se vedno ucim, v torek izpit. Kolo ni problem, za plavanje bomo pa vidl, grem naslednji vikend trenirat na Bled menda ;)
Uporabniški avatar
 sbojan
#14678
Je kar zanimiv tale Triatlon za vsakogar (400 m plavanje, 13 km kolo, 3,3 km tek) za prvo praktično seznanitev s triatlonom. Mučita me le prvi 2/3 :D v kravlu lahko naredim le nekaj zamahov, drugače plavam žabco in imam le gorsko kolo. Verjetno to nista prehudi oviri, saj po naslovu sklepam, da je namen promocija triatlona.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#14680
jest sm tud totaln les za plavanje, samo menda vecina plava zanco :) drgac pa tud jest sam z gorcem tko da ni paniqe :)
Uporabniški avatar
 miro
#15543
Nič se bat. Bil sem že na nekaj triatlonih , pa sem vedno plaval prsno.
Meni je pomembno , da premagam progo.
Tudi sam sem bil na prvem sprint triatlonu z gorskim kolesom.
Lp Miro
Uporabniški avatar
 Binch
#15654
Jaz sem lansko leto uletela na tale triatlon za vsakogar na Bledu prakticno iz nule ... No, okej, dopustnisko namakanje v vodi verjetno ne steje za kake plavalne priprave ... bezanje pred sosedovim psom za tekaske tudi ne ... Edino na gorskem biciklu sem prefurala kakih 1500 km.

V osnovi sem bila precej nepripravljena. In prezivela. Prisla do konca in dosegla osnovni cilj. Se vecji uspeh je bilo dejstvo, da na cilj nisem prisla zadnja (v svoji kategoriji). Moj cas ni ravno blestel, sem pa zmagala sama nad sabo in sama s sabo.

Tako da tale triatlon za vsakogar dejansko lahko konca vsakdo, ki je le dovolj "zajeban" da se ne da takrat ko je najtezje. Ampak sej to vi itak veste!

MihaPR, plavanje v blejskem jezeru bova pa enkrat drugic naplanirala....brez Pokljuke prej pa s kakim kolesarskim po okolici bleda :lol: Pa ksnga kolega bova s sabo uzela, da nama bo bicikle cuval ko bova tekla ... (tko da letos ne uletim ciiiist nepripravljena na tale triatloncek - imam nov cilj = priti na cilj prej kot MihaPR ) :twisted:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#15879
hm, ja moj cilj je tect za Binch pa yo prganjat, tko da bo pred mano na cilju ;)

no, resno, za prvic je moj cilj pridt do cilja, pa tud ce tazadn. Trening za plavanje pa velja :ourajt:
 Iztokb
#17713
Joj, eto mene,... če je kdo že bral kak moj text je že ugotovil da sem se letos navdušil nad triatlonom, pa res ne vem, za kaj, ko do sedaj sem samo gorsko kolesaril in še to s FS MTB kolesom, ki še zdaleč ni primeren za kakršne koli hitrostne podvige, opa razen off-road downhill, :)

Tekel nisem svojih zadnjih 15 let, plaval pa tako tu in tam, če sem že uspel priti do morja, pa še to sem se bolj potapljal kot ne.

Tudi sam si močno želim sodelovat na tem triatlonu za vsakogar, vendar me je doletela neka čudna poškodba leve meče, tako da imam prepoved teka in prehudega kolesarjenja, in edino kar lahko sedaj počnem in v tem sem tudi najslabši je plavanje.

Močno upam, da se bo 7 do 10 dni počitka brez preostalih dveh disciplin izplačal in da se bom kot čisto novo pečen nadobudnež uspel udeležit.

MOJ CILJ = udeležba in premagat progo, preden štartajo olimpiski triatlonci
:)

LP
Iztok

PS: a bo šel kdo na kak predogled proge
Uporabniški avatar
 MihaPR
#17715
V petek bil na predogledu, zaradi dezja sem si ogledal le tekaško progo, ravninska, tako rekoč nič posebnega, skoraj popolnoma asfaltiana.
Za kolo pa takole, polovico proge, od zake do odcepa za Bohinj kar zanimiv, manjši vzponi in spusti po celotni dolžini.
 Kregar
#19542
Kdor je vsaj malo ploven, bo kolo odbrcal in naredil sprehod do cilja brez večjih problemov. Triatlon za vsakogar je dejansko za vsakogar, ki ne prezivi dan v ostariji ob piru in cigaretah.
Zatorej - klik na www.trisport-klub.si in vnesti svoje ime v spletno prijavnico - zaenkrat so se prosta mesta na startni liniji.

Trisportni pozdrav - Miro - se vidimo na Bledu :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA