najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#260274
Lenči, hvala za fotografije.
Uf, včeraj pa je bilo res vroče!
Škoda, da nismo končali ob jezeru, tak bi se vrgel noter...
Prav pomagal je šele :beer:

Pa drugič spet!
:D

Ultratriatloncem pa: :laola
#260305
Sončka, hvala za čestitke! :D

Kaj naj rečem? Ja, uspelo mi je pod uro in pol - kar ok za triatlonsko začetnico, ki plava šele dober mesec, in kolesari (kolikor sploh kolesari) z gorskim kolesom, a ne? :D

Prav prijetno sem bila sama nad sabo presenečena pri plavanju, kjer sem plavala prsno, ker v jezeru ni nihče narisal črt, tako da bi kravl sigurno plavala preveč cik-cak. :D Pa vseeno sem nekaj ljudi prehitela. :wink:

Kolo ... ja, čeprav kar gonila in gonila, so me vsi prehiteli. Z gorcem take hitrosti pač sploh ne morem doseči hitrosti, s katero so me prehitevali.

Tek je bil kratek - na srečo, ker je bilo zelo vroče. Sploh si ne predstavljam, kako so morali trpeti udeleženci dvojnega ironmana, ki so v tisti vročini tekli dva maratona ... :shock: :clap:

Menjave pa ... bo treba še zvaditi. Da se naslednjič ne bo izgubljala v menjalnem prostotu, iščoč svoje stvari ...

Gospod 5.0, super fotke, najlepša hvala!

Kje so pa rezultati?
#260308
Špela, rezultati so tukaj:
http://www.timingljubljana.si/default.asp?id=2&id1=2011

Čestitke Špeli za odlično izvedbo, ves čas se ji je smejalo (no vsaj na kolesu in teku, kjer sem jo videla, pri plavanju je pobegnila naprej ).

Vroče je bilo, da smo že v jezerčku švicali :lol: , meni nekako ni šlo, pa vseeno, oddelala sem svoje, kolo je kar šlo, je vetrček malo pomagal, na teku pa sem bila vesela vseh osvežilnih postaj. Vmes sem malo poklepetala z enim od udeležencev ultratriatlona, pa je bil za moj tempo že preveč utrujen :-- in sem pobegnila naprej.
Čudovit triatlon, le kurjavo so preveč vklopili :clap: . Dvojni menjalni prostor me je malo zmedel, še posebej, ker sta bila sistema različna, no, vseeno sem našla svoje superge, ker bosa ne bi smela na tek :lol: .

Zadovoljna, ker sem brez prehudih težav oddelala predzadnji triatlonček letos, sedaj pa samo še Bled :wink:
#260529
Hvala tudi tebi, Razy, za pohvale. Ja, res je bilo vroče. Nekje sem slišala, da smo menda že na startu imeli 36 stopinj. :shock:
Prej tega nisem omenjala, ampak nekaj ur po tem triatlonu sem dobila grozno migreno in nazaj grede nekje pri Trojanah bruhala več kot eno uro (s presledki). Pa sem bila na tisti vročini aktivna mank kot uro in pol. Ne predstavljam si, kako bi v takem preživela kaj več. No, dvojni ironman si že tako ali tako težko predstavljam, a v tisti vročini bi mi bila že 10ka na teku veliko. 84 km pa ... :shock: Res so neverjetni tile ultraši. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA