najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#45933
Še moje videnje:
Triatlona se je udeleži tudi Matkaž V , ki je v svoji kategoriji osvojil bron , čestitam !
Drugače pa se je na prireditvi zbralo 49 vrhunsko pripravljenih triatoncev za olimpijsko razdaljo in jaz outsider, čeprav moram reči , da sem z doseženim časom zadovoljen saj sem preizkušnjo opravil pod tremi urami, kar bi bilo pred nekaj leti še znanstvena fantastika.
V vodi sem začenjal drugi krog , ko so prvi že skoraj lezli iz vode, tudi na kolesu sem bil še daleč zadnji , no potem mi je na teku le uspelo prehiteti tekmovalca, najmanj eden pa je tudi odstopil. No ni pomemba uvrstitev važno je , da sem opravil s preiskušnjo, ter si pridobil izkušnjo več.

Vsi ,ki bi radi doživeli čar triatlona se udeležite prvega skupinskega gornjesavskega triatlona, ki ne bo tekmovalni , razdeljeni bomo v skupine, ter vmes počakali na druge, ter na začetek nove discipline, bo pa vse opravljeno v enem dnevu v nekako šestih urah.
Če kdo še ne bo pripravljen na celo preizkušnjo bo lahko nastopil samo v eni disciplini , ter se udeležil analize , seveda pa ste vsi forumovci vabljeni na analizo in druženje po triatlonu!
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA