najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 lukkka
#98905
V Kočevju se je zgodilo DP v triatlonu na šprint razdalji. Vreme je bilo za dirkanje idealno, voda je bila kar prijetna. Organizacija tekmovanja je bila odlična - štarti so potekali brez zamud, menjalni prostori so bili odprti vedno po urniku, za varnost na progi je bilo odlično poskrbljeno.
Zaradi vsega naštetega se je triatona udeležilo kar lepih 109 tekmovalcev, kateri pa verjetno niso pričakovali, da bo treba plavati cca. 300m dlje - namesto 750, blizu 1000m. Sta bili pa zato kolesarska ( 18,2 namesto 20 ) in tekaška ( cca 4,5 namesto 5 ) malo krajši.
Ribničani so se še eno leto več izkazali in res pripravili lep rekreativno tekmovalni dan. Čestitke prav vsem, ki so prišli v cilj in upam, da se naslednje leto spet vidimo.

Nekaj fotk je na temule linku: http://sports.webshots.com/album/560343756oERPvN

Rezultati s triatlona, pa tukaj: http://www.triatlon-klub-ribnica.si/index.php?id=1043
Uporabniški avatar
 lojzeP
#98954
Spet eno prijetno druženje s prijatelji, s katerimi se vidimo občasno. :D Letos so nas organizatorji "počastili" z daljšim plavanjem, kolo in tek standardo malce krajša. Organizacija sicer BP, udeležba kar številna, After pa v prijetni družbi Tanje in Mirča, kasneje tudi Nataše in njenega Kranjčana :roll: Se je poznalo, da izhajamo iz tekaške scene, zato tudi prihod domov komaj še isti dan. :wink:
Seveda čestitke Tanji za prigarani obesek .... s steklovino :D
Uporabniški avatar
 TANJAO
#98992
Evo , še moja pikica na i: Kočevje je najin 2 triatlon, oba sva se ga udeležila s takim muskel fibrom, da za povedati ni blo. V četrtek sva lazila po strmih kozjih stezicah na bivak pod Skuto, prečila čez Sedlo, pa do bivaka pod Grintovec , nato do Cojzove koče, pa s Kokerškega sedla v Kamniško bistrico.Noge navajene samo kolesa , teka, so čist odpovedale( naslednje jutro sem komaj iz postelje zlezla...).Zvečer v petek smo imeli še eno žurko , pol pa v soboto na pot, ej Šiška je že mal Gorenjska, štartnina je bila plačana, je blo treba iti, auuu...
Potem pa plavanje in to cel km, moja najslabša disciplina...noge bolele k sam satan, da sem mogoče 300 m sam odkravljala, ostalo žabca. Mirč je uspel v vodi narediti obrat in je nekaj cajta plaval v nasprotno smer, ves srečen, da ni po nobenmu mahal...tako da sva iz vode skupaj prlezla...ampak punce smo štartale malo pred fanti... Potem kolo, tu je bilo že malo bolje, ampak pri teku so me stegna pekla, moja disciplina, jaz pa kot megla , se mi je zdelo...
Ampak, zadnja nisem bila, celo nekaj fantov je bilo po času za mano...
Priborila sem si bronasto kolajno v kategoriji in to na državnem prvenstvu, kar pa tudi ni hec, je bilo pa treba malo stisniti zobe...
Najlepše se pa Itak začne, ko prideš skoz cilj...mi smo se imeli fajn...
Ps: noge bolijo še danes..pa plavat bo treba čimprej resno!!!! :twisted:
Vaša Tanja O :P
Uporabniški avatar
 Pingo
#99205
BRAVOO NAŠIII :TF)
Uporabniški avatar
 še1PR
#99206
Tanja čestitke!!! :cast1:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA