najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#104383
Zbudili smo se v mrzlo, deževno in vetrovno jutro - vreme ni nič kaj kazalo na lep dan, čeprav je bilo lepše kot so napovedovali ( orkanska burja ) :twisted:
In tako sem ob 06:00 čakal na Srbske triatlonce, ki so na priraditvi opravljali neka testiranja - pred tekmo so nas vagali in merili neke zadeve z nekimi elektrodami, merili pritisk, ipd. Po tekmi so nas zopet priklopili, tako, da nam bodo poslali razultate kar na majl skupaj z njihovimi ugotovitvami. :idea: Šlo se je za to, da bodo lahko prikazali, kakšen vpliv ima triatlon na telo posameznika - dober ali slab. :?:
Do štarta, ki je bil prestavljen na 08:30 se je že zdanilo, oblaki so viseli nad nami, superge so bile varno pospravljene v vrečki za primer dežja - nič prijetno ni po kolesu obuti mokre superge in v njih tečt 20km. Je pa tko, da dež najmanj moti v vodi - zato se z njim ni nihče obremenjeval - trobenta, skok na glavo in v prvi krog :P plavanje je vsaj meni minilo lepo, tekoče, brez nekega prerivanja ali pretepanja, med menjavo se mi je malo zatikal neopren ( pač ga nikoli ne slačim in oblačim ), na bicikel in gasa.
Nekaj časa je deževalo, po kakih 10min je prenehalo. 8) sam je pa cesto namočilo čisto dovolj, da je bilo treba na vsakem spustu bremzat in paziti, da kakšen ne pride iza ovinka, pazit na šoder, ki ga voda nanese na cesto, in pazit, da te ne spodnese na spolzkem. :twisted:
Teren je bil pa tako nekako - zaradi klancev sem se le prvih 10km spraševal kako bom po vsej teh vzponih in spustih tekel, nekje po 20km pa mi je bila edina skrb, kako bom sploh odpeljal progo - tekli bomo že kako. :twisted: :twisted: Res kolesarska je peklenska in Mljet šteje za eno najtežavnejših prog za Half Ironman v Evropi - 1600m višinske razlike na 83km proge...
Menjava BP - najbolj zadovoljen pa sem bil s tekom, ki mi je minil brez kkšne krize, bolečin v sklepih, krčev ali kaj podobnega. Pulz sem vedno nadziral tam od 157-165 in tako odlaufal v zame solidnih 1:48:40.
Na koncu sem PREMAGAL samega sebe za 14:45 minute, v primerjavi s časom lanskega leta, kar je upoštevajoč razmere - spolzka cesta, burja, dež - odličen rezultat. Muskelfibra danes nimam, zato bom šel odpeljat kakih 40-60km z biciklom, lepo počasi...

Rezultati in fotke sledijo...

Nisem pa prepričan ali je na Mljet odšel še kdo s TF, samo pred tekmo smo imeli kar debato na forumu... slovencev je bilo kar nekaj, tud pobrali so nekaj kolajn, ribniška štafeta ( 1.mesto ), Meden Sašo ( 1. v svoji kategoriji ), Kromar Damian ( 3. v kateg. PRO in absolutno ), Podlogar Elvis ( 3. v kat. ), Strniša Toni ( 3. v kat. ), upam, da koga nisem pozabil, ker uradnih rezultatov še ni...
Nazadnje spremenil lukkka, dne 24 Okt 2007, 09:20, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#104396
Lukka :clap: :cast1:
približno si predstavljam tole garanje.
Uporabniški avatar
 lukkka
#104398
Garaška je bila, sam se pa prav lepo dogaja vse skupaj...

Recimo, dosti bolj me skrbi LJ maraton - lani sem mel kar orenk krizo med 33 in 37km. Letos pa ga imam cilj odlaufati in ga končati nekako v 4 urah kot lani, s to razliko, da bi rad bil na koncu dokaj svež... :?:
Ker prej se nikakor ne mislim spravit na IronMana :twisted:
 ton
#104399
BRAVO, Lukkka, tale Mljet je pa res mrcina. Vso čast.
Uporabniški avatar
 bozo
#104426
Luka kaj si pa jedel med tekmo, da je tako letelo? A si šel sam ali vas je bilo več? Baje, da so fantje iz Kočevja pripravljeni kot rakete.
Uporabniški avatar
 IronR
#104428
Pozdravljen...Mljet je kar lušten:)))Sem bil tam trikrat:))))Mene zanima kdo je meril čase, da ni nikjer še rezultatov in še bolj me zanima, če je bila štaveta Ribnice pred zmagovalcem.

L.P
Uporabniški avatar
 lukkka
#104430
Med plavanjem nič :lol:
Na kolesu 2x po pol banane, 2 bidona z različnimi mešanicami, 2 gela,
Na teku pa pomaranče na okrepčevalnicah, s sabo sem imel tekaški pas od Nike s tremi čutaricami po 1,7dcl mešanice, 2 gela, vodo...

Pa meni niti ni tako letelo, je pa minilo brez krize, men je sam to važn, poleg tega, da lanske rezultate premagujem. Kočevarji in Ribnčani pa res letijo - to so tud z rezultati pokazal: Kočevje - Podlogar ( 3. v kat. ), Ribniška štafeta - modri vlak ( 1. mesto ) in Kromar Damjan ( 3. v kat. PRO in absolutno )... ni kej, če orenk treniraš, se slej kot prej orenk pozna :wink:
Uporabniški avatar
 lukkka
#104431
IronR napisal/-a:Pozdravljen...Mljet je kar lušten:)))Sem bil tam trikrat:))))Mene zanima kdo je meril čase, da ni nikjer še rezultatov in še bolj me zanima, če je bila štaveta Ribnice pred zmagovalcem.


Čase so meril kar na roke - :lol: - back 2 basics, baje se jim ni splačal najemat tepihov in aparatur... Je pa res, da so dal 50% od štartnin za invalidne otroke, zaradi česa se tud sam odpovem merjenju časa s čipi :D tko, da bojo ko bojo - takoj vam javim, tud mene zanimajo

Tud štafeti Ribnice ni uspelo prehitet zmagovalca, mislim, da so bili na koncu tretji "absolutno", glih tok da so svojega coacha pajsnl :twisted:
Uporabniški avatar
 bozo
#104432
Na pohance baje tudi dobro leti... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 lukkka
#104433
Pohanci :?: Med dirko :?: Ajde, če pelješ DOS al'pa RAAM, pol ni problema - tukaj pa leti, bi se še zadušu, če bi preveč prežvekoval :wink:
Uporabniški avatar
 bozo
#104434
Ma ja DOS... DOS je brez veze to lahko odpelje skoraj vsak, ki ima malo več časa za kolo.
Uporabniški avatar
 lukkka
#104435
Bomo probal, pa bomo vid'l 8)
Bom jaz vozil, ti pa pohance peku... :D
Uporabniški avatar
 IronR
#104436
lukkka napisal/-a:
IronR napisal/-a:Pozdravljen...Mljet je kar lušten:)))Sem bil tam trikrat:))))Mene zanima kdo je meril čase, da ni nikjer še rezultatov in še bolj me zanima, če je bila štaveta Ribnice pred zmagovalcem.


Čase so meril kar na roke - :lol: - back 2 basics, baje se jim ni splačal najemat tepihov in aparatur... Je pa res, da so dal 50% od štartnin za invalidne otroke, zaradi česa se tud sam odpovem merjenju časa s čipi :D tko, da bojo ko bojo - takoj vam javim, tud mene zanimajo

Tud štafeti Ribnice ni uspelo prehitet zmagovalca, mislim, da so bili na koncu tretji "absolutno", glih tok da so svojega coacha pajsnl :twisted:



Uff...stavo sem izgubil. Stavil sem, da bo štafeta Ribnice pred zmagovalcem. Razočarali so me. Bom moral plačati pico :evil:

Uf....nagradni sklad je bil 18 000 euro za čipe pa ni bilo.To je prvič v zgodovini dirke. Saj gesta za invalide je o.k ampak verjamem, da bi vsaki tekmovalec rade volje dal še pet Euro zraven pri plačilu štartnine :!:
Uporabniški avatar
 bozo
#104439
V ribniski stafeti so bili mladinci, ki trenirajo za krajse razdalje. Po odlicnem zacetku je njihov kolesar prevec zaostal,da bi lahko ogrozil vodilna

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA