najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 lukkka
#141280
V Kočevju se bo 23.8.2008 odvila triatlonska dirka na sprint razdalji - 750 / 20 / 5. Prijave so verjetno odprte že kar nekaj časa, čas za preprijavo pa je do 20.8.2008 ( 20€ ), na dan dirke 25€.

Za malo popestritve tekaških treningov, zakaj pa ne ;) ?
 damjan10
#141295
Jaz sem se že prijavil!

Sedaj pa me zanimajo nenapisane "malenkosti"!

Zanima me kje se plava (reka, bazen)?
Ali je dovoljen neopren (oz. ali se ga na sprint razdalji triatlonci poslužujejo)?
Kakšna je kolesarska in tekaška proga (ravna, razgibana)?


Hvala!
Uporabniški avatar
 lukkka
#141296
samo res niso nič napisali :roll:

plava se v jezeru - mislim, da je znak v Kočevju kjer zaviješ tja, kolesarska proga je speljana v enem krogu s kar lepim klancem - cca 3km, tek pa je ravninski in mislim, da celo nekaj krajši kot 5km, mogoče 4,5km

neoprem je dovoljen samo če je temperatura vode (pre)nizka, čeprav ne vem kje je meja. Je pa sigurno pod pričakovanimi 22C, tako da lahko plavalno obleko pustiš kar doma :wink:

je pa fajn dirka, mislim, da ga še niti enkrat nisem izpustil odkar se preganjam s triatlonci :)
 damjan10
#141298
Hvala!
Uporabniški avatar
 olson
#141335
Pridem,če voda ne bo premrzla,ali kdo ve kolk ima voda stopin. :roll:
lp OLSON 8)
 damjan10
#141361
lukkka napisal/-a:
neoprem je dovoljen samo če je temperatura vode (pre)nizka, čeprav ne vem kje je meja. Je pa sigurno pod pričakovanimi 22C, tako da lahko plavalno obleko pustiš kar doma


Mislim, da se je lukkka zmotil!
Voda naj bi bila nad 22C!
Uporabniški avatar
 lukkka
#141421
damjan10 napisal/-a:Mislim, da se je lukkka zmotil! Voda naj bi bila nad 22C!


hotel sem povedati, da je meja za neopren sigurno pod 22C, kolikor pa se pričakuje da bo voda imela ;)

včeraj sem plaval v tem jezeru in je imela cca 24C, tako da je voda kar prava za plavanje... nema zime :D
 damjan10
#141449
lukkka,
sorry, sem narobe razumel tvoje sporočilo!

se vidimo v Kočevju!
Uporabniški avatar
 bozo
#141456
Tek ni ravninski! Od menjave kolesa se rahlo spusti 100m potem pa "klanec" dolg kakšnih 400m, nato se proga rahlo spušča do obrata na 2.4km (nazaj v obratnem vrstnem redu).
Kolesarski del je kar razgiban z enim daljšim vzponom (pa ni hudega).
Voda ima okoli 25 stopinj, tako da je plavanje 100% brez neoprena.
 damjan10
#141457
Ima mogoče kdo naslednje podatke?

Kakšen je bil čas zmagovalca in čas zadnje uvrščenega tekmovalca na lanskem triatlonu v Kočevju.

Kakšni so bili vmesni časi (plavanje, kolo, tek)?
Uporabniški avatar
 bozo
#141458
Tukaj imaš lanske rezultate:
http://www.triatlon-klub-maribor.si/pog ... rint07.pdf

Drugače pa po posameznih disciplinah plavanje okrog 9min, kolo 30min, tek 16min + čas menjav.
(okvirni časi zmagovalca seveda).
Lani so močno zajebali na plavalnem delu, saj je med samo tekmo veter premikal bojo, ki je označevala obrat, tako so imeli tisti slabši tudi do 300m daljše plavanje. Upam, da letos ne bo takšne blamaže.
 damjan10
#141465
Glede na to, da bom v plavanju med zadnjimi, resnično upam, da ne bo težav z bojo!
Uporabniški avatar
 pelvis
#141540
damjan10, ne sekiraj se, dlje ko smo plavali tisti zadnji, bolj smo bili veseli, ko smo prišli ven oz. jaz, da sem sploh prišel :) potem je pa vse lažje in lepše :P
 damjan10
#141932
A mogoče natančneje kdo ve, kje je štart triatlona v Kočevju?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA