prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 MojcaZ
#300593
3 dan vadbe in moram priznat, da čutim trebušne in "zadnjične" mišice :lol: Tako, da očitno že delam prav in tudi šparam se ne več :wink:

Je pa zelo fajna vadba in bom kr vztrajala do konca :wink:

Zanima me samo, tisti, ki ste vadili po tem programu, kakšen imate ritual oz. koliko ste imeli kaj pavze vmes. Jaz trenutno vadim zjutraj, pred službo. Zaenkrat mi še uspeva, poleti bi pa raje šla zjutraj teči :wink:

Hvala za info.

LP, Mojca :wink:

p.s.: sem pa ful bolj lačna postala in bi skoz jedla :oops:
 mbstring
#323799
Insanity je drugače super, hitro si utrdiš telo in pridobiš kondicijo, vendar se lahko hitro kaj poškoduješ, če nimaš močnih sklepov, tako da moraš res počasi stopnjevat tempo.
Jaz sem hodil dva meseca v FITFORLIFE insanity in je blo vredu, nato sem se prijavil še za pol leta ker je bilo bolj ugodno..
Vendar sem pretiraval in hotel preveč prehitro, še posebej ker te trener spodbuja, in sem si že prvi mesec poškodoval kolena, tako da sedaj tudi tečt ne morem.

Poleg tega moram sedaj kljub poškodbi poravnati vadnino, čeprav ne morem več obiskovati vadbe... Tako da odsvetujem FITFORLIFE, saj osebje je vredu in vse vendar mi ni všeč njihova oderuška politika, pa še precej drago je...40€ na mesec za 2x na teden :)
Tudi zdravniškega opravičila ne upoštevajo... vem da se morajo zaščititi, vendar to ni pravi način!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA