prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#295012
Pridem, ampak ob 6h sigurno NE :D , to je zame za nedeljo zeloooo nečloveška ura, pa še zima. Več kot krog bom naredila pretiravala pa tudi ne bom :oops:. A bo mogoče potegnjena tudi proga za tek na smučeh :lol: :lol: :lol: ?

:wink:
#295074
Radolca napisal/-a:
Hojca napisal/-a:Če ne bo glih snežnih zametov :wink: , pridem tudi jaz kakšen krog odtečt...po osmi uri enkrat :laola

ne ga lomt :!:
treba je u peth ustt 8)

Smo škrti pa počakamo, da se zdani, da ne pokurmo tok štroma. :D
#295088
ROSI64 napisal/-a:
Radolca napisal/-a:ne ga lomt :!:
treba je u peth ustt 8)

Ja ura starta ni ravno prijazna :( sploh za vas, ki ste malo bolj od daleč :(
Meni urnik, kot je na Sladkih6 najbolj ugaja :clap:


Je pa treba priznat da je za organizatorja to ze sredi dneva ;-)
#295098
Vreme napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
grb napisal/-a:
Je pa treba priznat da je za organizatorja to ze sredi dneva ;-)

:lol: :lol: :lol:



Aja, a pol Sladkih6 organiziramo ponoči? :lol: :lol:


Ne, ne mi ja kar prijetno, da imam dovolj časa na Sladkih6 gledati jesensko listje in se poigravati v čaru svetlobe :-- Naj tako tudi ostane :wink:
Pozdravljam idejo za tole ultro, mi je pa res skoraj pred bajto, a v nedeljo ne bo šlo. Upam, da ponovite. Pa naj vam steče :D
#295103
pajo napisal/-a:
Radolca napisal/-a:
Hojca napisal/-a:Če ne bo glih snežnih zametov :wink: , pridem tudi jaz kakšen krog odtečt...po osmi uri enkrat :laola

ne ga lomt :!:
treba je u peth ustt 8)

Smo škrti pa počakamo, da se zdani, da ne pokurmo tok štroma. :D

se mi je kr zdel da maš ti ene par kapl gorenske krvi u seb :lol:
če grem pred šihtom laufat, sploh luči v hodniku ne pržgem ko grem ven in nazaj gor, pa čeprou mam 4 štuke za prehodt :shock: sej usak ve, kolk je visoka štenga, kolk je dolga, vem koliko korakov in kako dolgih moram narediti, da prehodim eno nadstropje,.... u miže bi lohk pršu pred uhodna vrata (pol pse pa zgubu :rol: )
zanimivo, raje imam temo kot svetlobo :) po temi, in predvsem ko vse še spi, se mi tko fajn laufa :!:
o tem bi največ znou Zajc povedat in napisat 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA