prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#298692
Vreme napisal/-a:
zajc napisal/-a:Danes so vsi tekači čipe pravilno namestili. Zato je vse potekalo brez težav.
Tukaj so rezultati.
Čestitamo :clap:


Tile čipi so dali izredno hitre rezultate :D . Bravo vsem! :clap:

Mamo neke čisto nove... Sicer še testni pa mislim, da se bodo kar dobro obnesli. Vsaj na tej progi. :D
#298708
S snegom res nimamo sreče. Takrat, ko je vse kopno in toplo, se svaljkamo na kavču, ko pa je sneg in mraz, pa tečemo :mrgreen:

Ob 6h smo se trije pognali v neznano (plundro). Neznani voznik nam je naredil dve kolesnici, zato smo do otoplitve praktično tekli po suhem. Na pločniku je vseeno nekoliko spodrsavalo. Kmalu so se nam priključili tudi ostali. Zaradi poškodbe nas je predčasno zapustil vodeči Forrest.

Zato me je doletela čast, da sem prevzel vodstvo ampak sem kmalu moral zaviti na WC. Zaradi tega mi je na koncu zmanjkalo nekaj minut, da bi uspešno končal še 20. krog. Sem pa s svojimi Asics GT-2160 presegel magično mejo - 5500 pretečenih kilometrov 8)

Če odštejemo nemogočo podlago za tek, smo se imeli zelo dobro. Vsaj jaz. Sodelujoči so prinesli veliko dobrot in tako smo nazaj pridobili vse izgubljene kalorije.

Čestitke vsem, predvsem pa katji in maci, ki sta pretekli ultramaratonsko razdaljo :clap:
#298710
[quote="zajc"]
Zato me je doletela čast, da sem prevzel vodstvo [/quote]
No,mene je pa doletela čast,da sem vsaj nekaj časa tekel v družbi ultra carja zajca :cast1: .
Mišica je pa še kar trda in kar ¨prijetno¨zaboli ob malo močnejšem pritisku nanjo.
Upam,da se na naslednjem 6 urnem kroženju okoli vojašnice snidemo v lepem,suhem,pomladanskem jutru s spremljavo ptičjega petja ob jutranjem štartu - bi kar sedlo za spremembo :) .
#298713
[quote="zajc"]
Ob 6h smo se trije pognali v neznano (plundro). Neznani voznik nam je naredil dve kolesnici, zato smo do otoplitve praktično tekli po suhem. Na pločniku je vseeno nekoliko spodrsavalo. Kmalu so se nam priključili tudi ostali. Zaradi poškodbe nas je predčasno zapustil vodeči Forrest.
quote]

Ja, zamudila sem, no saj samo 4 minute, pa kaj :oops: , če sem pa iskala primeren parking in se vozakala okoli. Bjonda pač. Sem vas pa zaradi tega gnala od zadaj :-- Ko ste se mi približevali, sem samo ugibala, komu se takoooo mudi.

Ne, nisem tekla z zajcem, je prehitro šibnil mimo mene :roll: , čeprav iz principa ne jem mesa :lol: , in tudi ne praskam :twisted: .

Kolesnice je naredil z avtom nek uslužbenec elektra, majo tam na trasi eno hiško. Ta kolesnica je kar prav prišla, samo trezen si moral laufat po njej :--

Jaz sem že v prvem krogu v polno zagazila v lužo :( in potem sem imela namakanje trde kože na podplatih. Ja, doma sem jo prav z lahkoto odstranila :clap:

Žal prvih 8 krogov ni bilo dovolj hitrega tekača ali tekačice, ki bi mi delal družbo, pa sem jo morala kar sama sebi delat, zato se pa na koncu, na zadnjih krogih zahvaljujem, iz srca, miciM, ki je potrpežljivo prenašala mojo polžjo hitrost (če bi ona, ne jaz, ne bila operirana, bi tudi njo samo v hrbet kdaj pa kdaj pogledala).

Dejansko pa itak velja-na prav vsaki tekmi je eden zadnji ali najpočasnejši, in še tisti je hitrejši od vseh, ki so se svaljkali na kavčih :laola .
#298730
Se v dobri družbi res dlje pride kot ... brez nje. Zato hvala vsem!

Aja, prvega kroga se ne splača zamudit, ker dobiš ful nasvetov, kaj vse je pripravljeno na okrepčevalni mizici, kje je treba preskočit lužo, kje raje teči po cesti kot po pločniku ipd.

In ti novi testni čipi so očitno dobro (express) povezani kar z MS Excelom. Odlično!
#298803
Oj, tokrat sem šel rajš v hribe, a sem vseeno malo kolebal preden sem se odločil. No, pa je bilo tud tko povsem ok. Dobri ste bili, ki ste krožili in odlični tisti, ki ste zaokrožili vseh 6.ur :clap: Mogoče bo pa naslednjič, ko bo zajc zatrobil zbor tisti dan, da se pripeljem, tko, še malo zaspan..... :wink:
#298811
Asics GT 2160 in 5500 km. Tole me je pa pri zajcu - priznam presenetilo. No to kilometrino on zdiha v 6 mesececih. :D mi pa v xy letih. Da superge zdržijo toliko časa... :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA