prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#313313
Forrest napisal/-a:
Cukr napisal/-a:Pridem!

In upam, da ne bo snežilo, ker če me spomin ne vara, je do zdaj večkrat snežilo/deževalo kot pa bilo suho...


Pa ja nisi iz cukra :?: :)


Ravno zato - ker ga imam včasih več kot večina 8)
V vročini pa karameliziram :lol:
#313364
Verjetno izgleda, kot da vas jaz ignoriram, ma ni res. ;-)

Samo ... koledar kaže, da je to eden izmed zadnjih vikendov, ko se da še kolesarit (v poletni opremi) in 'moram' jutri na kolo. Pa še v domačih krajih sem.
#313406
ROSI64 napisal/-a:No pa pojdimo vsaj na en krog :wink:

Pa sem naredil več kot en krog :D nabralo se je 12 krogov ali dobrih 44 km :D

Lepo je to 6h druženje :D bil sem prvič (3x manjkal ne po moji krivdi) in verjetno ne zadnjič :D

Nekateri so bili že četrtič :D :wink: nekaj se govori, da če si desetkah zaporedoma, ti enajstič ni potrebno plačat štartnine :lol: :lol: :lol:

Hvala zajc za organizacijo :clap: :clap: kdaj bo naslednjič :?: :?:
#313412
flying eagle napisal/-a:zakaj glih ob 6 ....se ne da predstavt :D ....no ja sej vem lahk prides tud ob 10 sam kaj ko pa ob 12 ze vsi bezijo :lol: :lol: :lol:

Lahko bi bilo kako uro do dve pozneje :D mene je cca 2h full zeblo :( (ja vem, rokavice bo treba :( )
#313461
Prvič na teku okoli vojaščine in je bilo super!

Zajc je odlično pripravil od ugodnega vremena do natančnega čipiranja. Podelitev nagrade za prvo mesto še pred samim startom - to doživeti je neprecenljivo :D !

Ob 6h nismo pogrešali štarterja ala "Županković" - samo pogled na uro in "A je? Mislim, da je... gremo!".

Ob 8.30 nas je pozdravila "budnica" ob dvigu zastave v vojašnici.

Morda bi predlagal za naslednjič takole uro, ki bo oznanila start in vmes tudi služila kot ura.

Lepo, sproščeno, preprosto druženje in kroženje. Še pridem!
Priponke
budilka.jpg
budilka.jpg (18.92 KiB) Pogledano 5654 krat
#313490
Malo (1 krog) sem zamudil na štart. No vseeno je 9 krogov v odlični družbi minilo, kot bi mignil. Z lahkoto bi zdržal še uro, dve, ampak se mi je mudilo še nekam. Hvala Zajcu za organizacijo in vsem za prijetno družbo.
#313544
Najprej rezultati. Bilo nas je (uradno) 19 in pretekli smo 185 krogov oziroma 682,65 km.

Bilo je super. Prejšnji teden sem bral in poslušal intervjuje z Dušanom Mravljetom, ki je pravil, da med tekom ni jedel, zato sem eksperimentiral, če je možno odteči 6 ur brez hrane. Ugotovil sem, da ni možno. No, možno je, drugače ne bi odtekel. Glede na to, da sem se zadnji krog počutil povsem povožen, ne morem trditi, da se da odteči brez hrane. Edina pozitivna stvar, je da nisem šel na veliko potrebo 8) To je velik plus, vendar... V glavnem pri meni (bo) še vedno veljalo: "Jej in pij že od začetka, tudi če nisi lačen ali žejen." Pa pika.

Prvič smo podelili tudi nagrado, Asics nogavice, ki jih je prispeval Iztokp. Ker je bila v ženski konkurenci s 40,59 km najbolj vztrajna Marjana, si je prislužila nagrado. Čestitamo. Čestitke tudi vsem ostalim za vsak pretečen krog.

Naslednjič se vidimo, če bo lepo vreme, 1 teden po Palmanovi in če bosta vsaj 2 prijavljena.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA