prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 DrejKa
#205382
:?:
Sem sicer iskala po netu, ampak ni nobenih informacij glede tega:
- če je Holmerjeva steza osvetljena in se da tekati, ko je že temno,
- če se je tudi tu (kot na pomožnem stationu) potrebno prilagajati kakšnim vodenim vadbam/treningom (razen seveda, da nisi moteč :-- )?
Uporabniški avatar
 milkec
#205383
Holmerjeva steza ni osvetljena oz. je deloma osvetljen zahodni del, ki gre mimo fuzbal igrišča in če imajo ravno tam trening, potem je osvetljena. Kljub vsemu pa se mi zdi, da se ponavadi da normalno tekati, ker je osvetljeno vse okoli.

Na Holmerju se ni treba nikomur prilagajati. Prideš, tečeš, greš!
 spela*
#213629
5r002 napisal/-a:a morda kdo ve v kakšnem stanju so stadioni v lj v teh dneh (po sneženju)? :roll:


Jaz sem bila danes na Kodeljevem. Tri sredinske sreze so očiščene, razen na kakšnih dveh metrih je led in je treba paziti. Da se teči.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#213630
spela* napisal/-a:
5r002 napisal/-a:a morda kdo ve v kakšnem stanju so stadioni v lj v teh dneh (po sneženju)? :roll:


Jaz sem bila danes na Kodeljevem. Tri sredinske sreze so očiščene, razen na kakšnih dveh metrih je led in je treba paziti. Da se teči.

spela*, a so že intervali na programu :D
 spela*
#213651
ROSI64 napisal/-a:
spela* napisal/-a:
5r002 napisal/-a:a morda kdo ve v kakšnem stanju so stadioni v lj v teh dneh (po sneženju)? :roll:


Jaz sem bila danes na Kodeljevem. Tri sredinske sreze so očiščene, razen na kakšnih dveh metrih je led in je treba paziti. Da se teči.

spela*, a so že intervali na programu :D


A si me moral izdati? :twisted:
Seveda, 400-tke v kakšnih treh minutah. :rol:

(v resnici sem pa šla tja po eni strani malo preverit stanje, po drugi pa zato, ker je bil moj četrtkov tek po cesti med rahlim sneženjem malo preveč adrenalinski)
 spela*
#213992
Na Žaku (pomožnem) je sicer sneg, ampak se da super teči, čeprav odriv ni optimalen. Edino tisti, ki bi radi tekli intervale, si boste morali sami narisati črte. :D
 tynle
#325165
hodim na Zak pomozni stadion in kolikor opazujem atlete, se noben ne stusira po treningu, samo preoblecejo se. Sta pa 2 mobilna veceja na stadionu:)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA