prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#301284
Zadnjič … :(

15x … skupaj
grizli kolena … skupaj
šteli snežinke … skupaj
"zmrzovali" … skupaj
premlevali + in - o derezah … skupaj
se družili … skupaj
preklinjali … skupaj
in se spodbujali … skupaj

Sobote bodo manjkale, mislim da ne samo meni … ampak vsem ligašem, SKUPAJ!?

Danes,
2013-03-17_23-33-51.jpg
2013-03-17_23-33-51.jpg (130.18 KiB) Pogledano 11515 krat

skupaj,
VSI zmagovalci na 4. zimski ligi na Sv. Primoža.

:laola
#301332
Se strinjam Tinkara,bilo je 15 lušnih sobot,ki jih ne bom pozabil,tudi,če sem vsako soboto moral leteti naprej v službo je bilo vsaj zjutraj fajn :lol: ..Bi se pa rad iskreno zahvalil Tomažu in Sandri kot organizatorja in pa vsem,ki ste kar koli pripomogli k temu,da je 4.zimska liga pod streho.Še enkrat hvala Tomaž in Sandra vi2 pa ne vrzita puške v koruzo novembra gremo dalje in vem,da nam bo s skupnimi močni uspelo!!! :clap: :clap: :clap:
4.zimska liga je bila zame prva in ne bi rad,da je zadnja,zato pa gremo naprej!!!! :laola
Lp vsem ligašem
Beli
#301343
Se pridružujem zgornjim mnenjem in se zahvaljujem vsem, ki ste se trudili z organizacijo.
Še posebej bi rada čestitala vsem mulčkom (kot jih imenuje Tomaž :D) in posledično njihovim trenerjem in KGT Papež.
Prepričana sem, da bodo ti mulčki v življenu s tako močno voljo, brez katere ni moč priteči na Primoža, še veliko dosegli.
Upam, da se v čim večjem številu spet srečamo novembra na 5. Zimski ligi.
LpE
#301363
Tudi jaz se pridružujem mnenju ostalih in ponovno izrekam vse pohvale Tomažu in Sandri za odlično organizacijo zimske lige, ter vsem ostalim, ki ste kakorkoli pripomogli zraven. Skratka, kapo dol! :cast1: :cast1: :cast1:

Makalu, hvala za prekrasen DVD, res odlični posnetki. :laola

P.S. Tomaž, pa čimprej se pocajti :wink:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA