prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Vlajko
#255569
Ta teden bom na žalost šprical ta event. Analizo bom imel v domači postelji, pijača bo pa čaj z limono. :(
Uporabniški avatar
 lojzeP
#256610
v sredo se spet dobimo na "Y" :D se govori, da v precej prvinski zasedbi :roll:
ker poletje trka na vrata, nam bo tudi štart prestaviti na 19.00 .....
Uporabniški avatar
 lojzeP
#258033
se je danes govorilo, da so bila včasih poročila v tej temi zelo legendarna - ideolog se je v druge mišične sklope športov prekvalificiral, in zato sedaj le še vabila .... upam le, da jih ne bo treba ločevati od poročil s treningov :roll:
kljub ne preveč priljubljeni tekaški atmosferi, se nas je nabralo več kot sicer. pogovorni tempo še obvladamo, na cilju še vedno vse počakamo, le ožemanje majic se je danes ( več kot argumentirano ) pojavilo kot novejša disciplina - se pokaže, kdo ga najbolj požene :D sicer je ura pokazala štiri enake v vrsto, skurit se pa še vedno ne damo .... pa takle poletje :?
rogovila nas je združila, loti so nas pospremili v nove izzive
Uporabniški avatar
 pegaz
#258075
Bravo, Lojze! Po dooolgem času sem prikruzal mimo in vidim, spisek vabil je kar impresiven in če je tudi tako uspešen, je ziher žur! :)

(Ejga, kaj steguješ jezik, prid raj na tek, kanede?)

Se vam ob priliki pridružim (Ikejini biliji so že v glavnem sešraufani pa mam spet dozvolu za izlazak PRESS)!
Uporabniški avatar
 mitjas
#258107
Končno spet nazaj v tekaških vrstah :roll: , ni hudič da se ne prikažem ob prvi naslednji priliki :wink: Se je že čist preveč Kokre izlilo v Savo odkar je padu zadnji moj oval :(
Uporabniški avatar
 Vlajko
#258200
Jutri bo zopet sreda, ob 19.00 bodo štartali "licencirani" tekači , Vlajko pa ustrezno prej. :D
Pitam se i pitam (na kub), če nas bo z navzočnostjo počastil novopečeni Drulovčan. :wink:

3,14 "es":
@Čato Lojze, tokrat si prišparal nekaj mikrolitrov "spletnega" črnila. 8)
Uporabniški avatar
 mitjas
#258291
Danes je (bla) sreda, ob 19:00 pred spomenikom same nepoznane face :( , zato sem odlaufal krog kr sam :?
Po dolgem času spet na ovalu, novosti samo v obliki novih fac, prehitel sem samo eno poznano, ena pa je bežala pred mano. Sva se srečala, ko se je že odpeljal :wink:
O časih za spremembo ne bom pisal, S725 je na servisu, za popravilo hočejo 230€ :FO:

Vlajko Drulovčana ni blo videt, njegove limuzine pa žal ne poznam, tko da ne vem, če je bil prisoten :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#258298
mitjas napisal/-a:... Vlajko Drulovčana ni blo videt, njegove limuzine pa žal ne poznam, tko da ne vem, če je bil prisoten ...

Ne, ni me bilo na Ovalu, približno enako razdaljo sem "premigal" kar na domačem tekaškem poligonu, saj sem na podlagi temeljite špijunaže prišel do podatka, da bo stalna udeležba silno pičla oziroma, še pomembneje, "neanalitična"; torej bi samo zgubljal dragoceni čas za vožnjo tja in nazaj. :!: :wink:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#258651
lojzeP napisal/-a:v sredo ob 19.00 bo spet akcija :D štart pri spomeniku .....


po dopoldanskem presnečenju :shock: :o in čisto nenamerni spodbudi si me "spravil" okrog ovala. dobro je blo!!! :laola

ko naslednjič prideš mimo, lahko spijeva kavico in še kakšno rečeva :wink:
  • 1
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 148

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA