prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 pegaz
#54713
Dragi moj kompanjero,

evo, ekipica za LM je spet pridobila eno članico. Poleg nas treh s Snežinko se tempu na 2h/21km priključuje tudi Simi.

Aja, kje je Kidrič? Stoji z rokami v boku, s hrbtom proti Cankarju, in se jezi na nekoga na Prešernovi ulici. Bo šlo, Simi? ;)

Pa še nekaj - ob obilici aliasov me tale Golada spominja na Fight Club. Samo namesto, da bi se tepli, se tečemo. ;)

First rule of the Club: you don't talk about the Club! ;)
(you write about the Club!)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#54714
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:...evo, ekipica za LM je spet pridobila eno članico. Poleg nas treh s Snežinko se tempu na 2h/21km priključuje tudi Simi.

8) Ajoj, pegaz, konj letci, kako si ti ena naivna zvauka. :D Ja, ja vidim, vrocina in prehlad so pustili dolocene posledice. :) Ob 2h/21km za Simi sem se pa tako od srca nasmejal, da bi skoraj s stola padel, pa se Jusufa sem zmotil pri stetju sklec. :) :D Eh, kompanjero, Simi bo se hujsa kot Snezinka lani, ki je odbrzela, ko sem bil uzaljen zaradi odklanjanja cokolade. :)
Skratka, zivi bili pa videli, ampak to je podobno, kot bi rekel, da bo Tini na pikniku TF pil vodo in jedel samo zelenjavo. Kako je ze rekla NtaHR, da je v tem primeru to jasen znak za konec sveta. Tudi za Simi velja podobno. :!: :twisted:
pegaz napisal/-a:First rule of the Club: you don't talk about the Club! ;)
(you write about the Club!)

:) Ali je bilo to kdaj vprasanje :?:

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#54853
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

8) Eto, zadnja Golada pred LM je mimo. :) Udelezba je bila skromna in je Jusuf imel takoj odgovor zakaj. Menda je kriva moja popustljivost, ker dovolim, da se ljudje crkljajo kakor jim pase. ;) :)


Vidim, da si moram napisati opravicilo (na tej skatli ne delujejo stresice :shock: ) :!:
Bila sem na sluzbeni poti, tako da sem se crkljala :wink: izven drzave in sem bila potem temu primerno crknjena :evil: . Imam obcutek, da mi je s tem pobegom iz drzave uspelo po desni prehiteti en zahrten prehlad, ki je bil vceraj resna nevaranost za nedeljski LM. Tako sem sele danes sla malo razgibati krake na PST in zgrozena ugotovila, da imam noge tezke pol tone (vsako, da ne bo pomote) in sem prav sramotno malo hodila, malo tekla. Kaj je zdaj to??? Na koncu sem stopila se v eno konjsko poticko (no afens Pegaz) in zakljucila, da je ni cez Golado, kjer se ne dogaja nic tako neprijetnega.

Goladarji, se vidimo v nedeljo!
...al pa ze v soboto... :D :D :D
Uporabniški avatar
 Nadj@
#54859
CIAO

No mogoče sva že kdaj razmišljala da se udeleživa vendar mi smo bolj počasni, morda pa naredimo dve skupini , ma nevem to gre preveč v hrib nebi zmogla.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#55286
Helou!
No ljubcki Goladovci, Bajsi bi se vam pridružil.
Ker se mi ne da brskat po zgodovini, mi prosim povejte mesto štarta. Uro že vem, čeprav bi za jutri rajši videl kakšne pol ure kasneje. Samo jutri!
Uporabniški avatar
 Xrock
#55311
Se vidimo jutri, če le ne bo današnji "men's night out" prehud.
:oops: :twisted: :roll:

Priznam - ste mi pa na LH na unem klancu ušli, ker sem (mea culpa mea culpa) spustil zadnji 2 Goladi :oops: . Je bil "prjatu" Ahil kriv.

Sicer pa vsa čast Slonu in Pegazu - skupnih 5 km LMja je blo res zabavnih!
btw a ste pol sformatiral tist disk? :) :) :)
:idea:
Uporabniški avatar
 pegaz
#55316
Xrock napisal/-a:Sicer pa vsa čast Slonu in Pegazu - skupnih 5 km LMja je blo res zabavnih!
btw a ste pol sformatiral tist disk? :) :) :)
:idea:

Tudi za nas, Xrock.
Disk je še vedno v rokah Višjega Računalniškega Božanstva.
Bom poročal, ko se spustim z Gore Sinaj, koliko opekic bom nosil v rokah.
(I am not worthy! I am not worthy!)
:)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#55318
Pozdrav!
Nadj@ napisal/-a:...počasni, morda pa naredimo dve skupini , ma nevem to gre preveč v hrib nebi zmogla.

8) Golada se prilagaja vsem hitrostim. ;) Je pa tako, da je vsaj 100m gor/dol razlike in tisti do observatorija res ni macji kaselj. :) Morda bi enkrat naredili en spoznavni sprehod, da si kandidati ogledamo progo. :) Tudi navigacija je potem lazja, pa se 'odvode' lahko pokazem. :)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#55319
Pozdrav!
Bajsi napisal/-a:....nekaj baja o lenobi........za jutri rajši videl kakšne pol ure kasneje. Samo jutri!

8) Bajsi, saj ves kako se starta na PST-ju? :D :) :twisted: :P

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 pegaz
#55321
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
Bajsi napisal/-a:....nekaj baja o lenobi........za jutri rajši videl kakšne pol ure kasneje. Samo jutri!

8) Bajsi, saj ves kako se starta na PST-ju? :D :) :twisted: :P

He he
Uporabniški avatar
 Bajsi
#55365
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
Bajsi napisal/-a:....nekaj baja o lenobi........za jutri rajši videl kakšne pol ure kasneje. Samo jutri!

8) Bajsi, saj ves kako se starta na PST-ju? :D :) :twisted: :P

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:


Helou!
Ma ja, vem! Štos je samo v tem, da moram peljati Omico na britof, da očedi svojo parcelo. To pa zna potrajati pa tudi, od konca šihta pa do štarta je bore malo časa.
Kljub temu se bom potrudil, da bom točen. Upam vsaj na oproščenih akademskih četrt.
Hvala za razumevanje, he, he, he,...
Uporabniški avatar
 Bajsi
#55398
Helou!
A misli sploh kdo danes priti?!
 Nataša
#55404
jest ne :lol:

če že glih vprašaš... :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#55406
A misliš poleg Slona, Jusufa, Xrocka, mene, Nadj€ in tebe?
Hm, težka bo. Pustimo se presenetiti.

LL, Pegaz :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA