prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#291731
Včeraj sva s Šumadincem (Markom) naredila naslednjo turo v Grintovcih: Kamniška Bistrica- Kamniško sedlo- Brana - Turska gora- Skuta- Štruca- Dolgi hrbet- Kokrsko sedlo - Kamniška Bistrica. Relativno kratka, a vseeno zelo lepa tura. :) Vreme je bilo zakon in še danes se mi v megelni Ljubljani toži po njemu.

POROČILO: http://bojanambrozic.wordpress.com/2012 ... rintovcev/
Uporabniški avatar
 MAKALU
#292074
Najprej čestitke obema :clap: tako zanimiva planinsko - tekaška tura v našem koncu :( komentarja pa nobenega :arrow: ponavadi tvoje zapise Bojan vse preberem, tokrat bom dodal še malo svojega komentarja. Ta del poti, ki se zelo lepo vidi od Ljubljane do Kamnika sem prvič opazil že leta 1983, ko sem se z avtobusom peljal z odsluženja vojaškega roka. Prej zaradi svoje mladosti in zanimanja za druge stvari hribov sploh nisem opazil. Takrat sem prvič pomislil, da bi bilo zanimivo priti na Kamniško sedlo in prečiti ves greben ki se vidi od spodaj. To turo sem v naslednji letih kar nekajkrat ponovil, a ne tako hitro kot vidva :D bolj po pohodniško. Posebej v zapisu mi je bilo všeč, da sta skočila tudi na Štruco, ki je meni osebno najljubša nemarkirana pot ( poleg zahodnega vrha Planjave ) v naših hribih. Zaradi hitrega ritma življenja in lovljenja markantnih vrhov ti deli, ki so le lučaj od glavnih ostanejo tako sami a vendar tako zanimivi.Ker vama je bilo vreme naklonjeno vem, da sta uživala vso pot 100 %. Marko tebi še enkrat hvala za prelep Ultra šiht na Planini :clap: obema pa lep pozdrav iz Kamnika


Andrej
 milk
#292221
Približno po tej poti sem se enkrat vračal s teka na Grintovec, v kontra smeri, da sem zapolnil čas do razglasitve, zato vem, da je to precej zoprna pot, kar se tiče podlage. V tem primeru je potrebno predvsem čestitati tvojim gležnjem, da so to zdržali. Očitno so se že okrepili in stabilizirali. Mogoče je temu prispeval tudi nekoliko bolj umirjen tempo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA