prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#327099
Takole po približno desetih letih od prvih začetkov dogovorjenih tekov okoli Brda s tekači Tekaškega foruma bi bilo prav, da se spet dobimo na enem takem skupnem kroženju okoli posestva Brdo. Z Lojzetom predlagava termin naslednji četrtek, 12.6.2014 ob 18.uri. Štart kot vedno na zahodni strani posestva.

Analiza standardno v Brunarici Štern na Kokrici od 19.ure dalje.
#327135
mitjas napisal/-a:ps: standardno je bil prvi del analize kar pri spomeniku ;)


tovrstna tradicija ni nikoli utonila v pozabo, le dan ni smel biti predolg.
sva pa z Alešem kar malo ugibala, koga bo vodila najdaljša pot do Brda :driver:
#327269
Z veseljem bi vas prišla pogledat :) , vendar je urnik za ta dan popolnoma pol do poznega večera.

Je pa lepo Aleško,da si tole organiziral :clap: (ja,seveda Lojze,pa ti tud :lol: )

Pozdravček vsem,
Barb
#327274
Pozdrav!

ales napisal/-a:... posestva Brdo. Z Lojzetom predlagava termin naslednji četrtek, 12.6.2014 ob 18.uri. Štart kot vedno na zahodni strani posestva.

Analiza standardno v Brunarici Štern na Kokrici od 19.ure dalje.

Eh, eh, kje sta našla ravno četrtek? ;)

Lp, oranzni slon
#327321
Plan je zaenkrat takle: Če nas bo več, bo Matevž popeljal tiste najhitrejše(40 min), Lojze bo šel s skupino za 45 min krog, jaz bom pa v skupini, ki se bo imela največ za pogovorit. Trenutno sem, kot bi rekli naši prijatli iz Umaga "van forme"..

Vremenska napoved sicer ni najboljša(ali pač?), temperatura bo primerna, mal dežja nas pa večinoma tko ni nikoli odvrnilo od teka. Za tiste, ki vas že dlje ni bilo na Brdu, so nam pred leti ob Z ograji naredili cca. 300 m parkirišče.

Zberemo se pri spomeniku, zdaj so tam tudi igrala za malo večje fante.
#327412
Žal, avto še ni "popravljen" ( nekaj sem snel odbijač) :( , tako, da se tudi jaz srečanja ne bom mogel udeležiti!! :oops: :oops:
Upam, - močno - da se pa srečamo, ob kakšni drugi priliki - lahko tudi na Brdu :D :D

Lp
Miro
#327430
Tek je bil..ne vem, enkrat se je govorilo o 250% udeležbi-drugič pa spet o razliki med 40 in 50letnimi pozivi. Ja nč lušn je bilo. Planov za prihodnje teke ne zmanjka, še letošnji 8 sedežni Palermo smo danes zapolnili. A glede na to, da je že zdajle poročilo na TFju se zgleda res mal staramo. Po moje bomo morali obeleževati tudi oglate obletnice..
#331545
ja fantje , kaj naj rečem - lepo vas je brat ! danes sicer berem pod novim nickom (prej v mojih zlatih tekaških časih pod "metkamarjetka" ) in se spominjam tudi mojih kroženj okoli ovala.
po 7-8 mesečni tekaški pavzi se sedaj nekako spravljam nazaj v copate, vendar več kot 5 k nisem sposobna odteč :--( . ko pridem spet nazaj v normalno formo, pa se mogoče spet kdaj "prehitimo" na Brdu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA