prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 citybus7
#104760
Zdravo,

zanima me, kje v Ljubljani je mozno na stadionu teci? 600m mislim, na kakem stadionu, ki ni zaklenjen? Trenutno tecem na Roznik/z Roznika/okoli Roznika in mi vseskupaj ze malo preseda, pa bi sel probat na stadion, da malo vidim, pri cem sem.

Vem, da so o tem odprte tudi druge teme, a je vse tako zmedeno, da nic ne najdem: kje se da v Ljubljani dobro tec? Zanimajo me proge okoli 10km, hribov ne maram (bolj zaradi spustov kot zaradi vzponov).

Hvala, Simon.
Uporabniški avatar
 kustus
#104765
lp

mi smo včasih tekli na kodeljevem in ni bilo nobenega problema.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#104766
CIAO

Pa na ŽAKu v Šiški je tudi možno tečt in še eno dodatno stezo majo zelo mehko tako da se da izbirati.
Uporabniški avatar
 pershing
#104783
Ja res je na ŽAKU lahko tečeš na HOLMER stezi (žaganje) imaš označene km od 1 do 10, pa tudi na pomožnem stadionu lahko kadarkoli tečeš na tartanu. 1 x tedensko sem tam, pa še nikoli ni bilo nobenih težav.

veliko tekaških užitkov ter dobrih treningov želim! :wink:
 ton
#104834
Tudi Slovan na Kodeljevem je, mislim, večinoma odprt (razen med nogometnimi tekmami in pa zvečer, ko pa tudi še nisem videl, da bi preganjali tekača, ki je bil skočil žez ograjico tam na stičišču z umetnim nogometnim igriščem).
Uporabniški avatar
 Hojca
#104867
citybus7 napisal/-a:
kje se da v Ljubljani dobro tec? Zanimajo me proge okoli 10km, hribov ne maram (bolj zaradi spustov kot zaradi vzponov).

Hvala, Simon.


Hojla,
tud mene bi zanimal isto kot Simona, ampak ne na stadionu, kakšne pretežno ravninske proge 5-10km v Ljubljani (razen PSTa in mosteca) ali bližnji okolici v lepem okolju in ne okrog prometnih cest. Zelo dobrodošla :lol: bi bila kakšna ideja :idea: ?

LP in hvala,
Mojca
Uporabniški avatar
 vencelj
#120148
Danes sem tekel na ŽAK-u na pomožnem stadionu. Najprej ogrevanje, nato 10 krat 300 (63 s, tempo 3:30/km), iztek.Vse OK...
Med iztekanjem me je Vujasin prijazno opozoril, da naj kot nečlan kluba ne tečem po tartanski stezi, no, potem je toliko omilil, da lahko, vendar naj ne uporabljam notranjega kroga ampak zunanjega (ki je menda dolg okrog 440 m).
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 MatjazV
#120155
vencelj napisal/-a:Danes sem tekel na ŽAK-u na pomožnem stadionu. Najprej ogrevanje, nato 10 krat 300 (63 s, tempo 3:30/km), iztek.Vse OK...
Med iztekanjem me je Vujasin prijazno opozoril, da naj kot nečlan kluba ne tečem po tartanski stezi, no, potem je toliko omilil, da lahko, vendar naj ne uporabljam notranjega kroga ampak zunanjega (ki je menda dolg okrog 440 m).
lp, vencelj


Ja, nič novega. Vujota poznam že več kot 15 let. Včasih je bil odličen maratonec, sedaj pa je trener mladih atletskih upov in ga večinoma srečaš na pomožnem štadionu ŽAK-a.

Sicer pa so nepisana pravila na stezi jasna tudi brez Vujasina- prva steza na stadionu je vedno rezervirana za intervale in hitrejše treninge. Za ogrevanje in iztekanje uporabljamo zunanjo stezo ali pa travnate površine. To je jasno vsem razen fuzbalerjem, ki so najbolj pametni in včasih postavijo gole tudi tako, da deloma štrlijo na prvo stezo. Če jim kaj rečeš te pa itak pošljejo nekam u p... m...

MatjazV
Uporabniški avatar
 miro
#120216
Matjaž tudi jaz se zahvaljujem. Tudi meni ,kot neatletu ,so bila pravila neznana, sicer pa sem samo trikrat treniral na stadionu na Bledu, pa še takrat so imeli nogometaši trening,ki pa se res ne ozirajo na nikogar.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 majcha72
#132022
pershing napisal/-a:Ja res je na ŽAKU lahko tečeš na HOLMER stezi (žaganje) imaš označene km od 1 do 10, pa tudi na pomožnem stadionu lahko kadarkoli tečeš na tartanu. 1 x tedensko sem tam, pa še nikoli ni bilo nobenih težav.

veliko tekaških užitkov ter dobrih treningov želim! :wink:


A je ta Holmer steza odprta 24/7? Zadnjič sem bila tam, pa nimajo na vratih nič napisano.
Meni nočne ure pašejo, pa se ne bi zaman tja vozila...
Uporabniški avatar
 Matt
#132027
mojculja napisal/-a:kakšne pretežno ravninske proge 5-10km v Ljubljani (razen PSTa in mosteca) ali bližnji okolici v lepem okolju in ne okrog prometnih cest. Zelo dobrodošla :lol: bi bila kakšna ideja :idea: ?


Mojca, po barju je kar nekaj takih kolovozov makedamov po katerih se lahko 'ganjas' in nimas nobenga vzpona. Ena izmed dolgih ravnin je proti Igu.

tm k pise podvin
Uporabniški avatar
 raf
#132042
a steza na žaku je še sploh uporabna, ker so prejšni petek GD kurili bakle kot nori in zadevo po stari navadi veselo metali na tartan.
Uporabniški avatar
 Lepachuzes
#132045
vencelj napisal/-a:Danes sem tekel na ŽAK-u na pomožnem stadionu. Najprej ogrevanje, nato 10 krat 300 (63 s, tempo 3:30/km), iztek.Vse OK...
Med iztekanjem me je Vujasin prijazno opozoril, da naj kot nečlan kluba ne tečem po tartanski stezi...
lp, vencelj



ma pust ti tega jankota...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA