področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 Vitica
#100157
oooo, hvala hvala za odgovor, moram sprobat tale ZS :D !
Uporabniški avatar
 še1PR
#110172
Hehe kojček!
Si dal v podpis naše "bajanje"... :wink: :wink: :lol:
Čeprav ni čist citat, ima pa, po Amsterdamu, isti pomen ja! :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#151342
Pegaz, Pegaz, odkar imaš svoj blog in si emigriral na zelene pašnike je tale hlevček čisto zanemarjen (beri neobiskovan).
Ne morem razumeti, kako ti uspe organizirat pegazov maraton v Rogaški slatini. Pogledam ga in kaj vidim - gre za kolesarstvo. Svojim očem ne morem verjet.

http://www.sportnikoledar.si/prireditev ... raton_2008

Lep let še naprej.
Uporabniški avatar
 pegaz
#151343
He he
Vidis, kako to gre: das komando in ljudje kr sami vse zorganizirajo! :)

Ej Razy, lepo da pazis na Hlevcek tudi na TF :)

Sicer pa greva s Pat jutri na Dublin Simon Fun Run, je tak dobrodelni tek za brezdomce v Dublinu. Zadnje case smo imeli kar nekaj lepega vremena (da se odkupi za po..ano poletje :) )

Upam, da ste tudi pri vas fino, pogledat pa vas pridem predvidoma konec novembra, pa takrat kako recemo.

Lep let tebi in vsem skupaj!
Pegaz Selivka :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#151607
pegaz napisal/-a:...Sicer pa greva s Pat jutri na Dublin Simon Fun Run, je tak dobrodelni tek za brezdomce v Dublinu...
No? :roll: Kje je pa poročilce? Da se ti medtem šmorn ne prismodi :wink: , lohk tud Pat našuntaš, da ga spiše! :wink: :D
Uporabniški avatar
 še1PR
#152436
O, pegaz, vidim , da ste se meli fino!!! Odlične fotke! :D
 luzr
#175776
pegaz napisal/-a:
luzr napisal/-a:Halo...Javljam... (slovenački)

Mogoče bodo nadvojvodi podaniki priskrbeli družbo za trojko; morebiti celo kako mladenko.
Ako nam bo njegova visokost napovedala okvirni ciljni čas.

Halo...prijem...?

Pa kje si ti, Mr. IceT?

Lej, jaz sem za ene kratke trojke naizi (cas? ne vem, recimo okol 1:10-1:15)
Trenutno sem sam. Po sistemu:
Halo Bing, kako brat? Poceo da trci i slomio koljeno? Bas nema momce stila... Nego, zanima li te jedna lijepa utrka preko brda? Tempo? Sitnica, uvjeravam te!

Javi se mi, vjerni viteze!

N.Pegaz :)


He, he, vaša visosti...

E gazda, ja skrenu:< sa puta i završio tužno. Maratonskim rezultatom na polumaratonu... Ni Skviki nije takva ljenčina.
Sanjao sam ove nedostižne brojke. Jel' ti čitaš moju poštu ili si vidovit. Potajno maštanje o jedan i deset ali i jedan i četvrt pretvara se u naučnu fantastiku.
Još malo vježbanja i jedenja dopinga, pa hoćemo... Kidat' na desno...

Potraga za Margot ili Beepom Joseph još traje.
Uporabniški avatar
 pegaz
#175803
Sir Oliver napisal/-a:
Sanjao sam ove nedostižne brojke. Jel' ti čitaš moju poštu ili si vidovit. Potajno maštanje o jedan i deset ali i jedan i četvrt pretvara se u naučnu fantastiku.
Još malo vježbanja i jedenja dopinga, pa hoćemo... Kidat' na desno...

Potraga za Margot ili Beepom Joseph još traje.


Izvrsno, djecace!

Ako treba pozovi inspektora Broka!
Kad se samo setim, kako smo to nekad radili...
... bla bla i onda kazem Cezaru, Julije, ne mozes pobjediti ako tvoj protivnik ne izgubi!...

Samo junacki!
P :)
--
- Ima li koga?
- Ovdje nema nikoga!
- Ako nema nikoga, ko ste onda vi?
- Ja nisam onaj koga vi tražite!
- A otkud vi znate koga ja tražim?
- A otkud vi znate da ja ne znam koga vi tražite?
Uporabniški avatar
 pegaz
#175911
Dragi moji,

evo, nebo je padlo dol, in moram pojest dano besedo, prodat letalske karte, prenarocit dva profesorja iz Zagreba in sploh cel jajc. Torej, mene na trojkah ne bo. Tisti teden me ne bo niti v Ljubljani.

Mr. IceT, men je zelo zal, ampak vseeno hvala za podporo v tezkih trenutkih breztrojkarstva.

Vas zalujoci,
Pezgas :(
Uporabniški avatar
 MihaPR
#175929
Čas bi sicer že bil, da bi zopet priletel v bolj hribovito deželo, kajne :)
 luzr
#176072
Hmmm, Gumiflexov novi trik.

Nasploh trojke padejo skupaj še celo predzadnji dan...

Allrighty your archdukedom Pegaz, I'd rather stay somewhere else and do some Irish... ;>
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#176186
pegaz napisal/-a:evo, nebo je padlo dol, in moram pojest dano besedo, prodat letalske karte, prenarocit dva profesorja iz Zagreba in sploh cel jajc. Torej, mene na trojkah ne bo. Tisti teden me ne bo niti v Ljubljani.


Tkole pride. Bo pa drugoleto boljše - trojke so večne in vsako leto čakajo. :wink:
 luzr
#177570
raziskovalec napisal/-a:
pegaz napisal/-a:evo, nebo je padlo dol, in moram pojest dano besedo, prodat letalske karte, prenarocit dva profesorja iz Zagreba in sploh cel jajc. Torej, mene na trojkah ne bo. Tisti teden me ne bo niti v Ljubljani.


Tkole pride. Bo pa drugoleto boljše - trojke so večne in vsako leto čakajo. :wink:


Ali pa tudi ne bo treba požreti besede... V kindrsprajzu se menda skrivajo tri zadeve. Bedasta igračka, osladna čokolada z mlekom v prahu in presenečenje, pisan štaniol ovitek za nategnjenega froca.

Zato, sedaj, ko sem malo večji raje tečem trojke. Uradno! ;>

Drugo leto bo gotovo boljše. Če sploh bo in bom kaj tekel; he, he.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#177682
To zna biti pa še zabavno! :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#177794
Kdo bi si mislil!

TF Soncni Tekaci 2009 v novi podobi!

Mojcej77
Luzr
Pegaz

Nosimo Goladno zastavo visoko, takoj pod TF! :)
(in kar je se teh visokoletecih gesel ziveltito ipd.)

Cigani, juriis!
LL, Kebap :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA