Drugi piknik naj bo dne:

25.09.2004
19
59%
02.10.2004
9
28%
09.10.2004
Brez glasov
0%
16.10.2004
2
6%
drugo
2
6%
Uporabniški avatar
 H2O
#18486
Barb, šefica :wink: , jaz sem tiste "urice preživete skupaj" čist prav razumela. sicer pa tu ni kej narobe za razumet. in sem tud v momentu imela v glavi par predlogov!!! :D
sam gobelinov pa ne vezem. :( nimam potrpljenja. :( pa mehiških nadaljevank ne gledam :( počnem pa marsikej drugega :wink: :D
skratka, šefica :wink: me veseli, da je med nami nekdo, ki ima tolk energije in volje in domislic za organizacijo piknikov. :D
Uporabniški avatar
 Bor
#18496
sej ni blo tko hudo mišljen...( a ne barb! )

nataša je rekla : Barb, sej nismo vsi taki kot uni opazovalci srn iz Kranja, k takoj pomislijo na...khm khm...žena pa čaka domaaaa!

kaj spa tole mislila??? a tole name leti :shock:

lp bor
 Nataša
#18500
Bor napisal/-a:kaj spa tole mislila??? a tole name leti :shock:


Ne, ne. A si iz Kranja? Nisi. Torej odpadeš, dobri mož :wink:
sej tisti že vejo...in bom tud primerno okregana z veliiiiiko besed...to je bil namig :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#18502
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

8) Evo, se javim za prostovoljca in racunam, da bom vezel gobelene in buljil v nadaljevanke kot tele v nova vrata. :)

lp, oranzni slon

p.s.: Evo, Barb, meni je prav zal, ce ti bodo sedaj vse zenske pobegnile, 5rca je pa itak se na morju. :)


hmm, kaj pa ce midva izkoristiva tole za sprehod po letaliski?
Uporabniški avatar
 Barb
#18503
ok ljudje božji,"šefica" je nazaj(tehnične motnje na GOV)

Torej zdaj vsi razumemo, kaj sem predlagala(ne Bor,ni blo tko hudo :wink: ;itak ne more bit nikol hudo,če smo taki trije na kupu,kot včeraj zvečer :P :wink: )

Če se ne motim so zaenkrat prijavljeni za igrico naslednji:
Ženski del:
1.Staša
2.H2O
3.Nataša
4.Barb

Moški del:
1.Pegaz
2.Oranzni_slon
3.Bor

Torej nadaljujemo seznam,....

Aja, v mislih sem pa imela,da se potem par dobi kakšen dan prej,in potem na piknik prinese samo dokaze in pa napravi predstavitev. :idea:
Uporabniški avatar
 Staša
#18508
Sefica,
dej kr se aleskota med prostovoljce - bo zihr za. :)


Ahiles, kje si pa bil po Skotskem? A sva se kje srecala? 8)
Nazadnje spremenil Staša, dne 24 Avg 2004, 12:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#18510
Pozdrav!
Staša napisal/-a:hmm, kaj pa ce midva izkoristiva tole za sprehod po letaliski?

:) Tole se slisi obetavno, ampak si mal spilfrderber, ker si tole tako javno nazanila. :D Pa seflo morava pusti, da ona zreb naredi in nas vse preseneti. :roll: :twisted: Nic ne recem, bi zelo rad gobline vezel in se ucil spansko, amapak je to vse v bozjih, :oops: Barbinih rokah in jaz bom spostoval njen zreb. 8)

lp oranzni slon

p.s.: :twisted: Stasa, ne uporabljaj zvez! :!: :roll:
 Nataša
#18513
Barb, MOTIŠ SE!! Jest sem izrecno poudarla, da NOČEM sodelovat v igrcah. :D
Uporabniški avatar
 H2O
#18515
Nic ne recem, bi zelo rad gobline vezel in se ucil spansko, amapak je to vse v bozjih, :oops: Barbinih rokah in jaz bom spostoval njen zreb. 8)

lp oranzni slon

p.s.: :twisted: Stasa, ne uporabljaj zvez! :!: :roll:[/quote]

o madona, barb, šefica, zdej si že boginja hehehe :wink:
Uporabniški avatar
 H2O
#18516
ehhhhhh, sem hotla citirat oranžnega pa je nastal en zmazek :? :? :? :?
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#18520
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:Barb, MOTIŠ SE!! Jest sem izrecno poudarla, da NOČEM sodelovat v igrcah. :D

8) NTA, ne me takole hecat. :evil: Jaz se prijavim samo zato, ker sem imel 20% moznosti, da bom lahko vezel gobelene in gledal TV, ti pa meni takole vzames se tisto malo %. :twisted: Si lepo napisala, da razen ce ...... :roll: Ah, drek, grem na drevo mulo kuhat. :evil:

lp, oranzni slon

p.s.: 8) Pa ne me predolg gor pustit, noo! :roll:
p.s.s.: 8) Pa un znani mulokuhic bi naju lahko slikal. :) :twisted:
Uporabniški avatar
 Barb
#18522
oranzni_slon napisal/-a:p.s.: 8) Pa ne me predolg gor pustit, noo! :roll:
p.s.s.: 8) Pa un znani mulokuhic bi naju lahko slikal. :) :twisted:


Slonček takoj dol :twisted:

Uuuuu,sej res :idea: :!:

Veste kaj,DPOP je tud na seznamu med moško ekipo,a ne da,dpop :?: :arrow: :!: Sej boš,dpop,a ne.
Uporabniški avatar
 H2O
#18523
aj aj aj, če žreb določi oranžnega meni, ga menjam. taši, ti pa ostani na seznamu, ker imaš tu očitno zlo ambicioznega učenca vezenja gobelenov! :wink: takih moških ni za zanemart!
dost heca, grem delat, lep dan vsem :D
 Nataša
#18526
to je zdej že eno samo lobiranje!!!! :evil: A naj ne bi bil pošteni žreb?? in nazadnje bom sigurno za nagrado dobila dpopa, da ga peljem v zoo - če se ta fantom sploh še pojavi in upam, da se :wink: :D .

H2O napisal/-a:takih moških ni za zanemart!


a to je na tisto vižo: "ja, kakšen moški pa si, če ne znaš delat gobelinov???!!!" in skrajno zgrožena faca close-up!

Oranžnega definitivno ni za zanemart :wink: (prideš zdej z drevesa? pa ne se z rilcem za vejo zataknt :!: :P ), ampak tole prostovoljstvo mi zmeri bolj spominja na evrovizijsko kuhno in da ne pozabim na prljave igre, ko je mutolo odrinil joli.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#18528
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:a to je na tisto vižo: "ja, kakšen moški pa si, če ne znaš delat gobelinov???!!!" in skrajno zgrožena faca close-up!
Oranžnega definitivno ni za zanemart :wink: (prideš zdej z drevesa? pa ne se z rilcem za vejo zataknt :!: :P ).....

8) Mater je treba mal, da dol zlezem. :roll: No, za tisti reklamni slogan bi lahko nadaljevali, da je tipo neizobrazen kot slon. :D Peskovnik? :?:
Barb napisal/-a:Slonček takoj dol :twisted:

Razumem, sefla! 8)

lp, oranzni slon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA