Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 ero
#108059
da ne pozabim - dragi zajčki, hvala za opravljeno delo! po odzivih sodeč lahko rečem, da smo bili uspešni. Marjan, Dule, Borut, Inot in Zdravc - hvala!

ja, res je, kot pravi Inot - mi smo v nedeljo delali :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#108082
Je kar drugačen tek, če si zajček, kot tek brez obveznosti. Pripravil sem si spisek predvidenih časov po posameznem kilometru in se zanašal na natančnost Garmina, ki mi je čas kazal v hh:mm brez sekund, natančnost v sekundah pa je bila prikazana v tempu na km, ki se kmalu ni več ujemal z uradnimi kilometrskimi oznakami. Zato sem večkrat med potjo spraševal sotekače po točnem času v sekundah, saj lahko kar hitro nastane minutna razlika, ki jo je potrebno potem not spravljat. V prvem delu prvega kroga smo tako že malce zamujali, a smo krog zaključili relativno točno, celo z majhno prednostjo. Konfiguracija terena narekuje, da ni vsak kilometer pretečen v točno enakem sekundnem intervalu.
Drugi krog nas je bilo bistveno manj in smo se ga lotili kar umirjeno. Občasno je kdo ostal za skupino ali pa se je kdo na novo priključil. Po čudežnem 32 km se je skupina najbolj razredčila. Do te razdalje se je nabralo nekaj zaostanka, ki se je potegnil vse do cilja.
Imel sem kar pestro TF družbo. Ultramaratonca Tole in OLE sta mi napovedala spremstvo že prejšnji dan, ko smo skupaj tekli v Nemčiji – hvala dečka, super sta! V drugem krogu so se držali skupine od znanih TF še Marčni zajec, Zeko in LILA. Vseeno se je kolona toliko raztegnila, da nismo pritekli vsi hkrati v cilj.
Sam balonček je bil izredno simpatičen, predvsem so ga opazili vsi otroci ob trasi. Obljubil sem ga Staši, pa je ni bilo več na analizi - je pozabila, kakšen čas je bil na zajčku :wink: in je prej odšla.
ERO hvala, da si mi omogočil to izkušnjo.
Hvala vsem, ki ste tekli z menoj.
Hvala vsem, ki ste nas vzpodbujali ob progi in v cilju.
:laola :TF) :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#108091
Pa še ta fotka

Slika
Uporabniški avatar
 javaman
#108092
Zdravko, a se da dobiti še druge fotke? Mene zanimajo tiste iz prvih 12 km.
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#108097
ZdravkoC napisal/-a:Hvala vsem, ki ste tekli z menoj.


hvala tebi zdravko. meni je bilo do "čudežnega" 32. kilometra zelo lepo z tečt vami.
Uporabniški avatar
 Sebi
#108099
Kamentiram lahko samo Erotovo delo, ki ga je opravljal zelo vestno. Skrbel je za dobro počutje skupinice, pripovedoval zgodbe. Z Vanjo sta celo pot nekaj govorila. Skrbel je, da smo se po postajah nekako sestavili skupaj... Non stop gledal na uro. Še v Monsa bi nam šel po čokoladne pite :D

Ero hvala za spodbudo ampak jaz sem na koncu kar nekaj zaostala za teboj. Bolečina v kolku in nato v gležnju je bila prehuda. Išias je pač naredil svoje... Škoda, ker ste bili zares dobra družba!
Uporabniški avatar
 Zajec
#108104
Jaz pa bi pohvalil, da je bilo letos več zajcev kot ponavadi, pa vem, da so vsi zelo dobro opravili svoje delo :clap:
Seveda pa bi še posebno pohvalil prvega zajca Marjana, ki je skrbel za enakomeren tempo :arrow: 3:00:00 :!:
Super je bilo :lauf: v skupini tekačev s prvim zajcem Marjanom :clap:, no sam to je bilo narobe, da so mi par kilimetrov do cilja začeli uhajati naprej :!:

LP JZ
 kr1
#108107
Tudi sam se pridužujem čestitkam za naše zajce, še posebej bi pohvalil prvega zajca Marjana, ki je res odlično opravil delo.

Lovljenje dobrih časov je veliko lažje, če ti ni treba računat časa po vsakem kilometru :)
Uporabniški avatar
 klatez
#108115
zajček ero napisal/-a::) ...drugi krog pa ... kot sem že rekel v temi o uradnih razdaljah ... držal sem se garmina in ta mi je za konec maratona zapiskal v času 3:44:57. a kaj, ko proge še ni zmanjkalo a ni bilo panike, ker sem na Erjavčevi napodil še zadnjega sopotnika naprej, drugi, ki so me spremljali zadnje kilometre, so pa že prej odpeketali v cilj, ker so imeli še dovolj moči za finiš!...


Jaz sem glede na to, kar mi je letos izmeril Garmin na drugih maratonih, preračunal tempo na 42,6 km. In imel sem prav... :wink:


zajček ero napisal/-a::) ...smo pa med tekom dobili dobro idejo:

za prihodnje leto prepričamo vsaj tri dekleta, do bodo zajčice :)


Kar na Playboy povprašaj... :roll:
Uporabniški avatar
 ero
#108118
zajček klatez napisal/-a:
zajček ero napisal/-a::) ...smo pa med tekom dobili dobro idejo:

za prihodnje leto prepričamo vsaj tri dekleta, do bodo zajčice :)

Kar na Playboy povprašaj... :roll:

sem že :) jih zanima :D
Uporabniški avatar
 Damijan
#108124
Vidva.. zajca... in ostali: bi zajčice, a? Pa open source sex, ne? C-c-c...

Kaj pa, če bi namesto balončkov njih imeli na vrvici, a? :lol:
Potem pa vsa ne bi vsi otroci vidli, ampak - ob dobri reklami - bi se moška
populacija navijačev ob progi podeseterila.
Uporabniški avatar
 vencelj
#108168
Zajec napisal/-a:Jaz pa bi pohvalil, da je bilo letos več zajcev kot ponavadi, pa vem, da so vsi zelo dobro opravili svoje delo :clap:
Seveda pa bi še posebno pohvalil prvega zajca Marjana, ki je skrbel za enakomeren tempo :arrow: 3:00:00 :!:
Super je bilo :lauf: v skupini tekačev s prvim zajcem Marjanom :clap:, no sam to je bilo narobe, da so mi par kilimetrov do cilja začeli uhajati naprej :!:

LP JZ

Pridružujem se pohvali in zahvali Marjanu. Sedaj je moja naloga, da se za naslednjič pripravim tako, da bom tak tempo zdržal do konca :wink: :D .
Lep pozdrav, vencelj
Uporabniški avatar
 zajc
#108183
Zahvaljujem se Marjanu za natančen tempo, ki mi je omogočil, da sem se lahko zelo približal čarobnemu "2:59:59". Ker nimam tako dobre ure, mi ni bilo potrebno preračunavati, če sem dovolj hiter oz. prepočasen. Tempo sem zdržal do 32 km, potem pa sem Marjanovi skupini gledal v hrbet. Drugo leto pa upam, da mu ne bom gledal v hrbet.
 HanaMB
#108260
Tudi moja VELIKA zahvala zajcu Erotu. Do kakega 16 km sem se "skupinice" držala kot klop. Tempo je bil tako enakomeren, da mi je za zadnje kilometre ostalo še viška energije in sem lahko pobegnila naprej.
Hvala "mojemu" zajcu in tudi ostalim, da ste šli v to nedeljsko delo :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA