Največji enodnevni tekaški dogodek vam omogoča, da tečete s celim svetom. Si želite biti zraven, ko bo tekel ves svet?

Moderator: Nike_plus

Uporabniški avatar
 Matt
#131811
tud jst laufam za slovenijo proti drugim drzavam evrope.
pa za evropo prot ameriki
pa za macovce proti p.c.jevcem
 Jru
#131814
Pridruži se EASTERN EUROPE - The best country challengu; sem sicer edini Slovenec, za južnimi sosedi zaostajamo le 8km...

jru
Uporabniški avatar
 Matt
#131816
nasu, se prklopu... sam... a nam se zdej teh deset kilometrov k sem jih prelaufu odkar mam tale + ne bo kr prec prstel zravn (odkar ze pac poteka tale challenge?)

drugac sem pa jst prkloplen ze na European Countries challenge (Run for your country - http://nikeplus.nike.com/nikeplus/?l=al ... ,619470000), kjer smo pred hrvasko. Ce si ful tekmovalen proti nasim juznim bratom.
 Jru
#131819
Tud jst sem se pridruzi šele prevčerajšnjem in že prispeval 40 km (od prej). Mislim, da računa tudi za nazaj, vendar verjetno samo tiste teke, ki so bili pretečeni znotraj obdobja za katerega je izziv sestavljen.

Kot ugotavljajo tudi nekaj postov višje je potrebna kakšna urica, da se v challenge prenesejo tvoji podatki.

Super; veselo v nove teke in iskat rekrute, da premagamo vsaj "tamejhne" če že Nemcev ne bomo !

Jru
Uporabniški avatar
 Matt
#131821
Dons sem kr vse s sabo v sluzbo vzel, da se podam na Roznik (trkom) takoj ko zakljucim posedanje za temle racunalnikom. Zena ma pilates ob 5ih in morm nekak cajt skurt preden jo poberem. Bom pa zdle mau spremlu, ce bo dodal se moje kilometre zravn...
 J S T
#137076
No, evo, od včeraj imam tudi jst Nike+ - danes pretekla 10,66km;) (no, po moje je bilo malo manj, ker sem majhna in ga še nisem "skalibrirala") - ki jih že lahko prispevam.... če je še aktualno...
Kakšen je postopek?


lp J

p.s. Nike plus: jsefic@yahoo.com
 Maaarko
#138351
Evo, prihajam tudi jaz. Zdej sm nekaj časa mel malo počitka. A kdo ve še za kak challange? Kaj pa slo VS cro? A Hrvati se nočejo več it ko smo jih nazadnje uničli ? :)
 anolop
#138512
Uhuhu Nikeplusovci smo oživeli! Super! 8)

Sm se prijavla na:
- Human Race slovenski izziv ves avgust
- izziv evropskih mest
- ex-Yugoslavia challenge
- European Countries challenge
- EASTERN EUROPE[/list]

Tko da ja.... še eno več mate! :)

Berem še mal starejše sporočila....
Matt&Jru: Ja izziv "slo VS cro" se je pa konc marca 2008 zaključil. Smo jih pa krepko premagal.
zile: Ko ti baterija v senzorju gre, morš kupt novga

Lp
 mausi
#138585
:oops: kako pa prenesem svoje kilometerčke? :oops:
Uporabniški avatar
 activean
#138623
Živjo.
Spremljam te rezultate in vse te stvari...in stvar deluje kar zanimiva. Če bom kdaj to uštimal..bom dobrih 100 km na mesec lahko prispeval za naše:)
amapk po pravici povedano..nimam kaj kako to poteka.
1. moraš imeti nike shoes..s čipom?? (imam nike pegasus..ki ga imajo)
2. potrebujem iPod? kakšnega? kaj priporočate, kje lahko kupim za koliko?

oz.. kaj še morem naredit, da bom lahko vse to kar vi tu pišete beležil in počenjal.
kako too poteka oz, izgleda?

Zanima me pa še, kaj vse šteje ta čip? samo kilometrino..al še kaj?

se opravičujem za amaterskaa vprašanja, ampak v stvari za katere se podajam vedno hočem imeti vse razjasneno.
:D

res bom hvaležen če si kdo kakšno minutko zame vzame:)
 Jru
#138633
Najprej: v kolikor imaš copate nike plus, potem še nimaš chipa, imaš le prostorček, kamor lahko namestiš chip.

drugače imaš dve možnosti:

1.) kupiš ipod NANO (cca 200eur +/-) chip (cca 30eur) bandažo za ipoda (cca 30 eur orig. nike, ali 15 eur generična na amazonu).

Tečeš s slušalkami, s pritiskom na gumb ti ipod pove naslednje imfo: čas, razdaljo, tempo (pace); imaš tudi možnosti "odštevanja" kilometrov, če si v naprej določiš vadbo (npr: 10km, 1 ura,..).

Po teku ipod priključiš na računalnik in na nikejivo stran (po tem ko odpreš svoj profil) naložiš svoje teke. Kilometri se potem upoštevajo pri challengih o katerih govorimo na tej strani.

Poleg omenjenih podatkov ti po tem, ko vneseš svojo težo izračuna tudi porabljene kalorije.

2.) kupiš zapestnico nike plus (z usb ključem in chipom) =70eur. V tem primeru nimaš slušalk, podatke med tekom pa dobivaš s pritiskom na gumbe in pogledom na zapestnico.

po končanem teku vtakneš usb ključ v računalnik in svoje teke vneseš v vnaprej odprt račun na nike strani. (enako kot če imaš ipod).

Torej razlika je le v "posredniku" enkrat je to ipod drugič pa nike zapestnica. S tem, da je glavni namen zapestnice tek, medtem, ko je uporabnost ipoda bistveno širša (Poslušanje glasbe, gledanje podcastov,..). Oba sistema ti izmerita čas, razdaljo, povprečen tempo (na km), porabljene kalorije.

in še strjeno prednosti ipoda:

1.) podatke med tekom dobivaš govorno v slušalke,
2.) več možnosti vadb v naprej. (npr: 2, 5, 10 km, pol maraton, maraton, .. posledično ti kilometre odšteva in ti po slušalkah pove, koliko imaš še do cilja),
3.) powersong = pesem, ki si jo zbereš v naprej in ti jo ipod na daljši pritisk na gumb aktivira, da te dodatno motivira,
4.) glasba med tekom,
5.) menuji na samem ipodu /pri zapestnici moraš nastavitve opravljati preko računalnika,
6.) širša uporabnost.

prednosti zapestnice:

1.) praktičnost ( ne rabiš slušalk, posebne bandaže),
2.) cena


Upam, da sem bil v pomoč, več informacij, v kolikor v iskalniku (npr. google) napišeš "nike plus", je vse video razloženo.

Lep dan, j
 superga
#138635
Tule se dobi SPORTBAND:
http://www.superge.si/html/svn/4629859-AA.shtml
imamo ga tudi v trgovinah TOMAS SPORT 2:
TS CITY PARK LJ ŠMARTINSKA 152 CITY PARK
TS ČOPOVA ČOPOVA 14
TS NIKE WOMENS SHOP LJUBLJANA MESTNI TRG 18
TS NOVO MESTO LJUBLJANSKA 22 (BRŠLJIN CENTER)
TS CITYCENTER CELJE MARIBORSKA 100
TS MARIBOR JURČIČEVA JURČIČEVA 4
TS NIKE SHOP MARIBOR, EUROPARK POBREŠKA 18
TS MURSKA SOBOTA MAXIMUS, Ul Štefana Kovača 43
TS VELENJE KIDRIČEVA 2B
TS TRBOVLJE UL. 1 JUNIJA 1 A
TS KRANJ PREŠERNOVA 12
V prodaji je tudi samo senzor:
http://www.superge.si/html/svn/2795265-AA.shtml
v prodaji je na lokacijah TOMAS SPORT 2
M - Novo mesto....
N - Europark Maribor..
E - Mestni trg 2..
F - Maribor....
B - Čopova Lj....
A - City park Ljubljana
l.p.
superga
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA