dragim prijateljem v spomin...
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#164105
Žalostna vest se je razširila že v soboto dopoldne. Nenadoma nas je zapustil prijatelj Janez Falež, katerega pozna vsa tekaška elita. Pred četrt stoletja je veljal za največjega Slovenskega favorita. Zadnje leto se je pridružil tekaški skupini Polet na Ptuju in srečni smo, da smo lahko tekli z njim. Rad nam je pripovedoval, kakšne cilje ima za naprej. Za prihodnje leto je imel veliko načrtov, v popolno dosego ciljev pa je bil prepričan. Na tem mestu je nenadoma nastala velika praznina.

Slika

Od Janeza se bomo poslovili v sredo, 24. 12. 2008, ob 15.00 uri na slivniškem pokopališču (Slivnica pri Mariboru).

Družini in svojcem izrekam iskreno sožalje.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#164115
Ga nisem poznal, ampak vseeno vskage človeka je škoda.
Tudi z moje strani sožalje in naj teče po svojih poteh tam nekje nad nami.
Imej se skrajno fino fajn!
Odteči en čudovit tek, ki ti bo večen..
Uporabniški avatar
 d.m.r.
#164116
Vsi, ki smo poznali Janeza, smo globoko pretreseni nad nenadnim odhodom našega tekaškega prijatelja.

Jutra so bila tista, po katerih bom pomnila Janeza... Praviloma ga je tekaška pot vsak dan pred službo, ne glede na vreme, vodila mimo naše hiše. Velikokrat sem ga uzrla skozi okno, največkrat že v smeri proti svojemu domu, s pretečenimi kilometri za sabo. In vedno znova sem iskreno občudovala njegovo vztrajnost in disciplino...

V mojih mislih bo Janez še dolgo tekel po tej vaški cesti, ko bom po jutrih pogledala skozi okno...
Uporabniški avatar
 IRA
#164119
Moje sožalje!
Uporabniški avatar
 Štefan
#164124
Janez je bil eden mojih vzornikov, na mojih prvih tekmovanjih, že leta 1981.Človek z velikim srcem, neutruden borec in močna volja ga je peljala vedno naprej k novim ciljem. Še čutim njegov stisk roke po tekmovanju na EP veteranov v Ljubljani. Vsi, ki smo ga poznali ga bomo pogrešali.

Družini in svojcem izrekam iskreno sožalje.
Uporabniški avatar
 Lenz
#164125
pretresen nad izgubo odličnega maratonca, nazadnje ga še videl teči prejšnji teden zgodaj zjutraj, še v temi, iz smeri Zgornjih Hoč, verjetno proti domu.
tukaj še fotografija s tekme 9.novembra "Peš na Pohorje"

Slika


iskreno sožalje družini in svojcem
Uporabniški avatar
 IRA
#164126
Kaj je pa bilo, da je bilo tako na hitro?
Srček?
Uporabniški avatar
 bernarda
#164130
Družini in svojcem iskreno sožalje.
Uporabniški avatar
 PeterM
#164137
Janeza se spomnim, ko je leta 1982 zmagal na 42 km v Radencih.
V tem obdobju je bil v špici v Sloveniji. Treniral je trdo in bil je uspešen.
Prav tako se ga spomnim z letošnjega EVACSA.
Na hrbtu je imel pripet kartonček M55, jaz pa M45.
In je rekel: Ali je mogoče, da čas tako hitro teče.
Bil je poln načrtov za naprej. In velik borec.
Iskreno sožalje najbližjim!
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#164627
Jaz sem ga spoznal na letošnjem teku čez Pohorje.
Skozi cca.14km klepet sem spoznal, da imam čast teči z izjemnim človekom.
Njegovi dosežki so inspiracija!
Iskreno sožalje najbližjim.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#164642
Iskreno sožalje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA