Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...

Ali bi za uporabo storitev tekaškega centra bili pripravljeni prispevati nekaj evrov mesečno?

Da, vsekakor
49
54%
Mogoče
32
35%
Ne, ne potrebujem tovrstne ponudbe
10
11%
#195891
Zdajle je sicer Erotova ideja še ravno prav abstraktna, da si jo vsi zamišljamo ko en Eldorado, vsak ga postavlja natanko tja ob PST (a sem zadel?), kjer mu najbolj manjka vode, kjer vsakič s strahom zaklepa bicikel, se spotika čez pasjeke... Ah, sanje!
So pa lepe in sem fula za!
#196040
Tema hitro tone na dno seznama. Žal pa trenutno nimam nobene pametne ideje za komentar ali mnenje. Zadevo dvigam, dokler je še vroča.
#196475
ero napisal/-a::) hvala, Tae.

danes popoldne imam krate sestanek, kjer bo ena izmed tem tudi TC. po njem napišem kaj več. za začetek pa mi je dovolj, da vidim, da obstaja vaš interes!


A je že kaj več znanega? :D
#196529
Ero, prosim, ne jemlji tega kot kritiko ...
Glede ankete namreč. Ker nanjo odgovarjamo le člani TF, se bojim, da ne glede na število glasov ne bo preveč reprezentativna.
Vprašati se je namreč, ali bi tisti, ki so glasovali za prvo možnost, tak center podprli zaradi potrebe po tekaškem centru ali pa zaradi pripadnosti Tekaškemu forumu.
Če je drugi razlog pravi, je to sicer lepo, ampak si s tem ne moreš veliko pomagati, ker nas je vendarle premalo za komercialno uspešnost centra.
To je samo moj pomislek. Lahko, da se motim.
Predlagam ti le, da anketno vprašanje postaviš še kam drugam oziroma drugim tekačem. Da boš mogoče dobil bolj reprezentativne odgovore.
#196539
Če je problem masa, bi ob primerni lokaciji (in kakemu parkirišču v bližini) veljalo zadevo 'tržiti' v smislu, da bi jo uporabljale tudi druge skupine, ki organizirajo tekaško vadbo - teh je zdaj že ene štiri, pet. Resda bi to pomenilo, da bi morale tudi te svojim tekačem nekaj računati v ta namen (verjetno pa je cilj vseh nas, da je tekaška vadba čim cenejša, najraje zastonj), ampak mislim, da bi človek za varno hrambo obleke, možnost tuša, druženja in rehidracije bil pripravljen nekaj prispevati.
#196546
hoj in se strinjam,

vsekakor tekači sami ne smemo nositi celotnega bremena ne glede na to, kako veliko je. torej sofinanciranje lokalne skupnosti in državnih ustanov, pokrovitelji, ... šele na tretjem mestu tekači!

prostor za zbiranje, druženje, osnovni servis, ..., pa bi bil seveda na voljo vsem, ki jih zanima. in s s tem povezani (osnovni) stroški.

nič, tuhtamo dalje. zavežem se, da bomo imeli vsaj izobraževanja / predavanja / delavnice, tudi če centra v fizični obliki še ne bo!
#196592
Skupini snovalcev dajem moralno podporo.

Predlagam naj se oglasijo tisti, ki bi jih te storitve dejansko zanimale.
Od hrambe osebnih predmetov med tekom, možnosti hidracije, osebne higiene in podobnih potreb.
Vsekakor se mi zdi nujno imeti možnost tuširanja, če nekdo ni iz Ljubljane, se spoti pri ekstrenmnem tekanju in gre potem še v službo (tudi popoldansko) ali tak nerezident ostane v mestu in gre kasneje še med ljudi na kulturne prireditve ali se družiti in bi bilo to neprijetno v prepoteni tekaški opremi.

Kdo bi redno plačeval za tako storitev, ne le en mesec, naj se oglasi. Deset kandidatov ne bo dovolj. V tem primeru bo potrebno iskati možnost v okviru obstoječe infrastrukture?!
In te je v Ljubljani dovolj.

Zakaj ne bi raje poskusili organizirati neformalna tekaška druženja in bi tako videli koliko je resnih interesentov, ki bi prišli vsaj desetkrat v enem letu.
Koliko bi bilo takih ljudi? Manj kot petdeset, od tega dvajset občasnih in deset rednih obiskovalcev.

Torkovi in četrtkovi termini Tekaškega foruma niso ravno polno zasedeni?! :cry:
In na povsem uradni prireditvi Tekaškega foruma, Odprtem prvenstvu v teku na deset kilometrov na atletski stezi (Domžalska TF10ka) je ostalo vsaj sto neizkoriščenih štartnih številk. :--(
Vseeno je druženje forumovk in forumovcev zelo pogosto prijetno. Ampak to včasih ni dovolj.

Javno vas sprašujem! :)
1. Boste prišli, če bodo za vas organizirali tako zahteven projekt?
2. Si to želite?
3. Potrebujete tak način oskrbe?
4. Si želite možnosti druženja
5. Ste za izmenjavo sportno prostočasnih izkušenj (ne le tekaških, tudi hribovskih,
kolesarskih, plavalnih, smučarskih)?
Nazadnje spremenil luzr, dne 08 Sep 2009, 18:25, skupaj popravljeno 1 krat.
#196593
luzr napisal/-a:Javno vas sprašujem! :)
Boste prišli, če bodo za vas organizirali tako zahteven projekt?
Si to želite?
Potrebujete tak način oskrbe?
Si želite možnosti druženja
Ste za izmenjavo sportno prostočasnih izkušenj (ne le tekaških, tudi hribovskih, kolesarskih, plavalnih, smučarskih)?

Evo prvi odgovori:

Mogoče
Ne rabim ker največkrat tečem od doma
Ne
Da
Da

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA