Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#254114
Danes spet številna udeležba v Radencih. Bilo je zelo vroče, tako da sem kar vesel, da sem se odločil za polovičko. Po teku je bilo še nekaj časa za fotografiranje na in ob progi.

Tukaj so FOTKE.

Čestitke vsem ki ste danes tekli v Radencih!

REZULTATI

Lp, Matjaž
#254121
Res je bila teška tekma, vročina je bila kar huda! Vendar sem pomoje za razliko od večine zelo zadovoljen s tekom. Kljub vročini in po le 13 dnevih po opravljenem maratonu v Pragi uspel super tek. Uvrstitev na polovički takoj za prvo deseterico je zame fenomenalen rezultat in lepo poplačilo za vse kilometre na treningih.
Čestitke vsem, predvsem pa maratoncem!
Wislon še enkrat hvala za prijavnico!
Nazadnje spremenil roky1, dne 21 Maj 2011, 20:27, skupaj popravljeno 2 krat.
#254122
Danes sem bil na meji tega, da bi zadnje kilometre (od 42-ih) proti cilju tudi (malo) hodil. Pa mi moja psiha (in vztrajnost/trma :wink: ) tega ni dopustila. V drugem krogu se je zame začela kriza. Sigurno sem premalo jedel, pil bi verjetno lahko tudi več, ampak mi pač nič od tega ni odgovarjalo, tako kot tudi 'boga' ponudba na postojankah. Še dobro, da sem do sedaj prejšnje maratone lažje opravil, ker če bi to bil moj prvi, ... :D

LP
#254125
Jaz sem si že drugo leto ogledal tek iz mal drgačne prespektive, ker sem bil kot spremlejvalec moje :heart in ko tako tečeš z mal drgačnim temkom kot sem ga navajen lahk tud kaj vidiš okoli sebe :wink: In danes je blo kaj videt, razmere se blo res izjemno težke, sploh za tiste, ki ste oddelali dva kroga je najbrž vročina pustla kar nekaj posledic.
No nama se je izteklo po načrtih, upam da tud velki večini ostalih :laola :laola

Čestuitke Roky za dober nastop na polovički, seveda pa čestitke tud Arifu, ki mu je uspela zmaga med :Fslo in absolutno drugo mesto :clap: :clap: :cast1: :cast1:
#254128
Pa smo doma. Najprej pohvala nepričakovano drugemu, Arif :clap: je res dobro odtekel. Vsaka čast, takoj za zmagovalcem. Čestitke tudi Bernardi za tretje me :clap: sto.
Pohvale tudi organizatorjem za številne okrepčevalnice , ne pa za tist kar je bilo gori.:--
Že vsa leta se pojavlja topla pijača, naj lepo prosim kdo proba piti topel Sprint in zraven še teči maraton. Žalostno je, da močan sponzor ne premore nekaj hladilnikov in pijačo primerno ohladi, če ne za vse, vsaj za drugi krog. Najbolj me je pa razjezilo, ko sem videl redarje na križiščih (oblečeni v majice sponzorja), ki so se ves čas v senci nacejali s pivo, ki verjetno ni bila topla. Marsikatera intervencija reševalcev gre verjetno tudi na račun neprimerne, beri ogrevane pijače. Tudi marsikatera okrepčevalnica bi bila lahko postavljen dobrih 10 m naprej ali nazaj v senci.
VSAKA ČAST "ILEGALNIM" OKREPČEVALNICAM, KI SO JIH IMELI DOMAČINI, PREDVSEM OTROCI, TI VEDO KAKO SE OHLADI VODA. :clap: :clap: :clap:

Vse ostalo BREZ PRIBOMB, VISOKA OCENA.

Tek uspel, polovička na polno, drugi del turistično, z mislijo na Passatore. rešilci niso imeli dela z mano, mi je pa želodec zavrnil vso konzumirano pijačo med tekom, k sreči šele dobre pol ure po prihodu v cilj.

HVALA NAVIJAČEM :TF) IZ "TOTEGA KONCA", LEPO STE NAVIJALI IN NAS VZPODBUJALI. :laola :laola :laola
#254135
Silom prilike letos v Radencih prvič kot navijač. Moram priznati, da je bilo kar naporno :wink: . ne morete si zamisliti, kako je naporno pet ur navijat v taki vročini. 8)

Sicer pa čestitke vsem zmagovalcem, to pa ste bili v mojih očeh prav vsi. :laola

FOTKE
#254141
Vedno sem bil ponosen, da sem Poharc, od danes naprej še pa toliko bolj, kajti "naš" Arif se je povzpel na sam tron v dobrem letu, klobuk dol, ni kaj, je prešaltal v prestavo višje, ki je dosegljiva res redkim. Pa da ne bo zamere Dexi tudi ti si "naš"! Zrečani smo pač posebna sorta, glede na to koliko nas je imamo prvake kakršnekoli hočete. In tako je tudi prav, naj se mladi učijo, da bodo enkrat Veliki.
Meni je zmeraj bolj žal, da nisem nadaljeval s tekom v mladosti, ko sem še nekaj obetal, in sem se še-le sedaj spoznal koliko sem zamudil. Pa nič zato saj smo še mladi,ha,ha,ha.
Tudi organizatorje je treba pohvalit se izboljšujejo, okrepčevalnice so bile glih prav;o senci je težko govoriti, ko si na poti dobro urco ali tri - sonce ima pač svojo pot.
Občinstvo res odlično kot vedno, hvala Tekačici, ki me je zamenjala z nekom drugim, upam, da pošlje kako fotko,ha,ha,ha!!
V glavnem res super dan, drugo leto pa zopet.
Čestitke vsem zmagovalcem in vsem, ki so premagali kakršnokoli razdaljo.
PS: pa sesterski dvojec Grandovec je tudi treba pohvalit, ter Heleno in Bernardo.
#254144
Vreme napisal/-a: Moram priznati, da je bilo kar naporno :wink: . ne morete si zamisliti, kako je naporno pet ur navijat v taki vročini. 8)




Jaz sem čisto fuč od navijanja in laufanja z ene strani parka na drugo. :-- Pa neka rdeča sem postala vmes! :wink:

Čestitke vsem ki ste danes v Radencih laufali!
:laola
#254152
Roky1 "BRAVO, BRAVO!!! :clap: :clap: " Čestitam ti za izjemen rezultat. Sam pa sem tudi zadovoljen, da si uspel odstopljeno prijavo res dobro izkoristiti.
Čestitke tudi vsem ostalim tekačem za uspešno pretečene razdalje v današnjem vročem vremenu. :clap:
#254163
Moj letošnji nastop v Radencih se je izšel praktično po mojih realnih željah, saj sem v teh "vročih" razmerah za moje pojme zelo dobro tekel :D 8), z časom 39.57 min za slabih 50 sek popravil svoj najboljši oziroma lanskoletni čas na tej razdalji 8) :laola, sicer sem se predvsem v zaključku teka, moral kar pošteno potruditi... :), zadnjih cca 300 m je "letelo" v povprečnem tempu 3.16 min/km :shock: 8), tako, da sem se očitno "preveč" šparal med samim tekom :shock: :oops:,Garmin mi je nameril 10.26 km, no kokrkoli že, verjetno smo bili redki, ki smo uspeli izboljšati svoje čase na včerajšnjem teku, pa še to na krajših razdaljah...tako, da :cast: :cast1: polmaratoncem in maratoncem za včerajšnji tek... :laola
Glede same organizacije, nisem opazil kakšnih pomanjkljivosti, postojanke (ki so mi zelo prav prišle... 8), so bile bogate založene z hladno vodo, ki sem si jo "veselo" polival predvsem po glavi... :oops: :)
Hvala vsem za dobro družbu, bobru za prevoz, pa se zopet srečamo na naslednjih tekih... 8)

Lp! :wink:
#254165
Moje FOTKE.

1. če kdo želi, da njegovo sliko umaknem s spleta, naj mi prosim sporoči na ZS
2. če kdo želi svojo(e) slike v večji resoluciji, naj mi sporoči e-mail (z linkom na sliko in/ali št.)
3. slike bom po nekem obdobju umaknila z neta (sploh tiste, kjer je več zaporednih skoraj enakih).

Čestitke vsem, ki ste bili včeraj v Radencih! Stopničkarjem poseben poklon. Do tal! Vročina je bila res ubijalska!

Nekaj Špartanskih pa TU.
#254171
Frko napisal/-a:Vedno sem bil ponosen, da sem Poharc, od danes naprej še pa toliko bolj, kajti "naš" Arif se je povzpel na sam tron v dobrem letu, klobuk dol, ni kaj, je prešaltal v prestavo višje, ki je dosegljiva res redkim. Pa da ne bo zamere Dexi tudi ti si "naš"! Zrečani smo pač posebna sorta, glede na to koliko nas je imamo prvake kakršnekoli hočete.


Ja Poharci res nismo kar tak :wink: :wink: , jaz da bi zameru itak da ne saj keri pa je začel trenirat skup z našim zmagovalcem drugi kot jaz, tak da :wink: :wink:
#254172
letos, zaradi težave z Ahilovo tetivo in premalo pretečenih kilometrov, sem se odločil za tek na 10km in mi ni žal, vročina je bila ubijalska in na polmaratonu bi crknil. Glede na trenutno kondicijo moram biti zadovoljni z rezultatom, klub temu, da je daleč od pričakovanj.

Čestitke Roku za izjemen rezultat :laola
#254174
Uh, jaz sem si pa malo nesrečno izbral za svoj prvi maraton ravno včerajšni dan. Rad bi se izgovarjal na vročino in te reči ampak verjetno tudi pripravljen nisem bil najbolje. Kakorkoli, po prvem krogu sem šel v cilj in se takole zadovoljno hladil v senčki ;)
Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA