Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 KZTL
#349724
ŠD Divji zajci organizira 1. Jošt trail tek, ki bo potekal 10. septembra 2016 po poteh in stezah Sv. Jošta nad Kranjem in njegovi okolici. Trasa je zelo raznolika in razgibana. Na 10km razdalji z 800m višinske razlike so tako ravninski deli, kot tudi strmi vzponi in spusti.
Kogar zanima bo 17. in 24. avgusta organiziran voden ogled trase. Dobili se bomo ob 18. uri na parkirišču ob vznožju Jošta (pod daljnovodi).

Razpis teka

e-prijavnica
logo_jost trail_m.jpg
logo_jost trail_m.jpg (62.73 KiB) Pogledano 11009 krat


Vabljeni!
Uporabniški avatar
 KZTL
#349850
Torej, v sredo, 17. avgusta bo organiziran prvi ogled trase Jošt trail teka. Trasa je po mnenju mnogih zelo razgibana in atraktivna. Tempo bo lahkoten, nekje v času limita 2 ur. Na vrhu Jošta se bomo tja in nazaj grede malce ustavili, da si bo lahko vsak napolnil bidon s pijačo.
Dobimo se ob 18:00 na parkirišču pod daljnovodi, kjer bo tudi sicer štart.
Fotogalerija trase
Razpis
Prijava na tek

Izhodišče teka pod daljnovodi
Priponke
Izhodišče Jošt trail teka.jpg
Izhodišče Jošt trail teka.jpg (150.84 KiB) Pogledano 9915 krat
Uporabniški avatar
 KZTL
#349954
Do prve izvedbe Jošt trail teka je še slabe tri tedne. Trasa je dokončno določena.
Tu sta gpx in kml datoteki njenega poteka:
gpx datoteka
kml datoteka

Ne pozabite - rok prijave in plačila je 7.9.2016! Prijave izključno preko e-prijavnice! Plačilo štartnine je možno tudi na dan prireditve, vendar bo v tem primeru znašala 15€.
LOGO Divji Zajci.jpg
LOGO Divji Zajci.jpg (31.18 KiB) Pogledano 9591 krat
logo_jost trail_m1.jpg
logo_jost trail_m1.jpg (37.26 KiB) Pogledano 9591 krat
Uporabniški avatar
 Loni
#350024
Zdajle pa tako, tisti, ki vas danes ni bilo, ste zamudili zadnjo priložnost ogleda proge, ki je speljana gori doli naokoli. Všečna, razgibana, vmes šprinterski deli, a sem že rekla, da je všečna. Za vsakogar nekaj, pokončni klanci in dolge ravnine, asfalt vmes samo za vzorec (prečkanje ceste). Torej ne pozabite na 10. 9. oziroma na cenejše prijave do 7. 9.
Mi bomo tam :D .
 TONEK
#350179
Škoda, ker se tekma pokriva z 2. TNT-jem. Če vreme ne bo ugodno za tja gor, se vam pridružim.
Uporabniški avatar
 KZTL
#350324
Napotki za udeležence jutrišnjega Jošt traila:
- Parkiranje je možno neposredno poleg štartnega mesta na parkirišču pod daljnovodi, vendar je število mest tam omejeno. Parkirati bo možno na ostalih parkirnih mestih višje ob cesti za na Jošt.
- Dvig štartnih številk bo od 8:45-9:45 na štartnem mestu.
- Oddaja nujne garderobe za Jošt je do 9:50.
- Celotna trasa bo označena z oranžnimi zastavicami, smernimi tablami in trakovi, na ključnih mestih pa bodo tudi redarji. Tek izven označene trase ni dovoljen!
- Na voljo bosta dve okrepčevalnici (Jošt, Špičasti hrib).
- Razglasitev rezultatov in podelitev nagrad bo ob 12:45.

Prijavljeni:
prijave_JT_2016.png
prijave_JT_2016.png (65.84 KiB) Pogledano 8464 krat


Ekipa ŠD Divji zajci vam želi uspešen tek in prijetno druženje!
:laola
Uporabniški avatar
 KZTL
#350333
Prvi Jošt trail je uspel. V lepem vremenu, ki je že dišalo po zgodnji jeseni se ga je udeležilo 27 tekačev in 5 tekačic. Traso so dodobra spoznali in jo označili kot težko, vendar lepo. Večina ni imela problemov z limitom dveh ur, čas zmagovalca pa je potrdil napovedi, da bo šlo pod eno uro :clap: .
Najboljši v kategorijah in absolutno so poleg lične medalje prejeli še "posladek" v obliki domače klobase ali salame, za kar gre zasluga turistični kmetiji Pr' Kržaj iz Hotemaž. Čestitke vsem zmagovalcem, kot tudi ostalim udeležencem. Zahvala tudi ekipi ŠD Divji zajci in ostalim volonterjem za solidno izpeljano organizacijo, ter osebju doma na Joštu za pogostitev.
Pri ŠD Divji zajci smo odločeni, da bomo naslednje leto ta tek ponovili, le termin bo mogoče izbran na ugodnejši termin.
Se vidimo!
:laola

Rezultati
Fotogalerija
Jošt trail_2016_zmagovalci.jpg
Jošt trail_2016_zmagovalci.jpg (93.38 KiB) Pogledano 8278 krat
 TONEK
#350334
Se vidi, kdo je ¨kapo¨ tekme.
Rezultati in slike v momentu na forumu.
Bravo, Janez!
Prav škoda, da nisem mogel bit zdraven. :(
Uporabniški avatar
 Franci65
#350362
Zelo privlačen trail na domačem terenu!
Škoda, da ne morem biti na dveh prireditvah istočasno.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA