Dnevi do Grintovca minevajo, za nedeljo je napovedano sončno in toplo vreme, naj bi pa v soboto nekaj padalo. Tako da zna mal drset v spodnjem delu. Sicer pa kako nam kaj gredo sklepne priprave ???? počasi treba začet filat oglikove hidrate in magnezij, da ne bo kakih krčev.
glede oskrbe na progi - okrepčevalnic je bilo v preteklih letih vedno dovolj, na voljo je voda in tudi energetsk napitek (Enervit) ter še kaj se najde (sadje, sladkor), a ponavadi nisem mel časa ogledovat kaj ponujajo, na vrhu pa nas čaka sadje (tudi v tekoči obliki ga nudijo

) ter voda. za dodatne rezerve pa je res najbolje uporabit gele, seveda tiste katere smo navajeni, podobno je tudi z energetskimi napitki (predlani je mene Enervit kar dobro zabil na melišču, ker ga nisem bil vajen). Zato je res najbolj idealna rešitev kaka lastna okrepčevalnica ( kolega ob progi z drinkom in gelom lahko pa tudi z zaseko ali banano(vsak po svojem okusu ).