Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 bojanu
#53402
Ideja za malo drugačno kolesarjenje- turca iz Mežice do doma na Peci. Spust malo modificiran po Strmih kolesnicah, s tem, da se nam je malo mudilo zaradi ogleda rudnika, pa smo ubrali eno malo bolj direktno singlco čez Pikovo (in seveda porabili več časa za spust, a hvala Dixiju in vodičem, da so nas počakali).

Od Črne do Mežice smo vključili vožnjo po rudniških rovih, kar je prav posebno doživetje :D Malo sicer trese, a se da z gorskim kolesom tudi samo s prednjim vzmetenjem povsem normalno odpeljati. Lahko tudi kot samostojno turo, a je Koroška tako lepa za gorsko kolesarjenje, da je treba še kaj odpeljati poleg tega.

Fotomaterial

Več o kolesarjenju po rudniških rovih- http://www.mtbpark.com/index.php?p=underground&lang=si

Slika
 Tadeska
#53422
ja, korosko imam tako v lepem spominu, da se moram tud jaz oglasit. pred leti smo se odpravili na kolesarski vikend pod peco. spali in jedli smo Pri Matjažu. lastnik nam je pripravil presenečenje za dobrodošlico. tudi mi smo se peljali cez rudnik in kolesarili po poteh,ki nam jih je prijazno (na zemlevid) začrtal Dixi.
ljudje so tako neverjetno prijazni! pokrajina pa tako lepa. hrana - joj, kolk je blo dobro! a cesta do tja je slaba, kar pa se mi zdi po eni stran plus, ker vsi ne derejo v ta prelep konec slovenije.
Uporabniški avatar
 boohoo
#53423
...kako je lepo slisat da ti hvalijo domači kraj? (mal čudno v bistvu :? ) :D...ampak lahk še, kar dajte....kar dajte :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA