Moderator: ziga

#72826
Rezultati dirke so objavljeni tule: http://www.izvir-klub.si/new_page_2.htm

Prvič sem vozil v takem vetru. V sunkih je na trenutke pihala kar močna burja. Na položnejših delih, če si ostal brez zavetrja, ni bilo lahko. Drugače vreme brezhibno.
Nas rekreativcev je bilo na štartu malo. Večina so bili vsi iz kolesarskih klubov, tako da je bila konkurenca huda. Vozil sem za TF, ki pa ga očitno ne priznavajo, saj ga niso napisali na uradnih rezultatih. :x
Za udeležbo prejel pokalček (moj prvi) in mi bo lep spomin na dogodek. :D
Vsekakor pridem še kdaj.
Uporabniški avatar
 mirko1
#72829
zame pa tile rezultati niso verodostojni, naprimer, jaz sem vozil za klub TF in to MTB.tudi prijavil sem se tako. pri rezultatih pa vidim da so me dali med specialke in to brez kluba.kaj je TF,kaj manj kot nek drug klub? tudi prejšnji teden ko sem vozil na predmejo niso objavili kluba TF. smo pač tekači pri kolesarjih toliko vredni, da nas pač ni. ni mi pa vseeno da me pahnejo z petega mesta v kategoriji na 27 mesto.
sicer pa je bilo na tekmi lepo, veter je pihal po murfhyu,vsem v hrbet razen meni v prsa :D .na vrhu je že skoraj malo zeblo.dosti grozdja,pijače,spodaj pašta-tudi brez golaža.pkal za vse udeležence-to manjka pri tekaških prireditvah.sicer pa so prijave pri tekih v povprečju¸1500sit,pri kolesarstvu pa 3000 sit.
od TF sem bežno sem opazil matjažaV.
lp,mirko
Uporabniški avatar
 ROSI64
#72841
Najprej vse čestitke organizatorju, vreme super pa čeprav z malo burje, veliko nagrad za nastopajoče tako da sem še sam nekaj dobil "HVALA" kar je pri meni izredna redkost. Tudi tu sem bil ižreban proti koncu. Organizator je poskrbel, da smo lahko dobili pokale tudi tisti ki jih drugače z rezultati ne bi nikoli dobili. Konkurenca je bila pač močna, vendar sem z svojim rezultatom povsem zadovoljen (0:51:26), saj nisem vozil popolnoma na full, saj sem imel danes še tekaško tekmo na 8,5 km v Kostanjevici na Krki, tudi tu dober rezultat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA