Moderator: ziga

 miška
#123586
Klatez,

najlepša hvala :wink:

lp
Uporabniški avatar
 ROSI64
#123603
To je pa verjetno dobra kolesarska prireditev, saj društvo Špica je dober organizator. :clap:

Jaz sem se leta 2006 udeležil maratona špica v dolžini 150 km in lahko zatrdim, da je bilo vse super. :) Tudi velika prijaznost s strani organizatorja. :lol:
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#123718
Ali je ta maraton tekmovalnega značaja? Sem gledala slike od lani. Sami dirkalci. Kolikšna je bila udeležba, in kakšni so časi tistih zadnjih pa nikjer ne najdem. In koliko, če sploh kdo, jih je bilo bolj zadaj?

Zdi se mi precej interesantno; ravninska proga, start pri Ljubljani, cilj tudi, razdalja je ...recimo da bi šlo, ...in bi šla, ampak moja potovalna hitrost je tam nekje 22 km/k (povprečje) in 80 km spet ni tako malo.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#123733
Maraton ni tekmovalnega značaja, je bolj rekreativna prireditev, zato se tudi časa ne meri. V ospredju vozi vozilo organizatorja in tega se ne sme prehitevat. Prvi imajo povprečje nekaj čez 30 km.

Cilj je odprt do 14h, tako da z povprečjem vožnje 20 km, še prideš. Niso pa samo hitri kolesarji, tako da ti družbe tudi z povprečjem 20 ne bo manjkalo.

Tako da kar veselo na udeležbo. :D
Uporabniški avatar
 mare
#124100
Mislim, da vozilo organizatorja vozi okoli 30/h le malo čez polovico dirke. Nato se dirka odpre in prvi vozijo precej hitreje. Tako je bilo vsaj prejšnja leta.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA