Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Kje ste izvedeli za tek okoli Bohinjskega jezera?

Polet
2
13%
Slovenske Novice
1
7%
Najdi.si
Brez glasov
0%
TF (sportosplet.net)
11
73%
drugo
1
7%
Uporabniški avatar
 whitto
#18611
mojA napisal/-a:... bi bil lahko tek okoli Boh.j. 15.8.XX. To bi bilo super, pravi tekaški praznik ... 15.8. - idealen datum !

Spomnite se, kaj je rekel Lučko med poročili KG tekme:
Lučko napisal/-a: ...Sam pa bi omenil eno večjo "malenkost", ki se mi zdi zelo pomembna in to je datum prireditve 15.08., ki ravno sovpada s preseljevanjem turistov in nenormalnem prometu na gorenjski avtocesti (vozil sem 3,5 ure). Sicer nevem ali je ta datum pogojen s kakšnim drugim praznikom v K.G. ali je to sestavni del kakšnega dogajanja... skratka kaj pravite o novem terminu? Po pravici povedano (ne pogojujem) verjetno me drugo leto prav zaradi tega kaosa na cesti ne bo (nič hudega en gor al pa dol).

Glede na to, da je to tudi praznik marijinega vnebovzetja (če se ne motim :) ), kar na Gorenjskem predstavlja (vsaj okoli Brezij) gužvo na cestah, poleg tega tudi "preseljevanje turistov"... ne vem no... zdi se mi, da je naš termin glede tega boljši. Ali pač ne :?:
LP
 mojA
#18618
Imam občutek da je tudi od ure starta precej odvisno. Ob 10.00 je dost boljš kot ob 18.00. Pa če greš mimo Bleda se tudi gužve deloma izogneš, al pa čez Sorco. Evo - grem stavit za gajbo pera, da v primeru starta ob 10.00 na 15.8.05 ne bo take gužve za prihod v Bohinj ! :beer:
 mojA
#18646
Nič hudega! Po tekmi paše, pa še velik B vitamina ima. :toast:

razsut gleženj press
Uporabniški avatar
 Dule
#18651
no pol se pa drugo leto sigurno vidmo v Bohinju ob B-vitaminu :D

Btw pa prej tudi že.. :toast:
Uporabniški avatar
 primus
#18654
mojA napisal/-a:Nič hudega! Po tekmi paše, pa še velik B vitamina ima. :toast:

Sploh za celjenje izpahov in izvinov. :D
Kako je z gležnjem ? Punci sta me še na poti domov spraševali, če si padla, kako si padla, če te boli ...

primus
 mojA
#18662
Hvala za skrb. Nisem padla, nerodno sem stopila. Boli me skoraj nič več, dajem si ledene obkladke, el.povoj in nogo imam dvignjeno. Jutri bom začela z razgibavanji, upam da kmalu počasi tudi tečt. Pozdravi punčki in ženo, škoda da mojih dveh ni bilo. Sicer sta malo starejši, ampak bi se radi poigrali z njima. Drugo leto ! Mi bomo pivo pili, otroci se bodo pa igrali ! Al bo luštno!
Uporabniški avatar
 primus
#18672
mojA napisal/-a: Pozdravi punčki in ženo, škoda da mojih dveh ni bilo. Sicer sta malo starejši, ampak bi se radi poigrali z njima. Drugo leto ! Mi bomo pivo pili, otroci se bodo pa igrali ! Al bo luštno!

Bom, hvala.
Luštno pa še bo, luštno !
:D :D :D
 L.A.woman
#19100
Hej:)
Tale tek okrog jezera mi je bil pa res ful všeč.ker nisem poznala proge, sem na žalost "obtičala" za eno počasno skupino ravno na mestu, ko ni bilo možnosti prehitevanja.bom pa za drugo leto vedela:)
na srečo nisem imela težav s poškodbami gležnjev.
Mi je pa bila prva polovica proge(z vsemi koreninami in kamni) bolj všeč kot zadnji štirje kilometri.

Zagotovo pa drugo leto pridem spet :D

P.S.:organizacija je bila OK.
Uporabniški avatar
 primus
#19102
L.A.woman napisal/-a:...Mi je pa bila prva polovica proge(z vsemi koreninami in kamni) bolj všeč kot zadnji štirje kilometri...

Pozdravljena in čestitke za korajžo in prvi post ! Le tako naprej.

Glede zadnjih km se pa strinjam - se je treba matrat in cilj se noče pa noče prikazat. :) :) :)

Je pa v tistem koncu tako lepo, da se jim za udeležbo res ni bat.
(pa ne tega organizatorjem povedat :D :D :D )

primus
 L.A.woman
#19563
Primus, hvala:)
Gor je res lepo.
Greš na lj maraton?
Uporabniški avatar
 primus
#19566
Yep.
Na 21 gotovo, začenja me pa glodat en 'maratonski' črviček, tako da mogoče, mogoče se odločim za dva kroga. Ampak bo treba še precej naredit...
we'll see.

primus

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA