Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
Brez glasov
0%
(7)
1
9%
(8) kar v redu
3
27%
(9)
5
45%
(10) super
2
18%
 Nataša
#2400
Ero, jest bi prišla kar v pisarno po majčko. a je to možno? če nisi v službi ravno v Culukafri.... :D

pa še širnemu vesolju sporočam da jest in moja rebrca spet tečemo. sicer itak nobenga ne zanima, ampak.... JUHUHU what a feeling! :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#2402
Nataša napisal/-a:...pa še širnemu vesolju sporočam da jest in moja rebrca spet tečemo. sicer itak nobenga ne zanima... :D

Vse kar se tiče teka, nas tukaj zanima, če se pa zgodi ozdravitev članu tekaškega foruma, je pa to še toliko bolj zanimivo. :)
 Nataša
#2403
okej. potolažena. :D
Uporabniški avatar
 ero
#2411
Nataša napisal/-a:Ero, jest bi prišla kar v pisarno po majčko. a je to možno? če nisi v službi ravno v Culukafri.... :D


hm, kje pa je Culukafra? :D

čisto enostavno - Tivoli pri bazenu. vhod je desno od spodnjega vhoda v bazen pod mostičkom, ki deli objekt. v pisarni sem običajno od 8h do 16h a za vsak primer prej preveri po mobiju na 041/402-202.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2434
Ero, kdaj bodo pa kaj slike. Potem lahko naredimo kar galerijo uporabnikov :)
Uporabniški avatar
 ero
#2439
MihaPR napisal/-a:Ero, kdaj bodo pa kaj slike. Potem lahko naredimo kar galerijo uporabnikov :)


hm, doma imam par fotk, ki jih je v Vogrskem naredila Pia. jih bom popoldne zložil gor.

tule so pa uradne fotke. naših majic žal ni videti. se pa lahko najdete na eni ali dveh fotkah...
 dragons
#2523
Če je kdo prezrl Sobotin članek o tekmi v Vogrskem,kjer je omenjen tudi Tekaški forum.
http://www.prim-nov.si/sobota/clanki/07_tek.html

V njem lahko opazite persono ,ki bo vse teke pretekla s številko 911 in nekam znana je.Poleg njega pa " uradni" fotograf Tekaškega foruma na tekmi v Vogrskem, če se ne motim.Kakšno naključje.
Uporabniški avatar
 ero
#2539
dragons napisal/-a:V njem lahko opazite persono ,ki bo vse teke pretekla s številko 911 in nekam znana je.Poleg njega pa " uradni" fotograf Tekaškega foruma na tekmi v Vogrskem, če se ne motim.Kakšno naključje.


8) hvala! slikca je že v galeriji :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA