Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
1
9%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
Brez glasov
0%
(7)
Brez glasov
0%
(8) kar v redu
6
55%
(9)
3
27%
(10) super
1
9%
Uporabniški avatar
 miro
#2989
Dragons

Mislim , da sva ti enkrat z Erotom že napisala , da je ravninska proga na tekih Sobote samo v Vipavi , pa še tu bi lahko našel kakšen meter višinske razlike .
Lp Miro
Uporabniški avatar
 Matej
#2995
bojanu napisal/-a:Čaja je bilo v izobilju (v šotoru) in ga ni zmanjkalo do konca. Ras pa bi se prilegel kakšen dodatek v njem ali kakšna pijača, znana s smučišč 8) :lol:


Ja, na naslednjo tekmo je treba kar s sabo prinesti kakšne primerne "substatie segretissime".
Pe še nekaj sem pogrešal - "knoflce" za pripet številke. Nikoli več ne pridem brez njih.
Uporabniški avatar
 ero
#2996
Pantha Rei napisal/-a:Pe še nekaj sem pogrešal - "knoflce" za pripet številke. Nikoli več ne pridem brez njih.


he, he. jaz imam vedno v denarnici, v žepku za drobiž, najmanj dva kompleta :wink:
Uporabniški avatar
 sbojan
#3005
Pa še nekaj sem pogrešal - "knoflce" za pripet številke. Nikoli več ne pridem brez njih.

Nerodna stvar, če jih ni. Jaz sem na prvem teku imel številko pripeto samo z eno knoflco - zelo neprijetno. Sedaj vem, da se jih da v skrajni sili dobiti v paketu Prve pomoči v avtu.

Pa še ena stvar se mi zdi zelo uporabna pred tekom - žlica za obuvanje tenisk.

Pridržujem se čestitkam udeležencem teka na Socerbu.


Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 matjaz
#3012
:D :D :D bravo vsem
Uporabniški avatar
 5rca
#3014
Pantha Rei napisal/-a:Pe še nekaj sem pogrešal - "knoflce" za pripet številke. Nikoli več ne pridem brez njih.


jaz jih imam vedno vsaj deset v nahrbtniku, tako da ... če boš v Sežani spet brez ... me poišči :) :)
Uporabniški avatar
 Matej
#3018
5rca, te bom prijel za besedo (knoflco).
Na Socerbu sem kot kokoš letal od človeka do človeka in prosil za stvar, za katero mi na kraj pameti ni padlo, da jo nosim v "prvi pomoči".
En tekmovalec s podobnimi težavami je številko nosil kar v roki.
 dragons
#3028
miro napisal/-a:Dragons

Mislim , da sva ti enkrat z Erotom že napisala , da je ravninska proga na tekih Sobote samo v Vipavi , pa še tu bi lahko našel kakšen meter višinske razlike .
Lp Miro

V spominu mi je ostala Petresova razlaga proge ,ki se je glasila:
Večina proge je ravninske, nato pride mogoče 1 km zmernega vzpona ter rahel spust proti cilju. To vse skupaj pa ponovimo dvakrat.
Uporabniški avatar
 kemc
#3065
Živ

Sem nov :lol: , čeprav kr neki cajta spremlam forum. Kar se socerba tiče bi dodal, da je kljub pohvalam o njihovi spletni strani organizacija bila :? neki umes. Mal več šotorov bi lahk postavli če so vedli da bo vreme švoh....sej vejo kako je če burja piha :D .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA