Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 gregorb
#12766
Mi navadni amaterji kar v supergah, ki jih imamo tudi za tek po ravnem. Tisti taboljši so bli pa tolk pred mano, da so se že zdavni preobuli v opanke, ko sem jaz prišel na cilj, tko da ne morem nič povedat na to temo.
Uporabniški avatar
 yogo
#12769
Lahko spremljevalci ali pa se dogovorijo z organizatorji.
Glede obutve, večina je tekla v tekaških copatih, nekateri v nizkih pohodnih čevljih, le pet ali šest tekačev sem videl v visokih gojzarjih ( videl sem nekje 110 tekačev).
 PPoce
#12773
Jest sem progo premagal (sicer bolj počasi) z polvisokimi gojzarji (Nike Air Zoom Tallac) in menim da je za tiste ki nameravajo prispeti nekje v drugi polovici nastopajočih boljša odločitev kot tekaški copati. Ker pravega teka je bolj malo. In palice so zelo dobrodošle.

Generalno pa o tem maratonu same pohvale (morda celo bolje organiziran kot SAM). Odlično kosilo+pivo, lepa majica (brez preveč sponzorskih nalepk) in vrhunske okrepčevalnice. Ocena 5.

LD
 Jožko
#13595
Hvala za vse res pozitivne ocene o nasem maratonu,trudimo se kolikor je mogoce se potruditi v danih razmerah glede na vse dejavnike,ki vplivajo na dobro organizacijo.Zato,bomo res veseli vseh dobro namernih kritik.Vzeli jih bomo resno in poskusali stvari popraviti v vse stransko zadovoljstvo.Nekdo,je predlagal stafetni tek.Za enkrat to ne pride v postev mislimo,da bi stem razvrednotili tiste,ki premagajo celo progo.Razmisljamo pa o ekipnem teku.Kaj pravite na to?Cakam na vasa mnenja, predloge in pobude.Se enkrat hvala za vse ! Jožko
Uporabniški avatar
 Dule
#13599
Jožko napisal/-a:Nekdo,je predlagal stafetni tek.Za enkrat to ne pride v postev mislimo,da bi stem razvrednotili tiste,ki premagajo celo progo.Razmisljamo pa o ekipnem teku.Kaj pravite na to? Jožko


Se popolnoma strinjam. Res ne bi zgledalo da bi dva s skupnimi močmi bila prej v cilju kot veliki zmagovalec, ki sam zmore celo progo.
Je pa bil zmagovalec Marko res neverjetno hiter (3ure21minut) :wink: . V tem času sem jaz komaj zapustil Suhajužno :oops: . Pa se je govorilo, da je zid zmožnosti 3ure30minut :roll: ...

Lep pozdrav v Podbrdo! :wink:
 dragons
#13603
Dule napisal/-a:Se popolnoma strinjam. Res ne bi zgledalo da bi dva s skupnimi močmi bila prej v cilju kot veliki zmagovalec, ki sam zmore celo progo.

Za primerjavo. V Železno Kaplo je zmagovalec prispel 4 minute pred prvo trojko(štafeto) .Mislim da so štafete preiskušnja posameznika kot neka priprava za solo tek.
Res pa je da ima vsaka prireditev svojo tradicijo, ki ji daje svojo veličino.
Uporabniški avatar
 Dule
#13609
dragons napisal/-a:
Dule napisal/-a:Se popolnoma strinjam. Res ne bi zgledalo da bi dva s skupnimi močmi bila prej v cilju kot veliki zmagovalec, ki sam zmore celo progo.

Za primerjavo. V Železno Kaplo je zmagovalec prispel 4 minute pred prvo trojko(štafeto) .Mislim da so štafete preiskušnja posameznika kot neka priprava za solo tek.
Res pa je da ima vsaka prireditev svojo tradicijo, ki ji daje svojo veličino.


Ja tudi jaz sem imel v mislih štafeto za posameznike, ki se cele proge še ne upajo lotit a bi vseeno radi sprobali vzdušje, lepote in težavnost proge.
Menim, da bi se morala skup spravit res dva vrhunska v štafeto (taki pa gredo že sami celo progo), če bi hotla premagat Marka :roll: .
Uporabniški avatar
 mirko1
#13756
predlog o ekipnem teku mi zelo ustreza.lani sem tekel z ženo(zaradi lažje poškodbe),torej bolj umirjen tek.užival sem v progi od prve minute do zadnje,letos sem dal vse od sebe,izboljšal rezultat skoraj za uro,užival pa na drugačen način.sicer pa organizatorjem kapo dol in upam da bodo za nas delali še v bodoče.
drugo leto tečem spet z ženo.
letos pa se vidimo še na črna prsti.
lp,mirko
 Jožko
#13871
Lep pozdrav vsem
Vidim,da so mnenja deljena glede teka stafet bomo o vsej stvari se lahko debatirali.Prosil,pa bi vas nekaj drugega.Ce je kdo zasledil kaksen clanek o nasem maratonu in ima casopis se spravljen ga lepo prosim,da mi ga poslje.Obenem pa vas vabim na gorski tek iz Podbrda na Crno Prst ki bo 07.08.2004 s startom ob 10uri v Podbrdu.Vse informacije dobite na straneh gorskega maratona stirih obcin.

Za danes vsem skupaj en lep dezeven pozdrav Jožko
Uporabniški avatar
 ero
#13906
hojla,

sledi še ena pohvala organizatorjem in sotrudnikom :D

pred dnevi sem preko spletišča uradnega fotografa prireditve naročil dve fotki.
v sredo me v nabiralniku pričaka kuverta, v njej pa zelo prijetno presenečenje. dobil sem obe naročeni fotografiji in dopis, v katerem me obveščajo, da je ciljni posnetek celo brezplačen! še enkrat hvala!

poleg je bil tudi razpis za tek na Črno prst :) se vidimo!
Uporabniški avatar
 Dule
#13914
Ja te slike, kjer so napori največji so mi zelo drag spomin. Lani sem od veselja vrgel kapo v luft, letos mi pa visi jezik iz ust kot Michel Jordanu v najboljših časih :P :lol:
Uporabniški avatar
 firbec
#14077
Moj prvi pozdrav na forumu!
Iz prve roke povem, da je bralcev foruma še veliko več, kot pisateljev.
Ja, zares pohvale organizatorjem! A si je že kdo ogledal video kaseto, ki si jo tudi lahko naročite?
Se vidimo na Črni prsti?
LP
 Jožko
#18167
Pozdravljeni
Stvari glede organizacije so se umirile tako da se lahko posvetimo tudi drugim stvarem.TFjevci ste aktivni povsod,kjer se kaj dogaja.Zanima me ali se kdo od vas ukvarja s turnim smučanjem?Pozimi ,bomo opravili zimsko varjanto maratona(ne tekmovalnega značaja)kar bo še posebno doživetje.Če,je kdo zainteresiran naj počaka na zimo in potem naprej .
Lepo se imejte
Jožko
Uporabniški avatar
 tadejk
#18170
Absolutno sem za! Verjetno še kdo turno smuča, gremo junaki.

Tadej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA