Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#15895
:juhuhu:

Evo mene!!!!ZENSKA EKIPA KLUBA KRONOS JE POSTALA DRZAVNA PRVAKINJA NA EKIPNEM DRZAVNEM PRVENSTVU.ZBRALE SMO NEKAJ VEC KOT 13.000 TOCK,IN IMELE KAR 823 TOCK PREDNOSTI.S TO ZMAGO SMO SE UVRTILE TUDI NA EVROPSKO EKIPNO PRVENSTVO,KI BO DRUGO LETO ENKRAT JESENI.

:toast: Klub nam je castil lepo vecerjo,krofe na trojanah,ter tudi malo alkohola,nekateri smo bili tako utrujeni,da smo sli spat na avtobus.Res,bil je cudovit dan :cast1: Dobile smo lep velik pokal,na katerega smo vse ponosne.Najbolj ponosne smo pa na to,da gremo drugo leto na evropsko prvenstvo.tega si pa res nobena ni mislila.Zdaj se bodo pa zaceli treningi,eno leto casa imam :rol:

naj povem,da gre na evropsko prvenstvo tista zenska in moska skupin,ki dosezeta najvec tock.Pri puncah smo zmagale KRONOS-ovke,fantje pa so bili najboljsi iz kluba MASS Ljubljana.Na sreco treniramo na istem stadionu,tako da bodo treningi lazji,vsaj kar se prevoza tice.

:piti: :toast:

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 dpop
#15902
Čestitke....
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

LP Darko

P.S. Hitreje, višje, močneje PRESS
Uporabniški avatar
 Filipid
#16038
Bravo Tamara :cast1:. Resnično si zaslužite Slika. Le tako naprej :laola . Vsem skupaj želim še veliko uspeha do konca sezone :D.
Uporabniški avatar
 tamy
#16271
do konca sezone,hvala,imam se dve pomembni tekmi,potem pa se poslavljam od statusa pionirke in postajam uradno mlajsa mladinka :shock: kako sem ze stara,ej!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA